İkimizin Yerine 458. Bölüm Özeti 9 Aralık Yaprak Dökümü

İkimizin Yerine dizisinde Dadu, Alok, Iravati ve Menakşi Singapur yolcusudur. Dadu son bir defa daha Anandi’den gelmesini ister. Ancak Anandi gelemeyeceğini söyler. Dadu ve ailesi son bir defa daha evlerine bakarlar. Onları Dadisa, Jagdiş ve Sançi de uğurlamaya gelmişlerdir. Hüzünlü bir veda herkesi ağlatır. İkimizin Yerine 9 Aralık Özeti başlıyor.

İkimizin Yerine 458. Bölüm Özeti

Anandi eve girer ve Şiv ile geçen güzel anılarını hatırlar. Şiv’İn resmi karşısında ağlar. Dadisa onu eve götürür. Anandi Dadisa’nın evine girmekte tereddüt ederken Dadisa anne evine giriyor gibi girmesini ister. Evdekilerle kucaklaşır, yorgun olduğu için odasına çıkar. Jagdiş Ganga’nın doktor olması için gideceği kolej tarafından kabul edildiğini söyler. Anandi de Ganga’yı kutlar.

Anandi yıldızları Şivam’a gösteriyordur. Baban da yıldızlara bakmayı severdi diyor. Bu sırada Jagdiş gelir ve bundan bir kaç ay önce Amol ve Şiv’i yıldızları seyrederken görmüştüm, ben de o zamandan beri yıldızlara bakmaktan zevk alıyorum der. Anandi Jagdiş’den bir ricası olduğunu söyler. Başka bir evde kalmak istediğini söyler, Dadisa’yı da ikna etmesini ister. Jagdiş bunu neden istiyorsun diye sorar. Anandi Ganga belki rahatsız olabilir, bu yüzden kalmak istemediğini söyler.

Jagdiş gergin bir şekilde Ganga’nın yanına gider. Anandi senin incinmemen için evde kalmak istemiyor der. Ganga sana ve Anandi’ye sonsuz güveniyorum diyerek Anandi’nin kalması için konuşacağını söyler. Dadisa da Anandi’ye ben ölmeden senin gitmene müsade etmeyeceğim, öldüğümde gidebilirsin demektedir. Ganga gelir ve Şivam’ı kucağına alır ve gitmene izin vermeyeceğiz der. Dadisa zaten Gehna ve Nirancan da gidiyor. ben yalnız ne yaparım diye duygusal şantaj yapar.

Ertesi gün de Gehna, Nandu ve Nirancan gider. Yaprak dökümü sürüyor. Onlar gittikten sonra Dadisa Basant’ın fotoğrafırla konuşmaya başlar. Nirancan iyi bir iş bulmuşken onları durduramazdım der. Jagdiş’e müfettişten bir telefon gelir. Ona Nandini hakkında bir bilgi var mı diye sorar. Jagdiş Anandi’ye polisin her yerde Nandini’yi aradığını söyler. Dadisa tapınağa Nandini için dua etmeye gideceğini söyler ve Anandi’den gelmesini ister.

Akira’nın evinde gece herkes uyurken Nandini ağlar. Akira’nın karısı kalkar ve küçücük çocuğu tehdit eder. Onunla evlendirilen Kundan da ayağa kalkar ve uyuyamadığını söyler. Akira karısından bebeği susturmasını ister. Karısı Nandini’nin kapısını kapatırken Zavallı Nandini gece boyunca ağlar. Akira’nın karısı sabahleyin poja için tapınağa gitmeleri gerektiğini söyler. Akira her yerde arandığını söyler ancak sonra gitmeyi kabul eder.

İkimizin Yerine 9 Aralık Özeti Devam Ediyor

Ertesi sabah Akira ve karısı Bairo Nandini ile birlikte tapına doru yola çıkarlar. Bu sırada polis çevirmesini görüp endişelenirler. Polisler Nandini’yi arıyorlardır. Anadi ve Dadisa da arabalarıyla çevirmede bekliyorlardır. Müfettiş Bairo’nun elindeki çocuğu görmek isteyince Akira sinirlenir ve bebeğin annesi tarafından emzirildiğini söyler. Müfettiş tapınağa gitmelerine izin verir. blank

Akira ve karısı oğulları Kundan ve Nandini ile birlikte panditin karşısına geçerler. Akira panditin bir an önce pojaya tamamlamasını isterken Nandini ağlar. Anandi onu hissediyor. Akira ritüellerin tamamlanmasından sonra ailesini arabaya bindirir. Karısı şalını unuttuğunu söyler. Akira almak için geri döndüğünde Anandi ile göz göze gelir. Anandi Dadisa’ya kızını kaçıran adamı gördüğünü söyler. Akira’nın karşısına geçer ve kızını sorar. Akira onu itekleyerek kaçmaya başlar. blank

Anandi peşinden koşarken insanlardan onu durdurmalarını ister. Akira cipine binerken Anandi Nandini’yi görünce şok olur. Akira arabasını sürerken Anandi arkasına asılır. Akira Nandini artık yasal olarak benim kızım deyince Anandi Kundan’a bakar. Anandi daha fazla dayanamayarak arabayı bırakır. Dadisa Jagdiş’i arar ve ona her şeyi anlatır.

Akira’nın arabası bozulunca başka bir arabayla yola devam eder. Ancak polisler tarafından durdurulur. Akira bu sefer başka bir yola sapar ancak polisler her yerdedir. Akira saman yüklü bir öküz arabasına karısı ve Nandini’yi gizler. Kundan ile birlikte yola devam ederken polisler tarafından durdurulur. Polisler saman balyasını kontrol ederler ancak bir şey bulamazlar. Akira dan gitmesini isterler.blank

Akira giderken Nandini ağlamaya başlar. Polisler Akira’nın etrafını çevirirler. Akira yanında duran Kundan’a kuvvetli bir tokat atınca zavallı çocuk ağlamaya başlar. Polisler Kundan’ı ağlıyor görünce Akira’yı gönderirler. Anandi eve gelince odasına gider. Anandi Dadisa’ya Nandini’nin gelin olduğunu söyler. Dadisa şoktadır. İkimizin Yerine 9 Aralık Özeti sona erdi.

İkimizin Yerine 458. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 458. Bölüm Özeti 9 Aralık Yaprak Dökümü (3 Yorum)

  1. Dizi uzandıqca uzandı.şiv ve anandi evlendikden sonra jagdiş pesiman olardi yalniz kalardi anandiye yapdiqlarina gore.şitleşdi dizi uzandikca.