Bıçak Sırtı 50. Bölüm Özeti 6 Aralık Sanskar Swara’yı Öper

Bıçak Sırtı dizisinde Sanskar, Swara ile Lakşi’nin şakalaşmalarından rahatsız olmuştur. Bunu Swara’ya da yansıtır. Ragini Swara’nın Sanskar ile görüşmesini ister. Swara Sanskar’ın odasına giderken Ragini Sujata’nın kapısını çalıp kaçar. Sujata kapıyı açar ancak kimseyi göremez. Bu sırada Sanskar’ın odasına giren Swara’yı görür. Sujata Anapurna’ya haber verir. Anapurna Swara önce Lakşi ile sonra da Sanskar ile buluşuyor diye tepki verir. Bıçak Sırtı 6 Aralık Özeti başlıyor.

Bıçak Sırtı 50. Bölüm Özeti

Swara Sanskar’ın odasına girer ve kapıyı da örter. Bana neden yüz vermiyorsun diye kızar. Gün boyunca seninle konuşmaya çalıştım ama benden kaçıp durdun der. Sanskar öyle olmadığını söylese de sonunda patlar. Lakşi’nin seninle güle oynaya poz vermesi canımı sıktı der. Swara gerçekten öyle mi düşünüyorsun diye sorar. Lakşi’nin Ragini’ye bir şans daha vermeyi kabul ettiğini söyler. Onunla sadece arkadaş olmaya karar verdik der.

Sanskar sevinirken Swara yatağın üzerinde duran hediyeyi görür. Sanskar bunu senin için almıştım der. Swara hediyeyi açar ve seçiminin çok iyi olduğunu söyler. Sanskar işin içinde sen varsan iyi tabi ki iyi olacak diyerek Swara’yı rahatsız eder. Swara hoşçakal diyerek ayrılırken Sanskar gülüyor. Swara dışarı çıkınca Anapurna ve Sujata akbaba gibi kızı çevirirler. Bu saate kadar Sanskar’ın odasında ne yaptığını sorarlar. Anapurna onun Lakşi ile ilişkisini sorar. Swara onunla sadece arkadaş olduklarını söyler. Swara bana güvenmiyor musunuz diye sorar. Anapurna evet der ve Swara’dan uyumasını ister.

Sujata Ragini’yi görüyor. Ragini ona Swara’nın Sanskar’ın karısı olduğunu ancak Lakşi için burada kaldığını söylüyor. Sujata yani onunla vakit mi geçiriyor diye şaşırıyor. Bunu nasıl ispat edeceklerini soruyor. Ertesi gün Sujata Ragini’den aldığı dersle Anapurna’yı Swara konusunda dolduruşa getirir. Swara’nın her iki oğlumuzla eğlendiğini söyler. Anapurna yavaş yavaş kaymaya başlamıştır.

Sanskar, Swara’ya her yıl işçilere tatlılar dağıttıklarını söyler ve Swara’yı da çağırır. Swara geleceğini söyler. Sanskar Swara’nın mangalsutrasını takar ve alnına sindoru sürer. Son olarak da alnından öper. Ancak bu Sanskar’ın hayalidir. Swar yine hayallere daldın derken Sanskar bir şey söylemez. Swara’n burnundaki sindor lekesini temizler ve dolaylı olarak onu çok sevdiğini söyler. Swara ona mutlu bayramlar diler. 11 48

Anapurna bugün Diwali ancak Lakşi her zaman beni çiftlik evine götürürdü. Bu sefer sormadı bile der. Sujata havai fişeklerden korktuğunu söyler. Muhteşem ikili Ragini’nin kendilerini dinlediğini görürler. Swara Swara’nın Lakşi ile çiftlik evine gideceklerini söyler.  Ragini de onlara Swara ile Lakşi’nin ilişkisi olduğunu ispat etmek için Swara’yı çiftlik evine göndermeyi düşünüyor.

Anapurna Lakşi’nin yanına gider ve çiftlik evine gidecek misin diye sorar. Lakşi gideceğini söyler. Ragini hemen Swara’yı arar. Swara Sanskar’ın işçileri için tatlı dağıtmaya gidiyordur. Ragini Lakşi ‘nin çiftlik evinde olduğunu söyler ve kendisi için oraya gitmesini ve Lakşi’yi neşelendirmesini ister. Swara Ragini için bunu yapacağını ancak Sanskar’a ne diyeceğini düşünürken şoförden çiftlik evine gitmesini ister. Lakşi ise çiftlik evinde çocuklarla vakit geçiriyordur.22 43

Swara’yı elinde tatlılarla görünce çok sevinir. Swara tatlıları Ragini’nin yaptığını söylerken Lakşi neden yalan söylüyorsun diye tepki verir. Swara Ragini ile birleşmenizi istediğini söylüyor. Anapurna ve Sujata yola çıkmak üzerelerken Şekar ve Dadi geliyor. Sujata onlardan izin ister ve Anapurna ile birlikte çıkarlar. Ragini de çıkmak üzereyken Durga bazı kurul üyelerinin geleceğini söyleyerek Ragini’den karşılamasını istiyor. Swara Ragini bu zamana kadar neden gelmedi diye Ragini’yi arar.

