Bıçak Sırtı 62. Bölüm Özeti 18 Aralık Kavita Aradan Çekildi Sanskar Ve Swara Evlenecek

Bıçak Sırtı dizisinde Kavita ve Sanskar tapınağa gitmişlerdi. Swara da Urvasi’yi takip ederek tapınağa kadar gelmiş ancak onu kaybetmişti. Sanskar renkli tozu Kavita’ya fırlatır ancak Kavita eğilince boyalar Swara’nın yüzüne gelir. Kavita Swara’dan yüzündeki rengi silmesini ister. Bıçak Sırtı 18 Aralık Özeti başlıyor.

Bıçak Sırtı 62. Bölüm Özeti

Lakşi Ragini ile odasında vakit geçirirken onu öpmeye çalışır. Bu sırada içeri hizmetçi gelir ve sigorta belgelerini verir. Lakşi kapıyı çalmadan girdiği için onu azarlar. Lakşi zarfı açmaya çalışırken elini kanatır. Ragini endişelenir ve parmağına ilk yardım  uygular. Ardından sindoru Lakşi’ye verir ve ondan uygulamasını istrer. Lakşi parmağım iyileşince yaparım diye gülümser. Ragini de kabul manasında başını sallar.1 2019 12 07T230110.016

Swara yüzünü güzelce silerken Kavita başında da kalmış der. Başında kalan renk sindor anlamına geliyordur. Sanskar ise hala şoktadır. Swara’nın alnındaki renge bakıyordur. Swara’ya buraya neden geldin diye sorar. Swara Urvasi için buraya geldim ancak onu kaybettim der. Swara aranıza girmeyim diye giderken sütun rüzgarında etkisiyle devrilmek üzeredir. Sanskar Swara diye bağırır ve sütün yere düşerken Swara’yı kurtarır. Bu sırada Kavita da yere düşmüş ve düşerken Sanskar diye bağırmıştır. Ancak Sanskar onu duymamıştır.

Sanskar dikkatsiz olduğu için Swara’yı azarlarken Kavita Sanskar’ın Swara’yı sevdiğini anlar. Sanskar daha sonra Kavita’yı farkeder ve ona doğru gider. Kavita şimdi her şeyi daha iyi anlıyorum der. 5 yıl önce beni seviyordun ancak şimdi Swara’yı seviyorsun, ben de düştüğüm halde Swara’nın sesini duydun der. Bana acıdığın için sorumluluğun gereği benimle evlendin ancak ben senin geçmişinken Swara geleceğin der. Ondan bir karar vermesini ister.2 2019 12 07T230112.289

Urvasi ise Ragini’nin yanına gelmiştir. Swara’nın yokluğunda Anapurna ve Durga’ya onu kötülüyordur. Onu uğursuzlukla suçluyordur. Kavita daha fazla söze hacet yok, gözleriniz herşeyi ele veriyor diyerek onların ellerini birleştirir ve Tanrı huzurunda da sevdiklerini itiraf etmelerini ister. Swara’ya beni annemden kurtardın ve cehennem gibi hayatımdan azat ettin diyerek teşekkür eder ve onların hayatlarına girmeye hakkının olmadığını söyler. Sanskar’a kendilerini asla suçlu hissetmemelerini istiyor.

Kavita merdivenlerden aşağıya çiçek getirmek için giderken  Sanskar, Swara’ya Kavita ile mutlu olamayacağını, hayatı boyunca Swara birlikte olmak istediğini söyler. Swara ağlamaya başlar ve Sanskar’ı sevdiğini söyler. Kavita ise duvarın dibine oturmuş ağlıyordur. İki aşık birbirlerine sarılırken geçmiş günlerini hatırlarlar. Sanskar sana en yakınımdayken bile sevdiğimi söyleyemedim için özür dilerim derken  Swara, hayatına girdiği, hayalini verdiği ve kimsenin onu ondan daha fazla sevemediğini hissettirdiği için teşekkür eder.

4 2019 12 07T230113.593

Swara ve Sanskar evlerine giderek bu mutlu haberi bildirirler. Şekar duyduğum en güzel haber derken Lakşi içten gelen bir gülümseme ile Sanskar’ı tebrik eder. Ragini bir şeyi unuttuklarını söyler. Kavita’nın acısını nasıl dindireceksiniz diye sorar. Bu sırada Kavita da gelir ve onlara mutluluk verdiğim için çok mutluyum der ve buraya eşyalarını toplamaya geldiğini söyler. Ragini Kavita’ya aşkını bırakıp nasıl gidebilirsin derken Kavita Sanskar’ın beni sevmediğini anladım der ve doğru bir karar aldığını söyler.

Dadi yine başa döndüklerini söylerken Durga ve ailesi gelirler. Aileler Sanskar ve Swara’nın düğünleri için kararlar alırken Ragini mutsuz görünüyor. Ve bir sabah Swara ve Sanskar prens ve prenses gibi giyinirler. Sanskar Swara’yı bir helikopterin yanına getirir. Onu deniz kenarında dekore edilmiş bir çadıra getirir. Ona evlilik teklifinde bulunur. Swara evet diye yanıt verince helikopterden çiçekler yağmaya başlar. Ardından ona nişanda giyeceği elbiseyi verir. Bu anlar görmeye değer.5 61

Nişan için Durga ve Şekar aileleri toplanır. Dansların ardından Swara Sanskar’a yüzüğünü takar. Sanskar da Swara’ya yüzük takmak üzereyken avizeden gelen kanı farkeder ve yüzüğü yere düşürür. Urvasi bunun uğursuzluk olduğunu söylerken Lakşi merdivenle avizeye tırmanır. Kanın daha yukardan geldiğini görür. Bıçak Sırtı 18 Aralık Özeti sona erdi.

Bıçak Sırtı 62. Bölüm Fragmanı

Bıçak Sırtı 62. Bölüm Özeti 18 Aralık Kavita Aradan Çekildi Sanskar Ve Swara Evlenecek (10 Yorum)

  1. Yenı özet ne zaman verıjeksınız lutfen özetlerı çabuk verın merak edıyorum kavıta çok kötü bırımi lutfen öyle olmasın zawali swara artık mutlu olsun

  2. Muhteşem özetler için çok teşekürler??
    Hangi dağda kurt öldü de siz 1 gündü 3 özet verdiniz
    Umarım hep böyle olur☺?