Bıçak Sırtı 61. Bölüm Özeti 17 Aralık Sanskar ve Kavita Nişanlandı

Bıçak Sırtı dizisinde tavşan kaç tazı tut modunda işler devam ediyordur. Önce Sanskar Swara’nın peşinden koştu, ardından Swara Sanskar’ı kazanmaya çalıştı ve sonunda Kavita ortaya çıkarak her şeye son verdi. Sanskar’ın kafası karışıktır. İki aşkı arasından sıkışıp kalmıştır. Gönlü Swara’dadır ancak Kavita da ilk aşkı olarak karşısındadır. Bu kadar büyük bir imtihanı kazanacak mı bilinmez ama işi çok zordur. Bıçak Sırtı 17 Aralık Özeti başlıyor.

Bıçak Sırtı 61. Bölüm Özeti

Anapurna Sanskar’ın yanına gelir ve istemediğini bir şeyi yapmak zorunda değilsin der. Sanskar ilk aşkı ile sonraki arasında sıkıştığını, şimdi ne yapacağını bilmediğini söyler. Kavita gelir ve Swara ve ailesini nişana çağırdığını söyler. Ragini Dadi’nin evinde kalmasını ister. Dadi bunları not ediyorum diyerek evine geri döner. Büyük baba Ragini’yi yanlış bilgilerle yönlendiren ve ailesini utandıran Dadi’ye tepki gösterir. Swara şimdi kavgayı bırakmalarını ister ve Dadi’nin bunları Lakşi için yaptığını söyler. Büyük baba Dadi bu evde kalabilir ama benim kalbimi kazanması çok zor olacak der.

1 2019 12 07T190315.667

Kavita yerde duran kırık fotoğraf çerçevesini kaldırır ve neden kırıldığını sorar. Sanskar Ragini’nin yere attığını söyler. Kavita çerçeveyi yenileyeceğini içindekileri değiştireceğini söyleyince Sanskar sinirlenir. Çerçeve kırık olsa da içindeki benim için çok değerli der ve Swara’nın kalbinde yeri olduğunu söyler. Kavita konuyu değiştir. Sansakr Swara’yı sevdiğini söyleyince Kavita şok olur ve odadan koşarak çıkar. Sanskar da peşinden gider. Kavita dışarı çıkarken bir araba ona çarpar. Ancak bu Sanskar’ın hayalidir.

5 60 1

Ragini Lakşi’nin değiştiğini düşünüyordur. Ona neden benim için endişeleniyorsun diye sorar. Lakşi kavga etmekten bıktığını söyler. Urvasi diye bir kadın girmişti. Bu kadın Ragini’nin teyzesidir. Dadi’ye yaklaşarak onu Sumi’ye karşı kışkırtır. Swara’nın aklını karıştırmaya çalışır. Swara’ya çerçeveli bir resim verir ve onu duvara asmasını ister. Swara resimdekilerin Şekar ve eski eşi Janki olduğunu görür. Urvasi ölülerin onları unuttuğumuzu düşünmemeleri gerektiğini söyler.

Eğer kardeşim hayatta olsaydı senin bunu yapmana izin vermezdi der. Bu sırada içeri Şekar girer. Ragini’nin Lkşi ile zorla evlendiğini Swara ile Sanskar’ın böyle bir şey yapmadıklarını söyler. Eğer bir şey bilmiyorsan sus diyerek onu azarlar. Urvasi Swara’dan özür diler. Nişan için Şekar ve ailesi Durga’nın evine gidiyor. Sanskar ve Kavita el ele merdivenlerden inerken Swara Sanskar ile göz göze geliyor ve ondan etkilenmemeye çalışıyor. Kavita Sanskar’a yüzüğünü takar.

2 2019 12 07T190317.484

Sanskar da yüzüğü takmak üzereyken yüzük düşer ve Swara’nın ayaklarına gelir. Swara yüzüğü Sansakar’a verir. Ragini nişanı tamamlamalarını ister. Sansakar yüzüğü takar. Kavita Sanskar’a şarkı sözünü hatırlatır. Sanskar, Kabhi Khawahishon ka maara şarkısını söylerken Swara duygularını kontrol edemeyerek Sansakr’a sarılır. Sansakr da ona karşılık verir. Herkes şokta onları izliyordur. Ancak bu da Swara’nın hayalidir. Sujata Kavita’dan herkesin kutsamalarını almasını ister.

