Yemin 131. Bölüm 132. Bölüm Özeti 2 Aralık 3 Aralık

Yemin 132 bölüm fragman

Süheyla’nın eşyalarının içerisinden çıkan CD’yi izleyen Emir Reyhan’a Süheyla Hanım Bunu vermek için buluşmak istemiş bizimle bu CD-nin ne alakası var konuşmayacak mısın benimle der; ancak Emir gerçek CD’yi izlememiştir sadece Süheyla hanımın söylediklerinden sonra Reyhan’ı tongaya düşürmek ve bildiklerini anlatmasını sağlamak istemiştir.

Emir daha sonra Reyhan’a bilip de söyleyemediğin şey ne geçiştiremezsin bu defa, konuş artık der. Emir benden hiç bir şey saklamadığına, beni sevmediğin için ayrıldığına yemin et der. Reyhan bu durum karşısında ya kaçıp yalan yere yemin etmekten kurtulacaktır ya da Emir’e deliler gibi aşık olsa da yemin edecek ve büyük günaha girecektir.Yemin 132. Bölüm Resimleri

Yeni taşındığı evde gece korktuğu için Kemal’in başına tavayla vurarak bayıltan Narin daha sonra Kemal’i içeri taşır ikili arasında komik anlar yaşanır. Diğer taraftan şimdilik sıkıntılı süreci atlatan Cavidan kafayı Nigar’a takmıştır. Nigar ise Cavidan’dan aldığı paraları kıyafete vermektedir. Marka kıyafetler giyen Nigar Cavidan’ın dikkatini çeker.

Cavidan’ın kaçırttığı Cemre Talaz’a sana erkekliği öğretemediler mi der; ancak Cemre’nin sözleri Talaz çıldırır. Bunu fırsat bilen Cemre hemen kaçar; ancak Cemre fazla uzaklaşamadan yakalanır. Cemre bir gün Talaz’ın elinden muhakkak kurtulacaktır ve kurtulur kurtulmaz Cavidan’ın cezasını kesecektir.

Yemin 132. Bölüm fragmanı

Yemin 131. Bölüm Özeti

Cavidan ve Cemre’nin yaptıklarını öğrenen Süheyla Emir ve Reyhan’la konuşmaya giderken araba çarpmasıyla vefat etmişti bu durum herkesi en çokta Cemre’yi üzmüştür.
Evdeki herkes Süheyla’nın güzel yüreğinden bahsederken Cavidan’da kendini herkese Süheyla’nın ölümünden üzülmüş gibi gösterip daha sonra Emir’e sana bir söz söyledi mi diye soran Cavidan içten-içe Süheyla konuşamadığı için mutludur Cavidan bir taraftan da Cemre’ye ulaşmaya çalışmaktadır.

Cemre ise tamamen çökmüştür annesi ile anılarını hatırlayan Cemre geçte olsa Cavidan’ın onu oyunlarına alet edip kullandığını anlar ancak hayatın Cemre’ye verdiği ders çok pahalıya mal olmuştur Cavidan’a ben anne mi kaybettim sende oğlunu kaybedeceksin der Cavidan’ın yeni düşmanı intikam ve acıyla kavrulan Cemre’dir. Narin de Kemal’in ne yapmaya çalıştığına ve kendi duygularına artık karar veremiyordur sonunda gitmeye karar veren Narin’i Kemal durdurmaya çalışsa da Narin gitmekte kararlıdır şirkette toplantısı çıktığı için giden Kemal’in aklı ise hala Narin de dir. Narin’se kendine ev bulmuştur bile

Reyhan’a Süheyla Hanım bana ölmeden önce bir CD-den bahsetti diyen Emir Reyhan’ı oldukça endişelendiriyor Emir ne kadar ısrar etse de Reyhan kaçarak kurtuluyor ancak Emir’de CD-yi bulmaya yemin ediyor Yonca’dan yedek anahtarı alan Emir Süheyla’nın evine geliyor ancak hiç bir şey bulamıyor. Cavidan’sa ne yapıp edip durdurmak zorundadır Cemre’yi Cavidan Cemre’yi ne kadar sakinleştirmeye çalışsa da Cemre durmuyor Cavidan’sa bunu sadece zaman kazanmak için yapmıştır çünkü Cemre’yi kaçırtacaktır

