İkimizin Yerine 467. Bölüm Özeti 18 Aralık Deli Deli Kulakları Küpeli

İkimizin Yerine dizisinde Kamli, Akira tarafından zorla evlendirilmek istenir. Akira zengin birisini bulmuştur. Akira kız istemeye gelineceğini söyler ve Nimboli’nin depoya kilitlenmesini ister. Akira hiçbir kusur istemiyordur. Yeni damat adayı ailesiyle birlikte gelir. Akira ve karısı onları karşılarken Harki damadı görünce şok olur. İkimizin Yerine 18 Aralık Özeti başlıyor.

İkimizin Yerine 467. Bölüm Özeti

Yeni damat adayı Puşkar ve ailesi Akira ve karısı tarafından karşılanır. Puşkar biraz çekingen, biraz korkak bir şekilde annesinin arkasına saklanarak eve girer. Gopal de bir müddet onları izlemiş içeri girince de ayrılmıştır. Puşkar içeri girdiği andan itibaren 5 yaşındaki çocuklar gibi davranmaya başlar. Puşkar’ın babası gerçekleri şimdiden görün diye oğlumla geldik der. Akira’nın umrunda bile değildir. Evlendikten sonra her şeyin düzeleceğini söylemektedir. Bunlar yaşanırken Nimboli depoda bir şey yapamamanın acizliği ile kıvranıyordur.

Disa Kamli için gelen damat adayını görünce şok olur ve Harki’yi bir kenara çekerek kızının deli bir adamla ömrünü çürütmesini mi istiyorsun diye tepki gösterir. Harki ondan aldığı gazla Akira’yı bir şey söylemek için çağırır. Harki damat adayının 10 yaşındaki bir çocuktan farksız olduğunu söyler. Ölürüm de kızımı bu adama vermem der. Akira sinirlenir ve Kamli’yi öldüreceğini söyler ve boynundan tutup yere atar. Harki ve Kamli kuzuya dönerler. Kamli ve Harki birlikte damat ve ailesinin karşısına gelirler. Damat adayı Kamli’yi görünce sevinir.1 2019 12 06T152249.818

Neyse sözü fazla uzatmadan kız isteme işi sona erer. Damadın ailesi ve Akira birbirlerini tebrik ederler. Damadın gözü oyuncak bir ata takılır ve onunla uğraşır. Nimboli kilitli olduğu depodan ona tahıl fırlatır. Puşkar onu görürken Nimboli eliyle susmasını ister. Puşkar tamam manasında kafasını sallar. Puşkar gideceğini söyleyerek el sallar. Dünürler gittikten sonra Akira Nimboli’nin çıkabileceğini söyler.2 2019 12 06T152250.215

Harki gider ve Nimboli’yi çıkarır. Nimboli hemen Kamli’nin yanına gider. Kamli Gopal için bir mektup yazacağını söyler. Aslında bu evliliğe en fazla üzülenlerden biri de Harki olmuştur. Ancak kocasının şerrinden çekindiği için kızının deli bir çocukla evlenmesine razı olmuştur. Bu durumu Disa ile de paylaşır. Kamli ise Gopal’i aklından çıkaramıyordur. Ona bir mektup yazar ve Kamli’den vermesini ister.

İkimizin Yerine 19 aralık 168. bölüm özetini sesli olarak kanalımızdan dinleyebilirsiniz. İkimizin Yerine özetlerimizin hızlanması için lütfen kanalımıza abone olunuz. 

3 2019 12 06T152250.693

Kundan Nimboli’yi aklından çıkaramıyor. Gittiği yerde sevgililerin birlikte vakit geçirdiğini görünce hisleri iyice kabarıyor. Nimboli’nin kurtuluşu olmadığını düşünüyor. Manu Poja’yı bisikletinin arkasına bindirip bir yere götürüyor. Bir grup serseri onları durdurur ve Poja’ya laf atarlar. Manu hepsinin üstesinden gelirken iyice hırpalanır. Poja yaralarını sarmaya çalışırken romantik anlar yaşanır. İkimizin Yerine 18 Aralık Özeti sona erdi. 4 2019 12 06T152249.008

Not: Bu bölümün kısa sürmesinin sebebi kız isteme olayının haddinden fazla uzatılması. Her ayrıntıyı anlatıp özeti sıkıcı hale getirmek istemedim. Bundan dolayı da özetimiz biraz kısa sürdü.

İkimizin Yerine 467. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 467. Bölüm Özeti 18 Aralık Deli Deli Kulakları Küpeli (3 Yorum)