Bir Umut Yeter Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Devam Edecek?

Bir Umut Yeter dizisinin kalan son iki bölümü için Kanal D Pazartesi günlerini uygun gördü. Bir Umut Yeter dizisinin 5 ve 6. bölümü ile 29 ekim ve 5 kasım da ekranlarda olacak. 

Bir Umut Yeter dizisi için Kanal D ve MF Yapım final konusunda anlaştı. Önce perşembe akşamları yayınlanan dizi düşük reytingler nedeniyle cumartesi gününe alınmıştı; ancak Bir Umut Yeter  dizisi Cumartesi günü de Kanal D’nin beklediği reytingleri alamadı ve Kanal D Bir Umut Yeter  dizisi için final kararı aldırdı. Bir Umut Yeter dizisi 4. bölümü ile 20 Ekim cumartesi günü yayın hayatını noktalayacak.

MF Yapım ve Kanal D arasında Bir Umut Yeter dizisinin yayın hakları için 6 bölümlük ön sözleşme yapılmıştı; Kanal D Bir Umut Yeter dizisinin ilerleyen bölümlerinin yayın haklarını satın almamaya karar verdi. MF Yapım ise zaten düşük giden dizi için final kararı verdi. Bir Umut Yeter dizisi çekimleri ise tamamlandı ve set dağıldı. 

Kanal D 2 kasım da final yaptırılmasını istediği Bir Umut Yeter dizisine tanıdığı 6 bölümlük şansı da tanımama kararı verdi ve tüm sözleşmede ki cezai bedelleri ödeyerek Bir Umut Yeter  dizisinin finalini 2 hafta önceye alarak 20 ekimde final yaptırmaya karar verdi. Muhtemelen Mf Yapım’ın teslim ettiği geriye kalan iki bölümde 23:15’den sonra yayınlanıp dizi final yaptırılacaktır. 

Bir Umut Yeter dizisi gün değiştirdi. İlk bölümü ile perşembe akşamları ekranlara gelen Bir Umut Yeter dizisi artık cumartesi akşamları ekranlara gelecek. Perşembe akşamları rekabetin çok yüksek olması sebebi ile Kanal D Bir Umut Yeter dizisini cumartesi gününe aldı.

6 Ekim cumartesinden itibaren Bir Umut Yeter dizisi cumartesi akşamları izleyicisi karşısında olmaya devam edecek. Bakalım cumartesi Bir Umut Yeter nasıl reytingler alacak bekleyip göreceğiz; ancak ben Bir Umut Yeter dizisi için çok umutlu değilim. 

Bir Umut Yeter Dizisi Reytingleri

  • Bir Umut Yeter 1. Bölüm ile 27 Eylül Perşembe günü 2.35 reyting alarak 15. olmuştu.
  • Bir Umut Yeter 2. Bölüm ile 6 Ekim cumartesi günü 2.71 reyting alarak 12. olmuştu.
  • Bir Umut Yeter 3. Bölüm ile 13 Ekim cumartesi günü 2.56 reyting alarak 17. olmuştu.

Bir Umut Yeter dizisi cumartesi gününe de alınsa değişen bir şey olmadı. Dizi ne yazık ki beklenen 4 reytingin üzerine çıkamadı ve final kararı her an alınabilir. Şuanda 5. bölüm çekimleri yapılıyordu Bir Umut Yeter dizisinde muhtemelen 6. bölümde çekilir ve final yapılır. Kanal D bu kadar zarar etmeyi göze alamaz. Aldığım tahminlere göre bir umut yeter final 27 ekim de 5. bölümü ile final yapbilirmiş

Bir Umut Yeter dizisinden ne yazık ki ne Kanal D nede Bir Umut Yeter izleyicileri ümitli değil. Bir Umut Yeter dizisinin ilk bölümünü izleyen izleyiciler ne yazık ki çok özel bir dizi harika bir dizi yorumlarında bulunmadı; bu nedenle Bir Umut Yeter dizisinin ilerleyen bölümlerinde de izleyiciyi ekrana kitlemesi gibi bir durum şuanda söz konusu olamaz.

Bir Umut Yeter dizisinin ilk bölümünde izleyici dizinin başrollerinde yer alan Tolgahan Sayışman, Hazal Subaşı, Esra Bilgiç ve Cem Uçan’ın ne yazık ki oyunculuklarını beğenmedi ve bir çok izleyici Bir Umut Yeter  dizisini ruhsuz buldu.

Bir Umut Yeter dizisi ilk bölümü ile 27 eylül perşembe akşamı sadece 2.35 reyting alarak kendisine 15. sırada yer aldı. Dizinin ilk bölümü sadece 1.90 milyon izleyici tarafından izlendi. Bu rakamlar ile Bir Umut Yeter dizisinin Kanal D ekranlarında devam etme şansı yok.