Eve kendini Cavidan’a benzetmiş olarak dönen Nigar’ı Sefer görüyor ancak Nigar kredi kartıyla aldığını söylüyor ancak bu durum Sefer’in de dikkatini çekiyor Cemre’yi bulamadıkları için polis Süheyla’nın eşyalarını Emir’e teslim eder Emir’de her şey bu CD’nin içinde deyip seviniyor tamda bu anda boğulan Hikmet durumları karıştırıyor Reyhan’sa durumu fırsat bulup CD-yi almaya çalışsa da Emir buna izin vermiyor

Taşındığı evde sesler duyan Narin arkadan dolanıp adamın kafasına tavayı vuruyor ancak vurduğu adam başkası değil Kemal’dir Emir CD’yi izleye bilecek mi? Reyhan buna engel ola bilecek mi?

Yemin Dizisinden Tuğçe Ersoy Ayrıldı

Yemin dizisinde Cemre’nin annesi Süheyla olarak yer alan Tuğçe Ersoy Yemin dizisi oyuncu kadrosundan ayrıldı. Böylelikle Yemin dizisinde Cavidan’ın tuttuğu katil tarafından araba kazası süsü verilerek Süheyla öldürülmüş oldu.

Yemin 131. Bölüm Özeti

Cavidan Süheyla’yı durdurmak için bir kez daha suikast planı yapar. Süheyla tam Emir ve Reyhan’ın yanına gelmişken Cavidan’ın tuttuğu adam Süheyla’ya arabası ile çarpar. Emir ve Reyhan Süheyla’nın bir kaza sonucu öldüğünü düşünürken gerçekler görünenden çok farklıdır.

Annesini ölümünün bir kaza değil bir cinayet olduğundan emin olan Cemre annesini gözünü kırpmadan öldürenin Cavidan olduğundan emindir. Annesini kaybeden Cemre çıldırmış gibidir. Cemre annesinin kanını yerde bırakmayacak ve Cavidan’dan annesinin intikamını alacaktır. Cemre’nin ilk hedefi ise Emir’e her şeyi tüm gerçekliği ile anlatmaktır. Cemre’nin Emir’e her şeyi anlatacağını öğrenen eli kanlı katil Cavidan hapse girmemek için önüne çıkan herkesi yok etmekten çekinmemektedir. Şimdi de durdurulması gereken kişi Cemre’dir. Bakalım Cemre ile Cavidan anlaşacak mı yoksa Cavidan Cemre’yi de mi susturacak. Emir ise sonunda Süheyla hanımın ölmeden önce söylediği CD’yi bulur. Emir’in CD’yi izlemesinden korkan Reyhan da Emir’in bir delilik yapmasından korkmaktadır.  Yemin 131. Bölüm resimleri

Diğer taraftan Kemal ev işini iptal etmiştir. Narin’in karşısına alan Kemal sonsuza kadar bu evde kalabileceğini söyler.

Yemin 131. Bölüm Fragmanı

 

Yemin’de Gelecek Hafta 2 Aralık 4 Aralık

Süheyla, Talaz ve Nigar tarafından üçlü sıkıştırmaya tutulan Cavidan bu işin içinden artık sıyrılamayacağını fark etmiştir. Önce Nigar’ı susturan Cavidan son bir kez daha Talaz’a parar verir ve Talaz’ın da sesini keser ancak Süheyla durdurulamayacak bomba gibibidir. Emir ve Reyhan ile konuşmaya gideceğini öğrendikleri Süheyla için artık Cemre bir karar vermek zorundadır. Ya annesini bir şekilde durduracaktır yada hem Emir’i kaybedecek hemde Emir ile Reyhan boy boy çocuk yaparken Cemre hapishane köşelerinde sürünecektir.

Cavidan’ın da kışkırtması ile Cemre annesini öyle yada böyle durdurmaya karar verir yoksa tüm emekleri alt üst olacak, hayatı kararacaktır. Süheyla’nın ise durmaya niyeti yoktur. Cemre önce kendi hayatı ile annesini tehdit edecek ve Süheyla’nın teklfini bekleyecektir. Peki Cemre yurt dışına gitmeyi kabul ederse Süheyla susacak ve kimseye bir şey söylemeyecek midir? Yemin 131. Bölüm Özeti resimleri

Yemin 2 Aralık Özeti Devam Ediyor

Peki Cemre yurt dışına gittikten sonra Süheyla’yı kim durduracaktır. Süheyla her zaman doğrunun peşinden koşmuş şerefli bir Türk kadını ve doktorudur. Cavidan’ın Cemre ve Emir’e zaar vermeye devam etmesine asla izin vermeyecek ve bir şekilde Cavidan’ın cezasını çekmesi için elinden geleni yapacaktır; ancak öncelik kendi kızının hayatı ve geleceğidir. Cemre Süheyla’ya yediği tüm naneleri anlatacak ve annesinden yardım isteyecek midir? Yeni öğrendikleri ile şok olan Süheyla’nın kararı ne olacaktır?

