Bir Umut Yeter Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri( Tam Liste Oyuncular)

Bir Umut Yeter dizisi ilk bölümü ile 27 Eylül Perşembe günü Kanal D ekranlarında olacak.

Tolgahan Sayışman, Hazal Subaşı ve Esra Bilgiç’in başrollerini paylaşacağı Bir Umut Yeter dizisi eylül ayında Kanal D ekranlarında olacak.  Bir Umut Yeter dizisinin yapımcısı daha önce Tehlikeli Karim, Anne ve Kalp Atışı gibi dizilerin de yapımcılığını üstlenen MF Yapım oldu.

Bir Umut Yeter dizisinin yönetmen kultuğunda Yusuf Pirhasan yer alırken dizinin senaristliğini daha önce Yasak Elma, Asla Vazgeçmem ve Güllerin Savaşı gibi dizilerinde senaristliğini üstlenen Melis Civelek yazacak.

Bir Umut Yeter Dizisi Konusu

Bir Umut Yeter dizisinde girdiği bir çatışma sırasında ağır yaralanmış ve malulen emekli edilmiş Emekli Yüzbaşı Yılmaz Karabey’in hikayesini izleyeceğiz. Yaşadığı ağır travmanın etkisinden kurtulamayan Yılmaz Karabey sakin bir sahil kasabasına yerleşir. Kasaba da Deniz Fenerinde işe başlayan Yılmaz Karabey Elif isminde bir kıza aşık olur. Elif hayata küsen Yılmaz’ı tekrar hayata döndürür. Elif ve Yılmaz’ın mutlu bir hayatları vardır ancak Elif bir türlü Yılmaz’a bir evlat veremez. Her seferinde düşük yapan Elif bir sandalda sahile vuran bir bebeğe sahip çıkar. Kimsesiz bebeği kendi bebeği gibi gören Elif onu kimselere vermek istemez. Yılmaz ve Elif yaptıklarının yanlış olduğunu bile bile Umut bebeğe anne ve baba olur; ama Umut’u kaybeden annesi Derya her yerde Umut’u aramaktadır. Tesadüfler Derya ve Yılmaz bir araya yanına getirir ve ve büyük bir vicdan muhasebesi de böylece başlar.

Bir Umut Yeter Nerede Çekiliyor?

Umut Işığım dizisi sete 10 ağustosta İstanbul’da başladı; İstanbul çekimlerinin arından asıl set yeri olan Fethiye ve Köyceğiz bölgesine çekimler tüm hızıyla devam etmekte.

Bir Umut Yeter Oyuncuları

Tolgahan Sayışman (Bir Umut Yeter Yılmaz Karabey)

17 Aralık 1981 bir kış günü İstanbul’da doğan yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman 37 yaşına girecektir. Doğuş Üniversitesinde İşletme okuyan Tolgahan Sayışman üniversite yıllarında yakışıklılığı ile gözde olmuş ve modellik yapmaya başlamıştır. Best Model Of Turkey ve Best Model Of World  yarışmalarına da katılan Tolgahan Sayışman iki yarışmada da birinci olmuş ve dünyanın en yakışıklı modellerinden olduğunu tescillemiştir. Bu birinciliklerden sonra bir çok oyunculuk teklifi alan Tolgahan Sayışman Ekoldrama ve Ayla Algan’dan oyunculuk eğitimleri almıştır.

İlk olarak Hepsi 1 ve Acemi Cadı gibi dizileri ile sektöre giren Tolgahan Sayışman daha sonra Elveda Rumeli ve Lale Devri gibi efsane diziler çekmiş ve unutulmaz başrol oyuncuları arasında yerini almıştır. Tolgahan Sayışman’ın son dizileri ise Asla Vazgeçmem ve Siyah İnci olmuştur. Asla Vazgeçmem’de başarıya ulaşsa da Tolgahan Sayışman için Hande Erçel ile başrollerini paylaştığı Siyah İnci dizisi tam bir hayal kırıklığıdır.

Bir Umut Yeter dizisinde Yılmaz çok başarılı bir askerken 6 arkadaşını düştükleri bir pusuda şehit vermiştir ve arkadaşlarının şehit olmasından hep kendini sorumlu tutmuştur. Artık bir gazi olan Yılmaz Karabey yeniden bir hayata başlamak için geldiği sahil kasabasında Elif’e aşık olur. 

