Beni Bırakma 121 122 123. Bölüm Özeti (1 Ekim 2 Ekim 3 Ekim)

Atv ekranlarının yeni sezona bomba gibi giren dizisi Beni Bırakma 2. sezonun 3. haftası ile ekranlarda olacak. Beni Bırakma  dizisinde herkesin başı dertte iken yeni haftada artık eski Beni Bırakma’ya yavaş yavaş döneceğiz ve konu oyuncular dizimizden ayrılacak. Beni Bırakma’da ilerleyen bölümlerde hem Emre ve Zeynep hemde Tarık ve Sıla Ankara’ya sağ salim dönecekler.

Beni Bırakma 123. Bölüm Özeti (Beni Bırakma 3 Ekim)

Bora hiç bir şartta Emre’yi sınırdan geçirmek için ikna olmamaktadır. Zeynep ise Emre’siz sınırı geçmek istemez. Emr Zeynep’in bir kez daha kendine muhtaç olduğunu görür ve Zeynep’e Emre’ti sınırdan geçirme karşılığından yeni bir teklifte bulunur.Zeynep ise Bora’nın ne kadar acımasız olduğunun ve Emre’yi burada bırakacağına emin olduktan sonra Emre’nin kurtarılması karşılığında Bora’nın istediği anlaşmayı yapar; ancak bu anlaşma Zeynep’i bir ömür mutsuz edecek ve geleceğini yakacak bir anlaşmadır. Zeynep sevdiği adamın yaşaması karşılığında Bora’ya tutsak olmayı kabul eder. Zeynep’in yapacağı büyük fedakarlık Emre’nin hayatını kurtaracaktır.

Meltem ise Tarık’ı bir türlü Hacer ile görüşmeden gitmeye ikna edemez ve son çare olarak Sevda ile anlaşmaya varır. Meltem artık Sevda’nın Tarık’a bir şey söylemeyeceğinden emin olsa da Tarık bir türlü köyden çıkmaz. Tarık kendini kurtaran bu kadını görmeden hiç bir yere gitmemeye kararlıdır. Meltem ise  Sıla’dan sonsuza dek kurtulmak için acımasız bir plan yapar. Meltem’in acımasız planı Sıla’nın hayatına mı mal olacaktır?

Beni Bırakma 122. Bölüm Özeti (Beni Bırakma 2 Ekim)

Beni Bırakma 122. Bölüm de Zeynep Emre’yi kaçırı ancak adamlar peşindedir ve hasta Emre ile Zeynep’in kaçacak bir yeri kalmamıştır. Tam Zeynep her şey bitti derken Bora ile karşılaşan Zeynep rahat bir nefes alır. Bora ise Zeynep’i sağ salim bulduğu için çok mutludur ancak can düşmanı Emre’de Zeynep’in yanındadır.

Bora Zeynep’i kaçırmak ve Emre’yi o halde orada bırakmak ister ama Zeynep Emre olmadan hiç bir yere gitmemekte ısrar eder. Karar sırası Bora’dadır. Ya Zeynep’i zorla götürecek bir ömür Zeynep’in bu acı ile yaşamasına göz yumacak yada aşkı için  an düşmanı Emre’yi kurtaracaktır.

Tarık’ın başına Meltem vardır; Sıla’da Rüstem’in elinden kurtulmuştur. Sevda Tarık’a gitmeden canı pahasına Hacer denen bir kadınla onu kurtardıklarını anlatır. Tarık’ın ise Sıla’nın gerçekte Hacer olduğundan hiç haberi yoktur ve bu kahraman Hacer’i görüp bir teşekkür etmek ister. Meltem Hacer’in Sıla olduğunu bildiği için buna engel olmak ister ama Sevda, Meltem’in tüm planını bozar. Meltem ne yapıp etmeli ve Sıla ile Tarık’ı görüştürmemelidir. 

Beni Bırakma 121. Bölüm Özeti (Beni Bırakma 1 Ekim)

Beni Bırakma 121. bölümde Meltem Tarık’ın öldüğünü Rüstem’den öğrenmiş ve mezarın başına gitmişti; Meltem kısa sürede Tarık’ın yaşadığını öğrenecek; zira mezarın içinin boş olduğunu bilmeyen tek kişi Rüstem. Rüstem’e Sıla güzel bir oyun oynamış ve Tarık’ı kara toprak’ın altına girmekten son anda kurtarmıştı.

Diğer taraftan Meltem hanımın gelmesi ile planları alt üst olan Rüstem tüm bunların nedeni olarak gördüğü Sıla’yı korkutmak isteyecek; aslında Rüstem’in Sıla’yı öldürmek gibi bir niyeti yok; sadece Sıla’nın gözünü korkutmak istiyor. Rüstem’de ne yaptığını bilmiyor zira Tarık’ı öldürdüğü anlaşılırsa hapse girmekten de çok korkuyor. Sıla eve döner dönmesine ama Ayten’e emanet ettiği ve emin ellerde sandığı Tarık asıl başının belası Meltem’in eline düşmüştür.

Meltem tam Rüstem’den intikam almak isterken Tarık’ın yaşadığını görür ve Sıla gelmeden Tarık’ı kaçırmaya çalışır; ancak hiç beklemediği bir durum vardır.  Bu durum Meltem’i uzun bir zaman zor duruma sokacaktır. Rüstem ise hapse girmekten çok korkmaktadır.

Zeynep ise zorda olsa Emre’yi o terörist kampından çıkarmayı başarır; ancak Emre’nin yarası mikrop kapmıştır ve artık dayanacak durumu kalmamıştır. Zeynep bir kez daha Emre’ye moral verir ama hiç beklemediği bir kişiyle karşı karşıya gelir. Zeynep’in ayağını kurtardığı ve Zeynep’e can borcu olan terörist Zeynep’e yardım edecek midir?

Diğer taraftan Zeynep’in Emre’nin esir olarak tutulduğunu yere onu kurtarmak için gittiğini öğrenen Bora ise Zeynep’i kurtarmak için Suriye tarafına geçmiştir. Bora ne pahasına olursa olsun Zeynep’i bu adamların elinden kurtarmayı göze almıştır. Bora için karısı Zeynep olmadan yaşamak zaten bir ölümdür.

Peki Bora Emre ve Zeynep’e yardım edecek midir? Emre’nin can düşmanı Bora’ya bir can borcu mu olacaktır?

 

Beni Bırakma 121 122 123. Bölüm Özeti (1 Ekim 2 Ekim 3 Ekim) (1 Yorum)