Kemal’in ev meselesini yanlış anlayan Narin ise aslında bir çok şeyi yanlış anladığını düşünmeye başlar ve artık Kemal’in onu istemediğinden emin olmuştur. Kemal ise bir şekilde Narin’in gönülünü alması gerektiğinin farkındadır ama nasıl? Kemal fark etmese de Narin’den uzaklaşmak için yaptığı her hamlenin kendisini daha da çok Narin’e yaklaştırmaktadır.

Yemin 130. Bölümde Neler Olmuştu

Hem açlıktan hem de açık kalan ocaktan bayılan Reyhan’ı Cemre’nin çektiği videoda alyansı görüp alyansı neden taktığını sormaya gelen Emir bulur ve hemen hastahaneye yetiştirir.

Reyhan’a kan değerleriniz çok düşük çıkmış en son ne zaman yemek yediniz diye soran doktora Reyhan dün gece değince Emir şok oluyor. Reyhan’a elleriyle yemek yediren Emir neden taktın alyansı bıkmadın mı kafamı karıştırmaktan diye içinden geçiriyor.

Cemre’nin her şeyine el koyan Süheyla arabada bulduğu CD’yi izliyor. İzlediği CD ile  Cemre ile Cavidan’ın yaptıklarını öğrenen Süheyla bir hışımla soluğu Tarhun’ların evinde alır. Süheyla Cemre ile Cavidan’ın konuşmalarını duyuyor. Cemre Cavidan’a ne yaptıysak beraber yaptık diyor. Hesap soran Süheyla karşısında  Cavidan kendini kurtarmak istiyor ve Cemre’ye yine de Emir’le Reyhan’ı ayırmak için başka bir yol bulabilirdi diyor. İşten kendini sıyırmaya çalışan Cavidan Süheyla’yı daha da sinirlendiriyor.

Her şeyi öğrenen Süheyla siz ne korkunç ne aşağılık insanlarsınız der Cavidan’ın üzerine yürür. Süheyla Cemre’nin aklına Emir’i sen soktun kızama ve Emir’e kumpas kurdun diye suçlar ama Cavidan suçlamaları kabul etmez.

Süheyla Cavidan’ı Emir’le Reyhan’ı ayırmakla suçlar. Süheyla’nın gücü karşısında daha fazla dayanamayan Cavidan çöker Cemre’de artık yolun sonuna gelmiştir. Süheyla yaptıklarınızı herkes öğrenecek cezanı çekeceksin der bu güçlü ve adaletli anne karşısında Cavidan ve Cemre’nin ne yapacağı merak konusudur. Yemin 2 aralık Özeti resimleri

Eve gelen emlakçıdan Kemal’in kendine ev tutuğunu öğrenen Narin çok üzgündür ve her şeyi yanlış anlamıştır. Kemal bak yanlış anladın benim amacım başkaydı dese de artık iş işten geçmiştir. Kemal Narin’in yüzüne bakıp sana kapılmamak için kendime ev tuttum diyemez

Emir’i arayan Süheyla sizinle çok acil konuşmam lazım ayrılığınız ile ilgili der Süheyla gerçekleri Emir’e anlata bilecek mi Emir ve Reyhan yeniden kavuşa bilecek mi?

Yemin 131. Bölüm Fragmanı

Yemin’de Geçen Hafta

Cemre’nin çektiği görüntüleri gören Emir çıldırır. Reyhan’a bu ne demek diyen Emir daha sonra Reyhan’a yine her zamanki gibi susacaksın değil mi deyince Reyhan’da sana çalışacağımı söylemiştim der. Ben senin ne yapmak istediğini anlamıyorum diyen Emir’e Reyhan herkes kendi hayatına baksın diyen sendin der. Emir’de sen kimseye muhtaç olma diye hesabına para yatırdığını ağzından kaçırır. Reyhan’sa bu durumu kabul etmeyecektir

Kampta hazineyi buldukları için ödüllendirilen Kemal, Narin ve Masal şampiyon anne, baba, çocuk ödülünü alır. Kemal şampiyon anne ödülünü alan Narin’e çok ağır şeyler söylediğini hatırlıyor ve üzülüyor.