Hazal Subaşı(Bir Umut Yeter Elif  Karabay)

01 Ocak 1996 da dünyaya gelen Hazal Subaşı İzmir’li tescilli güzeller arasında yer almıştır 22 yaşında olan güzel oyuncu ve manken Hazal Subaşı İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde Halkla İlişliler ve Reklamcılık bölümü öğrencisidir. Üniversite döneminde Elidor Miss Turkey yarışmasını Türkiye güzeli seçilen güzel oyuncu daha tam oyunculuk derslerini tamamlamadan Adını Sen Koy dizisinde başrol olarak ekran karşısına çıkmıştır. Yönetmenin ona oyunculuğu ben öğrettim daha duruşu bile yoktu demesine rağmen Adını Sen Koy’da önce özlenme rekorları kırmış sonra da Türkiye’nin en çok sevilen oyuncuları arasına girmeyi başarmıştır. Bir Umut Yeter dizisi ilk büyük projesi olacaktır. Adını Sen Koy’dan rol arkadaşı Erkan Meriç ile mutlu bir ilişki içerisindedir.

Elif kasaba da güzelliği ile dikkat çeken bir kızdır; Elif’in abisi Güneydoğuda bir operasyon sırasında şehit düşer. Abisini kaybeden Elif büyük psikolojik bunalımlar yaşar ve çevresindekilere aşırı bir bağımlılık geliştirir. Çevresindekileri kaybetme korkusu olan Elif’in hayatına Yılmaz’ın girmesi ile bir anda her şey değişir. Elif ilk görüşte Fener Bekçesi Yılmaz’dan da etkilenir ama Yılmaz’ın kimseyi görecek durumu yoktur. Elif hayattan soğuyan Yılmaz’ı önce hayata dönderir sonra da nikah masasına oturtmayı başarır. Elif dört kez anne olmayı beklerken düşük yapar ve sonucu bebeği de tam doğacakken karnında ölür. Elif bir kez daha büyük bir travma yaşar; ancak Elif’e Umut Işığı olan Umut isminde kıyıya vuran bir bebektir. Elif Umut’a saplantılı şekilde bağlanır ve kocası Yılmaz’ı kaybetmek uğruna bile olsa Umut’u bırakmaz ve mücadele verir.

Esra Bilgiç(Bir Umut Yeter Derya AKAR)

Esra Bilgiç 1992 Ankara doğumludur ve güze oyuncumuz şuanda 26 yaşındadır. Hacettepe Üniversiteside Arkeoloji bölümünde okuyan Esra Bilgiç oyuncu olmak istemiş ve oyunculuk dersleri almıştır Diriliş Ertuğrul dizisi yapımcısı Mehmet Bozdağ Esra Bilgiç’i deneme çekimlerinde çok beğenmiş ve ona son yılların en büyük dizisinde başrol teklif etmiştir. Esra Bilgiç ayağına gelen bu fırsatı çok iyi değerlendirmiş ve Halime hatun karakteri ile Türkiye’nin en çok tanınan kadınlarından biri olmuştur. .  1.77 cm boyunda ve 50 kg olan Esra Bilgiç 50 kg  ve 1.77 cm boyundadır. Esra Bilgiç geçen yıl futbolcu Gökhan Töre ile evlenmiş ve Diriliş Erutuğrul dizisinde ayrılmıştır

Derya konservatuvar okurken  yakışıklı bir oğlan olan Toprak ile üniversitede tanışır. Toprak doğulu bir aşiret ağasının oğludur ama Derya babasına Toprak’a olan aşkını anlatamaz. Derya’nın babası ısrarla Toprak’a karşı çıkar; Derya sevdiği adam uğruna babasını da karşısına alır ve Toprak ile evlenir. Bir de çocuğu olan Derya yıllar sonra babasından af dilemek için kasabasına gelir ancak  fırtınaya yakalanan Derya, Toprak ve çocuklarından haber alınamaz. Bu kazadan sağ kurtulan Derya çocuğunu ve kocasını kaybetmenin acısı ile kavrulurken yıllar sonra oğlunun yaşadığını öğrenir; ancak Elif’i annesi bilen Umut Derya’yı annesi olarak kabul etmek istemez. 

