Yemin 106. Bölüm 107. Bölüm Özeti 28 Ekim 29 Ekim Fragmanı

Yemin dizisinde 22. hafta kötü başlayacak ve kötü devam edecek. 21. haftada Emir ve Reyhan aşkını doyasıya izleyiciye gösteren senarist bu hafta izleyiciyi fazlasıyla sinir edecek. Reyhan ne Emir’den vaz geçebilmekte ne de Emir’in hapse gönderebilecek. Çıkmaz bir yola giren Reyhan 22. haftanın sonuna doğru Emir’e boşanmak istediğini söyleyecek; ancak Emir Reyhan’da ki değişiklikleri çok önceden fark ettiği için asla Reyhan’ından vazgeçmeyecek.

Yemin 29 Ekim Özeti

Reyhan her şeyin çok daha kötüye gideceğini düşünerek Emir’den ayrılmak için ısrar eder; ancak Emir Reyhan’ı evden göndermemek için elinden geleni yapar hatta Reyhan’ı eve bile kilitler. Emir tüm bu yaşananların nedenini anlamaya çalışırken Emir ve Reyhan’ın son tartışmasına tüm konak şahit olur. Cavidan sanki hiç bir şey bilmiyormuş gibi Reyhan ile Emir’e bu kavgaları yakıştıramadığını söyler ve alttan alta da Reyhan’ın bir anda ayrılmak istemesinin nedeni olarak hayatında başka birinin olabileceğini ima eder. Yemin 29 Ekim resimleri

Reyhan Emir’den sebebini sormadan kendisini azat etmesini ister; ancak Emir Reyhan’ı sebepsiz yere hayatını mahvetmekle suçlar ve bunun bir intikam meselesi olabileceğini düşünür ancak Emir’in karşısına geçen Narin bunun kesinlikle başka bir sebebi olduğunu REyhan’ın bir anda ayrılmak istemesinin tek nedeninin onu sevdikleri ile tehdit etmek olaileceğini başka hiç bir şey için REyhan’ın Emir’i bırakmayacağını söyler.

Diğer taraftan Kemal ise Narin’e kendini affetmek için yeni yollar arar; ancak Narin’in kafasında ki en büyük problem Reyhan’da ki bu değişikliklerdir.

Yemin 107. Bölüm Fragmanı

Yemin 28 Ekim Özeti

Yemin dizisinin 106. bölümünde başından beri bir arada olmamız hataydı diyen Reyhan’ın ne demek istediğini anlamayan Emir beyninden vurulmuşa  döner. Reyhan ise bir açıklama yapmadan konağı terk etmek ister. Emir ise kendine bir açıklama yapmadan gitmek isteyen Reyhan’ı göndermez ve gerçekleri anlatmadan hiç bir yere gidemeyeceğini söyler.

Emir Reyhan’a onu daha fazla seveceğine ve bir daha asla ona kötü günler yaşatmayacağına söz verir. Yeter ki beni bırakıp gitme der; ancak Emir’in hapislerde çürümesini istemeyen Reyhan içi kan ağlaya ağlaya gitmek istediğini tekrarlar. Emir beni ikna edene nedenini açıklayana kadar hiç bir yere gidemezsin der demesine ama Reyhan’ın Emir’e söyleyecek bir çift sözü yoktur.Yemin 106. Bölüm özeti resimleri

Yemin 106. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Oya ise abisi Hikmet’i ziyarete gider ve Hikmet’in durumunun pek iyi olmadığını moralinin çok bozuk olduğunu görür. Cavidan ise Oya’nın ayağına dolaşıp başına bela olmaması için Oya’ya kendisi için Hikmet’in ne kadar değerli olduğunu söyler. Oya ise Cavidan’ın içinde ki öfkeyi görmüş ve Hikmet’i o evden çıkarması gerektiğini fark etmiştir.

Diğer taraftan Leyla meselesini kafasında bitiren Kemal kalbini kırdığı Narin’e kendini affetirmeye çalışır ancak Narin bir türlü Kemal’i affetmez ve Kemal’in arabasına binmemekte ısrar eder. Polisler Narin’in rahatsız olduğunu fark eder ve Kemal’i göz altına almaya kalkar. Narin Kemal’in kendini rahatsız ettiğini söylese de Kemal’den şikayetçi olmaz.

Yemin 106. Bölüm Fragmanı

Yemin de Bu Hafta

Emir Reyhan’a neden boşanmak istediğini neden gitmek istediğini soracak; Reyhan’ın ise bu sorulara Emir’i ikna edecek bir cevap veremeyecek. Reyhan sürekli Emir’den kaçmaya çalışırken Emir ısrarla bu ayrılığı kabul etmeyecek. Emir bir yandan Reyhan’ı ikna etmeye çalışırken bir yandan da gerçeklerin peşine düşecek.

Cemre ise Emir’in Reyhan’dan kolay kolay vaz geçmeyeceğini bir kez daha anlayacak. Reyhan’ı Emir’den koparmayı başaran Cemre şimdi de Emir’in Reyhan’a olan aşkını bitirmeye çalışacak ve Reyhan’a iftira atacak. Reyhan’ın hayatında başka birinin olduğunu iddia edebilir; zira başka şekilde Emir Reyhan’dan vazgeçmez.  Tahminlerime göre Reyhan’ı sıkıştıran Cemre Reyhan’dan bu sefer de Emir’i kendinden soğutmasını yoksa bir ömür Emir’in hapishanelerde kendisi yüzünden çürüyeceğini söyleyecek.