Sen bu eve geldiğinden beri birliğimiz kalmadı senin yüzünden herkes bizi konuşuyor diyen Cavidan’a alın teriyle para kazanmak ayıp değil diye cevap veren Reyhan ben artık Tarhun değilim diye eklemeyi de unutmuyor.

Reyhanın çıktığını gören Emir nereye gidiyorsun deyince Reyhan’da Emir’in hesabına yatırdığı parayı geri iade ettiğini söyler. Cavidan’sa Reyhan’la temizliğe mi gidiyorsun diye dalga geçer. Emir asla izin vermez deyince Reyhan Emir’in haberi var der. Cavidan hemen Emir’in yanına gelip Reyhan yine temizliğe gitti nasıl izin verirsin der. Emir’de anne o artık benim soyadımı taşımıyor ve istediğini yapmakta özgür der.

Kamptan dönen Narin Özlem’in gönderdiği aile fotoğrafına bakar Kemal ise Narin’e nasıl git diyeceğini düşünmektedir. Kemal Narin’le konuşmak istediğini söyler ancak Narin çekildikleri fotoğrafı çerçeveletip Masal’a sürpriz yapmak için dışarı çıkar ve konuşamazlar.

Nevin’se Tarhunlar’ın gelinini hizmetçi olarak çalıştırdığı için kendisiyle bir nevi gurur duyar. Reyhan için Tarhunlar’ın eski gelini deyince Reyhan sinirleniyor ancak yine de susuyor. Nevin’de dikkatini Reyhan’ın parmağından çıkartmadığı yüzüğü çekiyor

Emir’se babasına Reyhan’dan şikayet ediyor; çünkü Reyhan onun dengesini bozmaktadır. Emir odaya giren Melike’ye neden çalışıyor Reyhan yatacak bir yeri var, hesabında parası var o sadece bana inat olsun diye yapıyor der. Melike’de Emir Reyhan ne kadar gururlu kız sen benden daha iyi biliyorsun bütün olanlardan dayısını bırakmaya gönlü razı olmadı susuyorsa edebinden susuyor yoksa sığıntı gibi yaşayacak biri değil Reyhan oğlum der. Emir’se Reyhan’a yaptıklarını hatırlıyor Melike’de çok üstüne gittin değince Emir abarttığını anlar.

Talaz ise Cavidan’ı parayı yatırmadığı için arayıp tehdit ediyor Cavidan’ı ise bir taraftan Nigar, Reyhan ve Cemre bir taraftan da Talaz sıkıştırmaktadır ve bu dörtlüden çokta daha güçlü biri Süheyla Cavidan’ın yeni düşmanı olacaktır.

Reyhan’a hem yüzüğü neden çıkartmadığını hem de girdiği bu yoldan döndürmek için yola çıkan Emir Reyhan’ı yolundan döndüre bilecek midir?

Masal’ın eve gelmesiyle sürprizi yapan Narin Masal’ı çok heyecanlandırır. Emlakçı ise Kemal’le ev hakkında konuşmak ister. Yonca emlakçıya Kemal’in ev adresini verir eve gelen emlakçı Narin’e Kemal’in ev tuttuğunu söyleyince Narin’de hemen onun evden gitmesi için olduğunu düşünür.

Nevin kahveyi ocakta bırakıp gidince kahve taşıp ocağı söndürür. Reyhan’ın ise hem açlıktan hem de sızan gazdan başı döner ve bayılan Reyhan’ı ise Emir bulur.  Süheyla ise Cemre’nin yaptıklarına ve kendini bitirmesine dayanamıyor ve ani bir kararla Süheyla Cemre’den yurtdışına gitmesini ister. Cemre bu teklife karşı çıkar ve Süheyla’da belki akıllanır diye Cemre’nin banka kartlarına ve arabasına el koyar. Cemre’nin arabasında CD bulan Süheyla bir adamın öldürüldüğünü görür.

Yemin 131. Bölüm 132. Bölüm Özeti 2 Aralık 3 Aralık (1 Yorum)

  1. Ya yeter artik ya emir gercekleri ogrensin gordun artik ya gercekten cok sacmaladilar artik diziyi artik biz emirin gercekleri ogrensin gorsun artik