Alper Saldıran (Umut Işığım Toprak)

1984 de İstanbul doğumlu olan deneyimli oyuncu Alper Saldıran  34 yaşındadır. Yeditepe Üniversitesinde Tiyatro eğitimini tamamlamadıktan sonra tiyatro oyunlarında yer aldı ve ilk olarak Bir Dilim Aşk adlı TV dizisinde yer aldı. Melekler Korusun dizisi ile adından söz ettiren yakışıklı oyuncu Yerden Yüksek dizisinde Feyyaz karakteri ile beğeni topladı. Pınar Tuncegil ile 2013 yılında evlendi. Beni Böyle Sev de Ömer rolü ile ünlenen oyuncumuz  Kalbim Ege’de Kaldı dizisinde Mustafa karakterine hayat verdi ve dünyanın bildiği bir isim haline geldi. Son olarak Aşk ve Gurur’da onadı ama dizi tutmadı.

Umut doğulu bir aşiret ağasının oğludur. Derya ile çok güzel bir evlilikleri vardır; ancak Derya bu güzel evliliği babasının mutsuzluğu üzerine kurduğunu düşündüğü için babasından af dilemeye gider; artık bir torunu olduğu için Derya babasının kendisini affedeceğini düşünürken fırtınalı bir gecede tekneleri alabora olur ve Toprak ölür. 

 Serhat Tutumluer (Bir Umut Yeter Kenan Akar)

1972 de Eskişehir doğumlu olan Serhat Tutumluer 46 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi Sosyoloji okurken sosyolog değil bir sanatçı olmak isteyen Serhat Tutumluer Hacettepe Üniversitesine Tiyatro okumaya gelir ve mezun olduktan sonra da Ankara Devlet Tiyatrosunda oyuncu olarak görev yapar. Umutsuz Ev Kadıları dizisinde Sinan karakteri ile dikkat çekten Serhat Tutumluer başarılı oyunculuğunu ile kendi sevdirmeyi başarır ve Son dönemlerin önemli dizileri olan Filinta ve Oyunbozan dizilerinde başrol de yer alır. 2017 de Vatanım Sensin dizisinde de başrol olarak yer alan deneyimli oyuncu Senan Kara ile evlidir.

Kenan Derya’nın babasıdır ve kızının Toprak denen adam ile evlenmesine asla izin vermemiştir; ancak önce eşini kaybeden Kenan sonra da bir adam uğrunu kızını da kaybeder. 

Cem Uçan(Bir Umut Yeter  Taner)

32 yaşında olan Cem Uçan son dönemlerin en önemli erkek başrol oyuncuları arasında yer almayı başarmıştır. Daha mnce Filinta ve Sungurlar gibi dizilerde başrol oynayan yakışıklı oyuncu Diriliş Ertuğrul dizisinde hayat verdiği Ali Yar Bey karakteri ile dünyanın tanıdığı bir oyuncu haline gelmiştir. Cem Uçan İstanbul’da doğmuş ve büyümüştür aslen futbolcudur ancak üniversite eğitimi sırasında oyunculuğa merak salmış ve yakışıklılığı ve becerisi ile güzel bir ivme yaşamıştır. Aslında Sungurlar dizisine sonradan dahil olduğu Yusuf karakteri ile tanıtmıştır ilk olarak kendini. Cem Uçan Umut Işığım dizisinde Taner karakterine hayat verecektir.

Yağmur Özbasmacı Mermer (Bir Umut Yeter  Dilek Akar)

1987  yılında Ankara dünyaya gelen güzel oyuncu Yağmur Özbasmacı Mermer 31 yaşındadır. Beni Affet dizisinde hayat verdiği İnci karakteri ile dizi sektörüne güzel bir giriş yapan oyuncumuz  Hacettepe Üniversitesi Tiyatro mezunudur. Mezun olduktan sonra Ankara bir çok tiyatro oyununda yer almıştır. Sonrasında ise Focus Film  Yağmur Özbasmacı Mermer’i keşfetmiş ve 2 sezon Beni Affet’te görev vermiştir.

Feyza Civelek(Bir Umut Yeter Damla Akar)

Feyza Civelek 1995 yılında İstanbul’da doğmuştur. 1.60 boyunda ve 55 kg olan Feyza Civelek oğlak burcudur İlk olarak Acemi Cadı dizisinde yer almış ve beğenilmiştir. Sonrasında bir gençlik dizisi olan Kavak Yellerinde küçük bir rol alan Feyza Civelek’in yükselişi  Adını Feriha Koydum dizisi ile kendini tanıtmıştır. Feyza Civelek’in ünlendiği dizi ise yine bir Kanal D dizisi olan Güllerin Savaşı dizisidir. Dizide Çiçek karakteri ile akıllara kazanmıştır.