Yemin 105. Bölümde Masal ve Kemal yavaş yavaş Leyla’nın ölümünü kabullenecek; Kemal yavaş yavaş Narin’i affetmeye başlarken Kemal’e aşık olan sekreteri arası yavaş yavaş düzelirken Kemal’e deliler gibi aşık olan Yonca yeni bir plan ile Narin ile Kemal’in arasını bir kez daha bozmaya çalışacak.

Yavaş yavaş iyileşmeye başlayan Hikmet Tarhun iyileşmeye başladığını kimseye söylemeyecek. Doktorların bile iyileşmesine imkan vermediği Hikmet Cavidan’a yaşattıklarının bedelini ödetmeden ölmeyecektir. Hikmet kendi yaşadıklarını kabullense bile oğlu ve gelinine de hayatı dar eden Cavidan ve Cemre’ye sağlam bir ders verecektir.

Aslında kısa süre içinde Cemre’nin Reyhan’a oynadığı oyun ortaya çıkacak ve Emir’in kimseyi öldürmediğine Reyhan inanacak ama Talaz’ın elinde bulunan ve Emir’in parmak izlerinin olduğu silah Emir ve Tarhun ailesinin başına büyük bir bela olacak ve kısa sürede çözülemeyen bir ders olacak. Yemin 106. Bölüm özeti resimleri

Yemin 106. Bölüm Fragmanı şuanda yayınlanmadı. Yemin 28 ekim fragmanı yayınlandığında sayfamıza eklenecektir.

Yemin 106. Bölüm 107. Bölüm Özeti 28 Ekim 29 Ekim Fragmanı (11 Yorum)

 1. Dizinin suyu cikti böyle senaryomu olur omer ile zehrayida gördük hıc kopmadilar zebra Ömer’in arkasında durdu Reyyan ve Miran en kötü olaylar yasamalarina rağmen hıc kopmadilar neden kızlarda zeka var reyhanda hıc zeka yok senaryo saçma olmaya başladı stres atmak yerine strese boguluyoruz artik izleyip stres yapamam böyle saçma mantıksız diziler hayatımızı etkiliyor artik izlemiyorum huzurluyum ask mi mafya dizisimi belli değil senarist değişsin ben bile senaryo yazmak istesem bundan iyi olur en azinda mutlu huzurlu biter izlemeyin bu diziyi iki kadın her pislik yapıyor hıc ortaya çıkmıyor reyhanin birkere Emire güveni inancı yok böyle evlilik ask sevgi olmaz

 2. Ben bu hafta diziyi izlemiyorum önceler bana sorardılar hangi diziyi seviyorsun bende Yemin ve Mucize uğur böceği ile kara kedi diyordum şimdi sadece MUCİZE UĞUR BÖCEĞİ ile kara kedi bide artık MASTERCHEF oluyor oda çok sizlere teşekkür ederim Masterchef ekibi yeminde aynı elif dizisi neyse iyi geceler ????

 3. Artik final yapsa çok sevinecegim. Iyice sacmaladilar. Sozde reyhan ile emir evliler nasil evlilik bu. insan esine herseyi anlatir reyhan salağı esine inanmiyor. Cemrenin yaptiklarini da anlatmıyor. Sadece boşanalım diyor. Sizin bu dizinin konusuna çocuklar bile gülüyorlar.

 4. Kendinizi hiççç sinirlendirmeyin sadece benim givi yapin birakin izlemeyi?. Bu dizini birakdigimdan beri hayat daha kolaymiş givi geliyor bana asil baksam her gün beni sinir eden her şeyden sovutan bu diziymiş yemini izlemeyi birakdim ya kendime geldim resmen dünyalar benim oldu bu dizinin yazari insanlarin psigologisini bozuyor resmen birakin izlemeyi reytjngleti düşüp dizisini final yapsin ya senaristi ve ya yazari her kimse artik kendine gelir ve akillanir insanlarin aptal dildigine gözi yeter. Ama ben sadece bu dizi final yaparsa reyhani oynayan kizla emiri oynayan çocuga üzülerim onlarin kariyerine köti etki yaratabiler ama yinede bu saçma senaryoda salak kahraman olmakdan iyidir.
  Ben şimdi bazen bu siteye bakip ne oldugunu takip ediyorum yemin dizisinde çünki.dizinin kendidini izlemeyi hiçç istemiyorum içimden bakmak bile gelmiyor okadar sevmişdim ilk sezonda ama bi okadarda bikdim saçma senaryolarindan ikinci sezonundan bu dizinin ne yazikki…..

 5. Yeter artık ya her daim kötülermi kazanacak cemre ile cavidan cezasını çeksin artık gerçekler çıksın artık ortaya sinir geldi diziyi izlerken artık bir sezondur hep aynı hep kötüler önde aşk sevgi kazansın artık

 6. Ya bukadarida cok sacma reyhan ve emir bosanmasinlar artik hep mi kötüler kötüler kazanacak hic iyiler kazanmiyacak mi artik birakin da iyiler kazansin artik hikmet by iyilessin artik emir ve reyhsn bosanmasinlar artik

 7. Yeter artik ya bukdar çirkin olmayin artik hep cemrenin sozleriylemi olucak hersey yeter srtik ya hep mi kotuler kazanscsk ya birakin srtik emir ve reyham mutlu olsunlar artik hikmet by iyilessin artik ya cavidan ve cemre kendi yaptigi oisliklerin kuyusuna dussun artik ya cavidan ve cemre hapse girsin artik emir gercekleri gorsun artik emrenin ve cavidanin pisliklerini gorsun srtik reyhan ve emir bosanmasinlar artık biz bunu istiyoruz emir ve reyhan bosanmasinlar emir ve reyhan bosanmasinlar biz bunu istiyoruzzx

  • tabi ya bin de bunu istiyorum reyhan gebersin emir telef olsun herkes patlasin gazdan