Ersin OLGAÇ Savaşçı’dan Neden Ayrıldı? Savaşçı Doğan Şehit Oldu

Savaşçı Dizisinde Doğan Zehirlendi

Savaşçı dizisinin 1 aralık 2019 pazar akşamı ekranlara gelen bölümünde Ersin Olgaç’ın hayat verdiği Doğan karakteri Markus’un verdiği zehir ile zehirlenerek ölecek. Markus önce Doğan’ın başına silah dayamıştı; herkes Doğan’ı Markus vuracak ve Doğan şehit olacak diye düşünmüştü; ancak Markus bir kez daha şaşırttı ve Doğan’a değil havaya sıktı.

Doğan karşılığında Velid’i isteyen Markus istediğini de aldı. Markus Doğan’u verdi Kılıç Timi de Velid’i. Kılıç timi Doğan’ı sağ salim aldıktan sonra Velid’i de tekrar yakaladı ama Doğan’a markus bir zehir vermişti ve zehirlenen Doğan komutanlarının kolunda bayıldı. Hastahaneye yetiştirilen Doğan son anda paçayı yırttı ve kurtuldu. 

Savaşçı dizisinde Markus bir kez daha Kılıç timinin canını yakmayı başardı. Savaşçı dizisinin 1 aralık 2019 pazar akşamı ekranlara gelecek 84. bölümünde Savaşçı dizisinden iki ayrılık birden yaşanacak. Daha önce sizlere Savaşçı dizisinde Pilot Üsteğmen Funda Turaç karakterine hayat veren Müjde Uzman’ın diziden ayrılacağını açıklamıştık. Funda Turaç’ın tayini çıktığı için Müjde Uzman Savaşçı’dan ayrılacaktı; ancak izleyicinin beklemediği bir ayrılık daha yaşanabilir Limon Filmin dizisinde.

Savaşçı dizisine 2018 2019 sezonunda sorunlu bir asker olarak giren sonrasında bir helikopter düşürülmesi olayında Albay Kopuz’un canını kurtaran Doğan Bayındır sözleşmeli er olarak özel hizmetlerde kullanılmak üzere özel kuvvetlere alınmıştı. Doğan Bayındır komikliği ve fedakarlığı ile Kılıç timinin de kardeşi olmayı başarmıştı.

Savaşçı Doğan Şehit Oldu mu?

Komutanlarından ve arkadaşlarından başka bir ailesi olmayan Doğan Bayındır asker ocağını baba ocağı bellemişti; ancak hain emeller peşinde koşan ve özellikle de Tüm General Ahmet Kutalmış ve Kılıç timinin canına kast eden Markus bu sefer Ahmet Kutalmış paşayı yalnız yakalamıştı. Bir sınır karakoluna göstermelik bir baskın düzenleyen Markus ve Velid’in amacı karakolu düşürmek değildi. Terörist saldırının tek amacı vardı o da Kılıç ve Turan timini Ankara’dan uzaklaştırmaktı. Böylece Kutalmış Paşa layıkı ile korunamayacak ve Kutalmış Paşa şehit edilecekti; ancak Ankara’da özel kuvvetlerin bu iki timi yoksa Doğan Bayındır vardı.

Savaşçı Doğan Ölecek mi?

Doğan Bayındır komutanını korumak için canını feda edecek ve komutanın yaşaması uğruna kendi canını feda edecekti. Öyle de oldu. Doğan Bayındır canı pahasına Kutalmış paşayı kurtarmış ancak kendisi Markus ve Velid’in eline düşmüştü. Tüm bu olanların sonunda time yeni bir şehit acısı düşecekti.

Doğan’ı kamera önünde başına bir silah dayayarakdı veMarkus herkesi korkuttu. Ama Markus Doğan’ı vurmamıştı aklında başka bir şeytani plan vardı. Markus Doğan’ı zehirleyecek; ancak Kılıcı çok keskin olan Kılıç timi Markus’un yaptıklarını yanına bırakmayacak ve artık Markus’un sonunu getirecek. Doğan’a yapılanlardan sonra Markus’un peşine düşen Kaan Bozok ve Haydar Bokurt artık Markus’a yaptıklarının cezasını ödetecek. blank

Ersin OLGAÇ Kimdir?

Ersin OLGAÇ 1983 İstanbul doğumludur ve 36 yaşının içindedir. Trt 1’in sevilen dizisi Sakarya Fırat ile ismini duyurmayı başarmıştır. Asker dizileri Ersin OLGAÇ’ın kaderi olmuştur. Çok ünlü bir oyuncu değildir; ancak yeni dizilerde yer alacağından eminiz.blank

Savaşçı Doğan Şehit Oluyor Fragmanı 84. Bölüm 2. Fragmanı

Ersin OLGAÇ Savaşçı’dan Neden Ayrıldı?

Ersin OLGAÇ’ın Savaşçı dizisinden ayrılması tamamen Savaşçı dizisi senaristlerinin yazdığı senaryo ile ilgili. Savaşçı dizisi senaristleri artık senaryo yazmakta çok zorlanıyor ve diziye yeni karakterlerin girmesi ile senaryoya nefes aldırmak istiyor. Doğan Bayındır da girdiğinde nasıl diziye nefes geldiyse Doğan Bayındır’ın şehit olması ve yeni oyuncunun da gelmesi ile Savaşçı dizisi senaryosu ve oyuncuları nefes olacak.

Savaşçı oyuncuları da dağa çıkmaktan kurtulacak; çünkü Savaşçı’da dağ sahneleri kış şartlarında artık çok zor olmaya başladı; hava soğuk ve günler kısa. Bu tür olaylar şehirde geçtiği için Savaşçı dizisini çekmek kolay. Ersin OLGAÇ’ın Savaşçı’dan ayrılmasında hiç bir katkısı yok bu ayrılık tamamen senaryo gereği.

 

Ersin OLGAÇ Savaşçı’dan Neden Ayrıldı? Savaşçı Doğan Şehit Oldu (5 Yorum)

  1. Savasciyi severek izliyorum oyuncular harikalar sizi çok seviyorum?Kağan Bozok sen bir tanesin bütün oyuncular sizi çoook öpüyorum?sizlerle konuşmak istiyorum……..