Serpil Gül (Bir Umut Yeter Hacer Özkan)

1962  de Ankara’da doğan Serpil Gül tiyatronun en zor zamanlarında tiyatro okumaya karar vermiştir. 56 yaşında olan deneyimli tiyatrocumuz Serpil Gül Ankara Üniversitesi Tiyatro eğitimi almıştır. Ülkenin farklı bölgelerinde sayısız tiyatro oyununu çıkan Serpil Gül daha sonra gelen teklifler ile beyaz perdeye ve televizyon ekranlarına çıkmıştır.  Serpil Gül  ilk olarak Kırık Kanatlar dizisinde yer almış sonrasında ise Böyle Bitmesin, Benim İçin Üzülme dizilerinde hep önemli roller üstlenmiştir. 2017 de Ölene Kadar dizisinde Sabiha karakterine hayat vermiş ve dizi çok beğenilmese de Serpil Gül’ün oyunculuk başarısı dilden dile yayılmıştır. Neredeyse tüm projelerde başrol anneliği ona aittir.  Bir Umut Yeter dizisinde de Elif’in annesi olarak karşımıza çıkacaktır.

Elif’in annesidir. Oğlunu bir çatışmada şehit vermiş acılı bir annedir. 

Irmak Örnek (Bir Umut Yeter Öznur)

1.70 m boyunda ve 50 kg olan Irmak Örnek aslan bıurcudur ve İzmir Ekonomi Üniversitesinde reklamcılık eğitimi almıştr. Aslen de İzmir’li olan güzel oyuncu tiyatrodan sonra Bizim Yenge dizisi ile oyunculuğa başlamış ve güzelliği ile her zaman dikkat çekmiştir. Cesur ve Güzel dizisininde Sühan’ın yakın arkadaşı Şirin olarak ekran karşısına çıkınca ülkede daha çok tanına bir isim halne gelmiştir.

Selahattin Paşalı (Bir Umut Yeter Arda Özkan)

Kalp Atışı dizisinde Alp karakteri ile kendini tanıtan Selahattin Paşalı 1990 da Muğla’da dünyaya gelmiştir ve 28 yaşındadır. Profesyonel basketbolcu olan Selahattin Paşalı Darüşşafaka Spor Kulübü’n de oynamıştır. Daha sonra Budapeşte’de Sanat Yönetimi okuyan yakışıklı oyuncu daha sonra yakışıklılığının ve yeteneğini fark etmiş ve Craft Atölye’de oyunculuk eğitimi almıştır. İlk dizisinde de zaten ünlü olmayı başarmıştır. Selahattin Paşalı 1,85 boyu ile en uzun oyuncular arasında yer almaktadır.

Arda Elif’in erkek kardeşidir.

Yiğit Tuncay (Umut Işığım Yiğit)

Şogen Film’in oyuncusudur. 1969 da doğmuştur tiyatro yönetmeni, oyuncu ve yazardır.  49 yaşında olan deneyimli oyuncu İstanbul Şehir Tiyatrolarında yıllarca  görev aldıktan sonra paranın dizilerde olduğunu fark etmiş ve dizilerde rol almaya başlamıştır. Yiğit Tuncay son olarak Azap Yolu Altın Kuş Musiki Cemiyeti Duvardaki Kan ve 24 saat ve Canım Ailem gibi dizilerde yer almıştır.

Özlem Başkaya  (Bir Umut Yeter Fadime)

1975 yılın dünyaya gelen Özlem Başkaya 43 yaşındadır. Ankara Üniversitesinde Oyunculuk eğitimi alan deneyimli oyuncu  Benim İçin Üzülme dizisinde hayat verdiği Nihan karakteri ile akıllara kazınmıştır. Özlem Başkaya 60 kg’dır ve ve 1.73 m boyundadır. Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde Güler karakteri ile önemli bir çıkış yaşamıştır.  Son olarak Masum Değiliz dizisinde yer almıştır. 

Burak Çimen (Bir Umut Yeter Tuncer)

Son olarak Siyah İnci dizisinde Kafes isimli karaktere hayat vermiştir. 1974 İzmir doğumlu olan Burak Çimen 44 yaşındadır. Son olarak Diriliş Ertuğrul, Muhteşem Yüzyıl, Kış Güneşi gibi yapımlarda yer almıştır. Diriliş Ertuğrul’un Nasır’ı olarak tanınmıştır. 