Ragini telefon görüşmesinden sonra Anapurna ve Sujata tarafından tuzağa düşürüldüğünü anlar ve geriye Swara’yı arar. Ancak havai fişek sesinden anlaşamaz. Anapurna ve Sujata Swara’nın çiftlik evinde görünmesi halinde Ragini’nin şantaj yaptığını anlayacaktır. Ragini kimseye ulaşamayınca arabasına binip çiftlik evine gidiyor. Anapurna ve Sujata eve gelirler ancak Swara’yı göremezler. 33 45

Swara çocuklara tatlı getiriyordur. Anapurna ve Sujata kapıya bakıyorlar ve Swara’yı görmeyi arzuluyorlar. Swara tam kapıdan çıkacak Ragini onu eliyle çeker ve Anapurna ile Sujata’nın çiftlik evine geldiklerini söyler. Seni burda görürlerse her şeyi yanlış anlayabilirler der. Lakşi ise Swara’yı arıyordur. Anapurna Swara’yı göremeyince Swara’nın kendilerini yanılttığını düşünür.

Ertesi gün kargodan bir zarf gelir. Anapurna Ragini’den zarfı getirmesini ister. Ragini başını tutar ve ağrı geldiğini söyler. Zarfı Anapurna alır. Zarfta SS yazılı bir kolye vardır. Aynı şekilde Sujata da bir otelde 2 kişilik balayı odasının rezerve dildiğini öğrenir. Sujata ve Anapurna bu durumu Sanskar ve Lakşi ile de görüşürler. Swara’nın ikili oynadığını gece Sanskar ile gündüz Lakşi ile olduğunu söylerler. Lakşi ve Sanskar da kendi aralarında tartışırken Lakşi böyle bir otele yer ayırtmadığını söyler. Sanskar da böyle bir kolyeyi sipariş etmediğini belirtir. Anapurna bu durumu sadece Swara açıklayabilir der ve onu çağırır.44 42

Swara gelince herkes ona yüklenir. Ancak Swara zekasıyla Ragini’nin oyun oynadığını anlamıştır. Ona dğru yönelir ve Ragini’yi tokatlar. Bütün sorularınızın cevabı Ragine der. Bıçak Sırtı 6 Aralık Özeti sona erdi.

Bıçak Sırtı 50. Bölüm Fragmanı

Bıçak Sırtı 50. Bölüm Özeti 6 Aralık Sanskar Swara’yı Öper (8 Yorum)

  1. Dizi güzel hoş da akışı değişmese iyidi sanskar aslında lakşi den daha karizmatik daha yakışıklı ama baştan swara yla lakşi nin olması ve sonra böyle olması hiç olmadı swara ne zaman sanskar o sevecek ve sanskar İn eski nişanlısı ne zman çıkıp gelecek heyecan dorukta bekliyorum

  2. Özet yazacak hiç kimse yokmu ya neden özetleri gec veriyorsunuz sizden çok şikayetçiyim özetleri geç veriyorsunuz!??

    • Bizi de anlayışla karşılasanız. Diziden 8 gün sonrasının özetini yazıyoruz. Ayrıca Hindistan’daki yayınlanan bölümlerin 4 tanesi Türkiye’de bir bölüm oluyor. Yani özet yazarken 4 farklı bölümü çevirip o şekilde yazıyoruz. Ayrıca dizinin çok ilerideki bölümlerini yazmak okuyucudaki heyecanın yok olmasına sebebiyet veriyor. Bu yüzden kararında gittiğimi düşünüyorum saygılar. Anlayışla karşılamanız dileğiyle hoşçakalın….

      • Öncellikle emeğinize sağlık. Evet, özetler yavaş ama bence böyle güzel. Çünkü ben her bölümü izleyemiyorum ve burada özetten takip edebiliyorum. Emeği geçen herkese çok teşekkürler 🙂

  3. Ellerine sağlık swara ama sen galiba lakşi yi hiç sevmemiş sin gerçi o hak etmiyor ama yine de gözüm den kaçmadı

  4. Ohh be sonunda neden bu kadar gec veriyorsunuz özetleri lütfen düzenli bir şekilde özetleri verin!?