Uğur Yıldıran Çukur’dan Neden Ayrıldı? Kemal Ölüyor İşte Detaylar

Çukur dizisi 9 aralık pazartesi günü 3. sezonun 12. bölümü ile izleyicisi karşısına çıkacak. Çukur dizisine Star TV’den başrollerini Engin Akyürek ile Neslihan Atagül’ün paylaşacağı çok önemli bir dizi olan Sefirin Kızı rakip olarak geliyor. Hal böyle olunca Ay Yapım Çukur dizisinin tartışmasız pazartesi liderliğini elinde tutmak için dizi de senaryoyu ısındırıyor. Bu hafta ve gelecek hafta Çukur’da inanılmaz şeyler olacak. Tüm detayları bu sayfada bulabileceksiniz.

Çukur Kemal Ölecek mi?

Evet Çukur setinden aldığımız bilgilere göre Çukur dizisinde bu hafta bir kayıp yaşanacak ve Kemal karakteri intihar ederek yaşamına son verecek. Bilindiği üzere Azer Kemal’i kaçırmış ve Kemal’i ailesi ile tehdit ederek konuşturmuş ve Çukur ile ilgili çok önemli bilgiler elde etmişti.

Bu durum Çukur’da herkesin kulağına gitmiş ve Kemal aslında sevdiklerini kurtarırken kendi canını hiçe saymıştı; çünkü Kemal’in konuştuğu ortaya çıkacak ve Kemal’e Çukur’da konuşana uygulanan kural uygulanacaktı: İnfaz.

Çukur’un önemli kurallarından biri de Çukur da kim düşmana konuşursa kendi şerefini kendi temizleyecektir. Yani intihar edecekti. Kemal de bu kuralı bilerek Azer’e konuştu. Emmi ise Kemal’den intihar etmesini yani kafasına sıkmasını isteyecek. Kemal de bu sonu zaten biliyordu. Kemal Rus Ruleti oynayacak ve Kemal Rus Ruletinden kurtulacak. Kemal’in şansı yaver gidecek; ancak Azer ve Yamaç’ın karşılaşmasında artık Kemal için de ölüm senaryosu yazılacak.

Uğur Yıldıran Çukurdan Neden Ayrıldı

Azer Yamac’ı savunmasız yakalayacak; ancak Yamaç’ın savunması kardeşi Kemal olacak. Kemal Azer’in kurşunlarının önüne kendini atacak ve Kemal Azer  tarafından vurularak ölecek.

ukur kemal ölüyor

Uğur Yıldıran Çukur’dan Neden Ayrıldı?

Uğur Yıldıran’ın Çukur’dan ayrılma sebebi tamamen senaristlerin Çukur’un öz evlatlarına yaptığı işkenceden ibaret. Çukur dizisi senaristi Gökhan Horzum senaryoyu Çukur izleyicisini sanki çıldırmak için yazıyor.

Çukur’un öz evlatlarına bazen senaryoda bir dakika bile yer vermezken Çukur’a sonradan gelen saçma sapan adamları izleyip duruyoruz. Meselea Azer, mesela Akın. Bu da yetmiyor gibi bazen de Çukur’un öz evlatları senaryodan çıkarılacak diziden ayrılmak zorunda kalıyor. İşte Uğur Yıldıran Çukur’dan ayrılma sebebi tam da bu. Senarist Gökhan Horzum artık Çukur dizisinin 3. sezonunda Kemal’e rol yazmadı ve Çukur dizisinde Kemal karakterine hayat veren Uğur Yıldıran yapımcı tarafından çağrılarak işine son verildi. Tek gerekçe ise senaryo.

Çukur dizisinde Kemal karakteri ile yer alan Uğur Yıldıran Çukur dizisinde görevinin bitmesinin ardından herhangi bir yaz dizisinde veya sezon dizisinde yer almayacak ve iş için Amerika’ya Los Angeles yerleşecek. Uğur Yıldıran ilerleyen yıllarda tekrar Türkiye’ye dönmeyi de planlıyor. 

Uğur Yıldıran Çukur’a Geri Dönecek mi?

Azer’in sırtına attığı üç kurşunu yiyen Kemal öldü. Bu nedenle de eğer çok saçma bir açıklama yapılmazsa Uğur Yıldıran Çukur’a geri dönmeyecek. ukur kemal ölecek mi

Çukur’da Gelecek Hafta Neler Olacak? Set Tüyoları

Yamaç ve Efsun’un sahneleri çoğalacak. Nehirle Yamaç sahneleri maalesef biraz geri planda kalacak. Cumali Bülenti öldürecek. Vartolu ve Yamaç cata pata gidecek. Yamacı kazadan Cüneyt kurtaracak. Emmi ve Cumali vurulacak. Azer’in adamları Vartolu’yu vuracak.

Çukur 3. Sezon 12. Bölüm Fragmanı Kemal Ölüyor

Uğur Yıldıran Çukur’dan Neden Ayrıldı? Kemal Ölüyor İşte Detaylar (16 Yorum)

  1. Uğur’un diziden ayrılmasının asil sebebi, Uğur partilere diskolara extra is olarak gidiyor, yani orda foto çekiniyor insanlarla, kısa süre sahne alıp dans ediyor, insanlarla konuşuyor. Bu süreçte pislik yapması ve videolarda kötü çıkması kesinlikle yasak. Ama Uğur çıktığı mekanlarda isin ucunu kaçırdı ve çekimlere gitmemeye başladı veya aksattı, geç gitti, ciddiye almadı vs. Bu nedenle çıkarıldı.

  2. Dizinin en eğlenceli karakterini öldüreceğinize, bir sürü gereksiz karakteri öldürseydiniz olmuyor muydu. Dizi izleyici kaybedecek. YANLIŞ YAPIYORSUNUZ. BU GÜNE KADAR HİÇ YANILMADIM. BU SEZONUN SONUNU ZOR GETİRİRSİNİZ.

  3. Bence akın gibi özellikle son zamanlarda boş yere yer kaplayan karakter dururken Kemal gibi herseyiyle diziyi yaşayan yaşatan taşıyan as karakterlerden birini öldürmek epey saçma geldi Hatta bir kaç şok vermeden sonra hayata geri dönmesini beklerken öldürmeleri epey bir hayal kırıklığı yarattı Gerçekten yazık oldu Kemal ve onu begeniyle seyreden bizler bunu haketmedik.

  4. Dizinin ana karakterlerinin bile önüne geçen bir oyunculukla, her hafta Kemal in sahneleri efsane oluyordu. Dizinin can damarlarindan biri olan kemal karakterini öldürmeniz, dizinin değerini düşürdü. Rakip dizi yüzünden aksiyon yapalim, heyecan yaratalım derken kendi bacaginiza sıktınız.Boyle giderse olmeyin diye kendini siper edecek bir kemaliniz de yok artık.

  5. Boktan Akin’ı almıyorlar diziden. Güzelim Kemali ve Cumali’yi öldürüyorlar. Belli ki seyirci kitlesi düşmeye basladı. Senarist ne yapacağını bilmiyor. Böyle devam ederse, kimse bakmaz bu diziye. Biraz aksiyon gerek.

  6. Kemal ölmemeli ya o giderse cukur filan izlemm artık iyi oyuncular gidiyor hep gereksiz çok kişi var orda onlardan birini çıkarın

  7. Ben kemalin çıkmasını istemiyorum eğer Kemal’ime bir şey olursa bu Çukur’a bakmam reyting yapmaz biz Fransa da ki Türkler bakmaz senarist adam ol kemal abi