Sağlam Geziyoruz Sunucusu Türev Uludağ Kimdir?

Sağlam Geziyoruz ilk bölümü ile 1 Aralık 2019 Pazar günü saat 10:00’da izleyicisi karşısında olacak. Tv8 2019 da Yemekteyiz ve Doya Doya Moda gibi iki yeni programlarla yoluna devam ederken şimdi de Türev Uludağ’ın sunuculuğunu üstleneceği Sağlam Geziyoruz  isimli yeni bir gezi programı daha yapacak. Sağlam Geziyoruz programı gezi programı olmasının yanında aynı zamanda da bir yemek programı olacak. Sağlam Geziyoruz  programının çekimleri

Sağlam Geziyoruz programı Türkiye’de çekilecek bir gezi programı olacak. Türkiye’nin farklı zenginliklerini izleyiciye anlatacak olan Türev Uludağ hem aşçılık yönü ile hemde oyunculuk yönü ile iyi bir program çıkarmak için elinden geleni yaptı.

Sağlam Geziyoruz programında Türev Uludağ Karadeniz’den Akdeniz’e. Kıbrıs’tan; Gaziantep’e Siirt’ten Mardin’e  Türev Uludağ bir çok bölgeyi gezecek.

Sağlam Geziyoruz programı tv8

Sağlam Geziyoruz programında Türev Uludağ; her hafta zorlu doğa koşullarında teknoloji harikası cipi ile ülkemizin farklı bölgelerini gezecek. Doğada kamp yapacak, yeni yerler, yeni lezzetler ve yeni insanlar keşfedip kamp mutfağında birbirinden özel yemekler hazırlayacak. Türev Uludağ tüm bunları yaparken yanında ünlü isimleri de götürecek.

Sağlam Geziyoruz Programı Konukları

Sağlam Geziyoruz programının 1 aralık 2019 pazar günü ekranlara gelecek ilk bölümünde Aynen Aynen dizisinde rol alan güzel oyuncu Nilperi Şahinkaya konuk olacak.

Türev Uludağ Kimdir?

Türev Uludağ 1987 Adana doğumlu şef bir aşçıdır. 1,84 bou ve 100’ün üzerinde kilosu ile dünyayı yiyen adam lakabı takılan Türev Uludağ 32 yaşındadır. Adana Ponzantı’da doğan Türev Uludağ daha önce Tv360’da Mutlu Kahvaltılar isimli bir yemek programı yapmış ve dikkat çekmiştir. Aldığı aşçılık eğitimlerinin yanında Craft Akademi’de Kamera Önü Oyunculuk eğitimi almıştır.

Beşiktaş’ta Reçel Türevleri isminde bir kahvaltı mekanı vardır. Adana Pozantı da bir reçel üretim tesisi kurmuştur. Beşiktaş’ta ki restoranında 50’den fazla çeşit reçel sunmaktadır misafirlerine. Sinanpaşa Mahallesi Şair Veysi Sokak No : 31 / 1 Beşiktaş’ta bulunan dükkan çok sevilen bir mekandır. Türev Uludağ evli ve bir erkek çocuk babasıdır. Türev Uludağ resimleri

Sağla Geziyoruz Tanıtım Fragmanı

 

 

Sağlam Geziyoruz Sunucusu Türev Uludağ Kimdir? (1 Yorum)

  1. ilk bölümü seyrettim..önyargılı olmak istemem ama adamın gülüşleri gülüş deil kişneme.çok itici.. o ne öyle