Nihan Büyükağaç (Bir Umut Yeter Nihan)

Nihan Büyükağaç 1981 İstanbul doğumludur ve 37 yaşındadır. Fırtına dizisinde Tamara karakterine hayat vererek oyunculuk kariyerine başlamıştır. Ankara Üniversitesi tiyatro mezunudur.  Nihan Büyükağaç  Muhteşem Yüzyıl dizisinde Gülşah karakterine hayat vermiş ve önemli bir çıkış yakalamıştır. Son dönemde Gönül İşler i dizinde Alev Gecenin Kraliçesi dizisinde Emine ve Cesur ve Güzel dizisinde Adalet karakterlerine hayat vermiştir.  

Hamdi Alp (Bir Umut Yeter Salih)

Hamdi Alp 1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 32 yaşında olan Hamdi Alp Haliç Üniversitesinde Konservatuar eğitimini tamamlamıştır. Son olarak Cesur Yürek’te Doğan olarak karşımıza çıkmıştır.

Bir Umut Yeter 2. Tanıtım Fragmanı

Bir Umut Yeter Tanıtım Fragmanı

Bir Umut Yeter Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri( Tam Liste Oyuncular) (4 Yorum)

  1. ❤️BİR UMUT YETER❤️DİZİSİ UMUD IŞIĞI YUVANI KURTARIR DİZİNİN HEKAYESİ ELİF YILMAZ AŞKIYLA BAŞLAYAÇAK UMUT BEBEKİN SEVGİSİYNEN BİTEÇEK UMUT BEBEK ALLAHIN BİR LÜTFÜDÜ ELİFE VE YILMAZA BEKŞ OLUP DİZİNİN HEKAYESİN İYİ SONUNUDA İYİ OLMASI SENARYO VE YÖNETMENLERDEN ASLI OLAÇAK ÇÜNKÜ HEKAYE ONLARIN ELLERİNDE OYUNCULAR İYİ DİZİ RETİNKLERİ İYİ OLAÇAK AMA SON ANIDA İYİ OLMALI FİNALDA ELİF YILMAZ UMUT BEBEKLE MUTLU BİTMELİ❤️BİR UMUT YETER❤️DİZİSİN KOLEKTİVİNE UĞURLAR KAŞKİ❤️ADINI SEN KOY❤️DİZİSİNEDE HAZAL VE ERKAN UMUD UŞIĞI BEKŞ EDERDİLER

  2. HAYIRLI AKŞAMLAR DİZİSETİ TV YORUMCULARI NASILSINIZ HER ZAMAN MUTLU OLUN ❤️BİR UMUT YETER❤️DİZİSİ DİZİ AŞKLA BAŞLAYIP KEDERLE DAVAM EDEÇEK HEKAYE❤️AŞK❤️HEKAYESİ İLE BAŞLASADA İTMİŞ BEBEKİN HAYATI İLE DAVAM EDEÇEK BU BEBEK❤️UMUT❤️BEBEKDİ UMUT BEBEK İKİ ANE ARASINDA KALAÇAK ONU DÜNYAYA GETİREN ANE DERYA ONU TAPIB ANE SEVGİSİ SIÇAKLIĞI VEREN ANE ELİF YILMAZ OBRAZI İYİ SECİLİP DİZİ İKİ ESAS KADIN OBRAZI İLE DAVAM EDEÇEK DİZİNİN KEDERLİ OBRAZI DERYADI DERYA SONUNDA ÖLMELİ ÇÜNKÜ ELİF YILMAZ UMUT BEBEK BİRLEŞMELİ DİZİNİN BİR HİSESİNDE ELİF GÖRÜNMÜR DERYA VE YILMAZ GÖRÜNÜR DERYA VE YILMAZ DİZİDE ELİF OBRAZINDAN DAHA GÖZEL GÖRSENİR DERYA BAŞ KEHRAMAN OLSA İDİ DAHA GÖZEL OLARDI ELİF OBRAZI YILMAZ AŞKINA MELHEM DERYA ANE AŞKINA MELHEM DERYA BEBEKİNİ KORUMAK ÜCÜN KAYIP EDE BİLER VE SONUNDA BEBEKİNE KOVUŞAÇAK BEBEKİNE KOVUŞSADA YILMAZ UMUTU ONU TERK ETMEZ TERK EDİLMELİ BİRİSİ VARSADA O ELİF OLAÇAK ELİF AŞKINDAN VAZ KECİP UZAKLAŞAÇAK DERYA ÖLÜMLE ÜZ ÜZE GELEÇEK SON ANDA UMUT BEBEK ANE SEVGİSİN ELİFDE BULAÇAK❤️BİR UMUT YETER❤️ELİF UMUT YILMAZ❤️