Bir Zamanlar Çukurova Devam Edecek mi? Sezon Finali Ne Zaman?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi için resmi final açıklaması yapıldı. 128. bölümü 17 mart 2022 perşembe akşamı yayınlanan  Bir Zamanlar Çukurova dizisi 141. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde son 12 bölüm yayınlanacak.

Bir Zamanlar Çukurova Ne Zaman Final Yapacak?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 16 haziran 2022 de 141. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yapımcısı Tims B Yapımile Atv dizinin haziran ayında bitirilmesi konusunda resmi sözleşmeyi imzaladı.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi özellikle senaryo da yaşanan sıkıntı ve oyuncuların artık Adana’da yaşamaktan bıkmaları nedeniyle bitirilecek.

Bir Zamanlar Çukurova finali mayıs 2022 de kesin olarak gerçekleşecek Bir Zamanlar Çukurova senaryo da yaşanan sıkıntılardan dolayı final yapacak

Bir Zamanlar Çukurova 64. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 63. bölümü ile 9 nisan 2020 de son kez ekranlara geldi. Bir Zamanlar Çukurova dizisi yapımcısı Tims B Yapım bu sezon bir daha sete çıkılmayacağını açıkladı ve Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 64. bölümü 3. sezona kaldı.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi çekimleri Adana’da yapılıyordu ancak Adana neredeyse İstanbul’dan sonra virüsün merkezi oldu. Bu nedenle de Bir Zamanlar Çukurova dizisinin bir daha bu sezon sete çıkması imkansız olduğu değerlendirildi. Bu nedenle Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 64. bölümü muhtemelen 2020 2021 yeni sezonunda ekranlarda olacak

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 64. bölümü tahminimize göre 17 eylül 2020 perşembe günü ekranlarda olacaktır.

Bir Zamanlar Çukurova’ya 2. Sezon Onayı Verildi Ödeme Yapıldı

Bir Zamanlar Çukurova set ekibine ve yapımcısına Atv’den süpriz bir açıklama geldi ve Bir Zamanlar Çukurova  dizisinin 2. sezonu onayının verildiğini ve Bir Zamanlar Çukurova dizisinin mayıs 2019 da sezon finali yaparak ekranlara veda edeceği ve eylül ayında tekrar yayında olacağı duyuruldu.

Çok büyük bir proje olan Bir Zamanlar Çukurova  dizisi aldığı yüksek reytingler ile zaten 2019 2020 yeni sezonuna kalmayı hak etmişti; ancak yeni sezon onayının daha sezonun bitmesine 2 ay varken Atv tarafından açıklanması Bir Zamanlar Çukurova dizisine kadar güvendiğinin en büyük göstergesi olsa gerek.

Bir Zamanlar Çukurova Devam Edecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova şuanda Atv’nin ve en çok izlenen ve Türkiye’nin Diriliş Ertuğrul dizisinden sonra en çok izlenen ikinci büyük dizisi. Çekimleri Adana’da devam eden Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 1. sezon çekimlerinin mayıs ayı başında tamamlanması ve 2. sezon için oyuncuların ve set ekibinin tatile çıkması bekleniyor.

Bir Zamanlar Çukurova Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi çekimleri Adana’nın inanılmaz kavurucu sıcağında zorluklarla devam ediyor. Mayıs ayı başında bir de orucun gelmesi çekimleri oruç tutan oyuncular ve set çalışanları için daha da çekilmez hale getirecekti; ancak yapılan doğru planlama ile yılbaşı haftası tatili azaltan Bir Zamanlar Çukurova dizisi yapımcısı çekimlere devam etti ve stok bölümlerin sayısını tahminimizce arttırdı.

Bu nedenle Bir Zamanlar Çukurova dizisinin çekimleri mayıs ayı başında tamamlanacak; Bir Zamanlar Çukurova dizisinin sezon finali tarihi ise eğer çok büyük bir aksilik olmaz ise 35. bölümü ile 30 mayıs 2019 perşembe akşamı olarak planlanıyor. Muhtemelen 6 haziran perşembe akşamı ise Bir Zamanlar Çukurova dizisi tekrar bölümleri ile ekrana gelecek.blank

Bir Zamanlar Çukurova Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi set ekibi ağustos ayı başında tekrar bir araya gelecek ve oyuncuların da sete gelmesi ile tahminen ağustos ortası Bir Zamanlar Çukurova dizisi 2. yeni sezon çekimleri başlamış olacak. Bu durumda tahminen Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 2. sezonun 36. bölümü ile 19 eylül 2019 perşembe akşamı başlaması planlanıyordur; zira Atv dizilerini genelde Eylül ayının üçüncü haftasında başlatıyor.

Bir Zamanlar Çukurova’ya İkinci Sezon’da Süprirz Oyuncular Dahil Olacak

Bir Zamanlar Çukurova dizisi çok geniş bir oyuncu kadrosuna sahipken sonradan kadrosuna Melike İpek Yalova Kerem Alışık ve Ebru Aytemur gibi çok büyük oyuncuları dahil ederek daha da güçlenmişti. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 2019 2020 sezonun da en büyük dizisi olması için çalışan TIMS & B Yapım yeni sezonda dizisinin kadrosunu sürpriz isimler ile daha da güçlendirecek.blank

Bir Zamanlar Çukurova İlk Sezonunda Perşembe Akşamları Rakiplerini Bezdirdi

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 2018 2019 sezonun en büyük sürprizi oldu. Dizi hem konusu hemde aldığı reytingler ile parmak ısırttı. Bir Zamanlar Çukurova dizisi için Adana’da kurulan dev plato ve yapılan çok büyük inşaat çalışmaları zaten dizinin kalitesini ortaya koymuştu.

Bir Zamanlar Çukurova Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı 36. Bölüm

Atv’nin elinde Bir Zamanlar Çukurova dizisinin stok bölümü kalmadı. Bu nedenle de Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 64. bölümü için tekrar sete çıkılması lazım.

Bir Zamanlar Çukurova Devam Edecek mi? Sezon Finali Ne Zaman? (1 Yorum)

  1. İnşallah daha erken final olur ve bundan sonra ihaneti ballandırarak anlatılan ihaneti insanlara sevdiren diziler çıkmaz karşımıza.