Swara ağlayarak nişandan ayrılırken herkes onu görüyor. Swara ağlaya ağlaya eve gelir ve yatağına uzanır. Birisi ona kağıt fırlatır. Swara pencereden bakar ve Sanskar’ı görür. Sanskar bakar ve ayrılır. Urvasi duvara Janki’nin resimlerini asmıştır. Amacı Sumi ve Swara’yı rahatsız etmektir. Her fırsatta Swara’yı ezmeye çalışıyordur ancak bunu çaktırmadan yapmaya çalışıyordur. Swara yatağındayken Şekar gelir ve onu kontrol eder. Swara uyuyormuş gibi görünür. Şekar ayrıldıktan sonra gözlerini açar ve Sanskar’ın attığı kağıt parçasına bakarak ağlamaya başlar. 3 2019 12 07T190318.486

Geceleyin Urvasi’nin ağlamasıyla herkes uyanır. Urvasi Janki’nin fotoğrafının yere düştüğünü gösterir. Şekar dışarda rüzgar olduğunu ve pencerelerden birinin açık olabileceğini söyler. Urvasi o zaman diğer fotoğraflar neden düşmedi diye sorar ve Janki’nin ruhunun huzursuz olduğunu söyler. Şekar senin algın öyle olabilir derken Urvasi yakında büyük bir fırtınanın kopacağını söyler. Ragini ve Lakşi arasında yakınlaşma deva ediyordur.

Kavita Sanskar dan evlenecekleri tapınağa gitmelerini ister. Sanskar orası bizi ayıran diyerek gitmek istemez. Ancak Kavita ayrıca benim hayata tutunduğum yer diyerek onu ikna eder. Urvasi dışarı çıkarken Swara onu takibe başlar. Urvasi tapınağa doğru giderken Swara da peşindedir. Ancak önüne çıkan bir kamyon Urvasi’nin kaybolmasına sebeb olur. 4 2019 12 07T190314.938

Dışarda büyük bir rüzgar vardır. Kavita ve Sanskar tapınağa gelmişlerdir. Kavita Sanskar’a toz boyadan fırlatır ve eski Sansakar’ı görmek istediğini söyler. Swara tapınağa kadar gelmiştir. Sanskar da Kavita’ya boya atar ancak Kavita eğilir. Tüm boya Swara’nın üzerine dökülür. Bıçak Sırtı 17 Aralık Özeti sona erdi. 

Bıçak Sırtı 61. Bölüm Fragmanı

Bıçak Sırtı 61. Bölüm Özeti 17 Aralık Sanskar ve Kavita Nişanlandı (2 Yorum)

  1. Sonrasında Kavita ayağa kalkar ve Swaradan özür diler ve yüzünü silmesini söyler ve şalina elini uzattiginda Swara Ben yaparım diyor ve yüzünü siler. Kavitaya bakar ve tamam mı? Diye sorar Kavita ise alnında var der. Swaranin alnında ise kırmiziı boya vardır. Bu da sindur anlamına geliyor. Sanskar şokla bakar. Sonra Swara ikisinde de özür diliyor gider. Sanskar arkasından bakarken Kavita ona gelmesini ister. Tam o sırada mabedin bir uzun şeyi yere yıkılmak üzere bununda Sanskar fark eder ve arkasından Swara diye bağırıyor ama Swara duymuyor sonra Sanskar Swaranin peşinden koşar ve onu kurtarır ve ikisi-de ýere düşer tam o sırada Kavitanin ayağı kayıp oda yere düşer ve Sanskar diye bağırıyor. Ama Sanskar onu duymuyor.Sonea Sanskar ve Swara kalkarlar ve Sanskar sana bir şey olursa ne yaparim diyor Swarada aynı şeyleri diyor. Sonra Kavita yerde Sanskar ve Swarayi görür ve ağlar. Sonra ilk Swara Kavitayi fark eder. Ve Sanskar Kavita Yi görür ve yanına koşar.Kavitaya onu görmediği söyler ve özür diler. Kavita ise sen Swarayi seviyormuş un diye sorar Sanskar ise şokla ona bakar. Kavita Sanskari basının üstüme yemin etdirir ve Sanskar evet seviyorum der. Sonra tanrının karşına ikisinide getirir ve bana söz verin ikinizin de bir daha ayrılmaya caksiniz der ve bir birimizi hep seviceksiniz der. Ve Sanskari ona verdiği cicekden 1 ni ona verir ve bunu Swaraya ver der. Ve kalan çiçekleri kendisi alır ve gider. Ve koşarak gider sonra aşağıda gizlece çöker ağlar.Swara ise Sanskar. Kavitanin peşinden git der. Sanskar da ben ona söz verdim sen ne diyorsun der. Sonra Swara ağlar ve neden ağlıyorsun der ve Swara Seni seviyorum der. Ve Sanskar ona sarılır. Kavita ise yerinden kalkar ve koşarak gider. Sanskar da Swaraya seni seviyorum der. Ve ikisi-de tekrar sarilir

  2. Kavita tam bir cadı Sanskar Kavitayı nasıl sevmiş hala anlayamıyorum.
    Kavita Swaraya çok kötülükler yapacak!?