Bir Umut Yeter dizisinin ilk bölüm senaryosu Hayat Işığım filminin birebir aynısıydı. Bu Film The Light Between Oceans olarak 2016 da Amerika ve İngiltere’de yayınlanmıştı. Bu Hayat Işığım filmini izlediğinizde Bir Umut Yeter dizisinin uyarlama falan değil brebir aynısı olduğunu görebilirsiniz.

Bir Umut Yeter dizisine gelen en önemli eleştirilerden biri de ilk bölümün çok hızlı geçmesiydi; gerçekten güzel olan bir senaryo o kadar hızlı aktı ki Hazal Subaşı hayranları Adını Sen Koy’un Zehra’sının hamile kalmasını iki sezon bekledi ama Hazal Subaşı Bir Umut Yeter dizisinde 10 Dk’lık bir kısımda 3 kere hamile kaldı ve bebek düşürdü.

Mf Yapım Bir Umut Yeter dizisi üçüncü bölümünden sonra gerçek senaryosuna başlayacak; zira şuanda Bir Umut Yeter dizisinin ilerleyen bölümlerini tahmin etmek çok kolay; filmde Derya’ya aşık olur; Derya kaybolan çocuğunun Umut olduğunu öğrenir; Elif de Umut’e vermemek için direnir ve psikolojik bir manyak olur.

Ben açıkçası Diriliş Ertuğtul ve Adını Sen Koy gibi dizilerden ayrılan Esra Bilgiç ve Hazal Subaşı’na çok acıdım kendilerine bu projeye girmekle adeta yazık etmişler; Bir Umut Yeter dizisinden ne yazık ki hiç umut yok

Bir Umut Yeter Ne Zaman Final Yapacak?

Bir Umut Yeter dizisi ya sonraki bölümlerde reytinglerini yükseltecek yada 6. bölümünü göremeden final yaparak ekranlara veda edecek; bunun başka bir çaresi yok; Bir Umut Yeter dizisi 3. ve 4. bölümlerde 4 ve üzeri reytingler alamazsa Bir Umut Yeter dizisi kasım ayında ekranlara veda edecektir.

Bir Umut Yeter Kaç Bölüm Devam Edecek?

Mf Yapım Bir Umut Yeter dizisini oldukça uzun soluklu bir proje olarak düşünmüş ve buna göre tüm planlarını yapmıştı; ancak görünen o ki Bir Umut Yeter  dizisi çok uzun soluklu bir dizi olmayacak; çok önemi bi değişiklik olmazsa Bir Umut Yeter  dizisi 10 bölümü göremeden ekranlara veda edecektir. Benim tahminime göre Bir Umut Yeter  dizisinde hiç bir gelişme olmazsa 1 kasım 2018 de 6. bölümü ile ekranlara veda edecektir. Yok Bir Umut Yeter  dizisi reytingleri 3, 3.5  seviyesine çıkarsa bu durumda da 10 bölüm şans elde edebilir ve aralık ayını görebilir.

Bir Umut Yeter dizisi ile ilgili gelişmeler olduğunda sayfamızı sizler için güncel tutacağız.

Bir Umut Yeter Final Fragmanı 6. Bölüm

Bir Umut Yeter Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Devam Edecek? (5 Yorum)

  1. Bu diziyi severek izliyordum kaldirilmasin p.ert cukur dizisi oldugu icin yine izlenmez baska gune alinsin ama kaldirilmasin lutfen

  2. Çerkesleri karalayan bir dizi iyki final yapacak Kanal D senin derdin ne cerkeslerle uğraşıyorsun iyki cerkesim böyle asıl nesle aittim çok şükür diziniz de hiç bir balta benzemiyor ?

  3. Hayırlı Akşamlar Diziseti Tv Yorumcuları Nasılsınız❤️Bir Umut Yeter❤️Dizisi Dizinin Hekayesi Uzun Bir Yolculuğa Çıkmalı İdi Ama Dizinin Hekayesi Bitmek Üzre Oldu DİZİNİN SENARYOSUN BİZ SEYRİÇİLER BELE BEKLEMİRDİK❤️ADINI SEN KOY❤️DİZİSİ BİR UMUT YETER DİZİSİNDEN ÜSTÜN OLDU HAZAL HANIM UMARIM PEŞMANCILIK KECİREÇEK ÇÜNKÜ❤️ADINI SEN KOY❤️DİZİSİN YARIM KOYDU HAZAL YENİ DİZİ HAYATINA ADIMLAYIRDI❤️ADINI SEN KOY❤️DİZİSİ ONA❤️ÖDÜL AŞK❤️BEKŞ ETMİŞDİ❤️BİR UMUT YETER❤️DİZİSİ ONUN BÜTÜN ŞÖHRETİN KAYIP ETDİ ALLAH SONLARIN HAYIR ETSİN DİZİNİN KOLEKTİVİNE UĞURLAR ARZU EDİRİZ