İkimizin Yerine 210. Bölüm Özeti 5 Nisan Jagat Anandi İçin Köye Gelir

İkimizin Yerine dizisinde sıra geldi 210. bölüme. İkimizin Yerine 5 Nisan özetinde Jagat Anandi’nin kaybolduğunu öğrenince köye gelir. İşte İkimizin Yerine 210. Bölüm Özeti

İkimizin Yerine 210. Bölüm Özeti

Bairon ve Basant, Heth ile görüşmeye gider. Heth’in evinde, Heth dikkatsizce, gelip bana mı soruyorsunuz der. Onlara polise gitmelerini söyler. Basant onu tehdit eder ve döver. Bairon onu durdurur. Basant, Anandi’ye bir şey olursa, Heth‘i rahat bırakmayacağı konusunda uyarır. Heth, Anandi gibi bir sosyal işçiye zarar verecek kadar aptal olmadığını söyler. O bir politikacı ve Sing ailesiyle olan davasını herkes da biliyor. Bunu yapmayı göze alamam der. Basant yine bağırır. Heth de ona bağırır ve ben polis çağırmadan gidin der. Bairon Basant’ı alır ve Heth’i uyarır. Heth, aniden Anandi’nin kayıp haberlerini her yere yaymayı planlar.

Bairon ve Basant, Heth‘e karşı kanıtları yok diye karakola Anandi’nin kayıp başvurusu yapmaya giderler. Karakolda, müfettiş onlara, Anandi’nin bir yere gittiği ve onları bilgilendirmeyi unutmuş olabileceğini söyler ve Anandi’nin bir fotoğrafını ister. Evde Sumitra ağlar. Sugna ve Gehna onu teselli etmeye çalışır. Bairon ve Basant eve gelir. Sumitra Anandi’yi sorar. Bairon cevap vermez. Şravan’ın ailesi eve gelir, kendilerini tanıtırlar. Basant, bugün işe gelmediği için Şravan’ı sorar. Sağlığının iyi olup olmadığını sorar. Babası, iyi olduğunu ve bugün işe geldiğini söyler. Şravan bize işten dolayı geç kalacağını söyledi der. Şravan’ı iş için bir yere mi gönderdiniz diye sorar.

Basant gelmediğini söyler. Şravan’ın annesi, Anandi’nin bir çantayla eve gidip Şravan’ı da çantasıyla aldığını söyler. Oğlunun Anandi ile nereye gittiğini merak eder. Bairon, onları bulmaya çalıştıklarını söyler ve onları eve yollar. Sumitra, Anandi’nin Şravan ile nereye gidebileceğini merak eder. Jagat rüyasındaki, Anandi’nin mermi yediğini ve araba kazasına dair bazı sahneleri görür ve aniden kalkar.  Dışarı çıkar ve Anandi için endişelenir. Ertesi gün, Anandi‘yi aramaya çalışır ama ulaşamaz. Basant, adamlarına Anandi’yi aramalarını emreder. Jagat evi arar ve Bairon açar. Jagat cevap vermez. Birden Şravan’ın ailesi eve baskın yapar.

Basant kızar, ama Şravan’ın babası ona bağırır ve daha önce Şravan’ı sorduklarında gelinlerinin de kaybolduğunu söylemediğini söyler. Anandi ve Şravan’ın bisiklette resmini gösterir ve bunu saklamak istediklerini, ama bu fotoğrafın açıkça gösterdiğini söyler. Aile üyeleri şoklarda. Şravan’ın babası, bu ailenin gerçeği paralarıyla saklamayı düşündüklerini ama Anandi‘nin bunu çoktan mahvettiğini söyler. Şravan o kadar utanmaz olamaz ama hepimiz sizin Anandi‘ye çok özgürlük verdiğinizi biliyoruz der. Bir genci kandırmak o kadar da zor değil. Anandi neredeyse her gün evimize geldi ve oğlumuzla bisiklete binip gitti, ona çok güvendik der. Kocası onu terk ettiği bir çağda, kendini kontrol edemezdi ama kendinden küçük olan Şravan‘la nasıl olur der.

Şravan’ın ailesi suçlamalarına devam eder. Gehna onlardan fotoğrafı alır ve giderler. Gehna, masumiyetinin kanıtı için Anandi‘nin odasına gider ve elbiselerinin bazılarının harap durumda, tüm mücevherlerin de kayıp olduğunu görür. Sumitra şok olur ve Anandi’nin yanlış bir şey yapacağına inanamaz. Kontrol etmek için Lal Sing’i ararlar. Lal,  Anandi’yi getirmelerini ister. Bairon, Anandi’nin gelemediğini söyler. Lal onun stres altında olduğunu ve ilaç yazacağını söyler. Basant bir çağrı alır ve Şravan’ın kasadan 25.000 Rupi aldığını öğrenir. Basant ve Bairon, bu olanların anlamını merak eder. Lal gelir ve endişe etmemelerini söyler.kimizin Yerine 210. Bölüm resimleri

Anandi güveninizi kıramaz der. Basant ona teşekkür eder ve Lal gider. Bairon, idolün kaybolmasını hatırlar ve kafası karışır. Basant, Anandi’nin Şravan’ı işe alması için ona getirdiği ve hiç sorgusuz ona iş verdiği için suçluluk duyduğunu hatırlar. Gehna, Anandi’nin Şravan‘ı övdüğünü hatırlar. Sumitra, Anandi’nin bunu yapamaz diye düşünüyor. Bairon Anandi’nin resmini vermeye karakola gelir. Bir adam bu olayı öğrenir ve telefonla Gauri’nin babasına, Dadisa’nın gelininin kaçtığını ve Bairon’un karakola geldiğini söyler. Gauri’nin babası da Gauri ve annesine söyler. Gauri, koşa koşa bunu Jagat’a haber verir.

İkimizin Yerine 210. bölüm özetinde Gauri, ailenin başı olduğunu düşündüğü Anandi’nin, biriyle kaçtığını söyler. Jagat şok olur ve inanamaz. Gauri, babasının haberi köyden aldığını söyler. Şoka girdiğini biliyorum, ama ben hiç şok olmadım, bunun olması şarttı, sonuçta Anandi bizimle aynı yaşta ve evliliği bozuldu der. Hayatında duygularını paylaşabileceği birine ihtiyaç duyuyor ve bunu aileyle paylaşamıyor der. Jagat, Anandi değil de normal bir kız olsaydı tüm bunlar olabilirdi, Anandi için ihtiyaçlarından önce, prensibi, kendine saygı, ailenin sevgisi ve itibarı gelir, kesinlikle bunu yapamaz der.

Gauri kızar ve Anandi‘nin sonunda gerçek yüzünü ortaya çıkardığını ve başından beri tüm ailenin önünde harika olduğunu göstermeye çalıştığını söyler. Jagat, Anandi’nin asla kaçmayacağını belirtir. Böyle bir karar alsa bile, bütün aileye söyler ve kaçmaz der. Ayrıca Gauri’ye kimsenin Anandi’yle ilgili kötü konuşmasına izin vermem der. Anandi’nin başı dertte olabileceğinden endişelenir. Gauri çok kızar.

Jagat, Jetsar’a gidip görmesi gerektiğini, Anandi iyi olsa bile Gauri’ye Anandi‘yle ilgili haklı olduğunu kanıtlamak istediğini söyler. Gauri üzülür. Basant Anandi için endişelenir ve Gehna ile bunu konuşur. Gehna, Anandi’nin masum olduğuna inanırken Basant, Anandi’nin çok genç ve yalnız olduğunu ve umutsuzluğa kapıldığını düşünüyor. Gauri üzgün ve ailesi onu teselli etmeye çalışır.

Gauri’nin annesi Anandi‘yi kötüler ama Gauri’ye Jagat’ın geri döneceğini söyler. Gauri ikna değil. Gauri’nin odasının dışında, ailesi Jagat’ın bir gün Anandi için Gauri’yi terk edeceğinden korkar. Sarpanç eve gelir ve Bairon ve Basant ile o da Anandi’nin masum olduğuna inanır.

İkimizin Yerine 5 Nisan Özeti Devam Ediyor

Köy halkı gelir ve böyle olmadığını, onun Şravan ile kaçmış olması gerektiğini söyler. Köylüler buna devam ederken, Jagat gelir ve onları durdurur.  Anandi’nin asla böyle bir şey yapmayacağını söyler. Köylülere, Anandi’nin ismini karalamayın diye bağırır ve nerde olursa olsun Anandi‘yi bulup geri getirmeye söz verir.

Herkes gider. Jagat annesine gelip elini tutar ama Sumitra yüzünü çevirir. Sumitra’ya, insanlar Anandi için ne derse desin, onun böyle bir şey yapamayacağını biliyorum der ve yine Anandi’yi getirmeye söz verir. Sumitra ve Gehna gözyaşlı. Bairon ve Basant da bunu duyar. Ama kimse bir şey demez. Sumitra, Jagat’ın Anandi’yi kesinlikle getireceğini düşünür.

Madan onları görmeye gelir. Bu arada Jagat Anandi’nin odasına girer ve remini görünce mutlu ve romantik anlarını hatırlar. Madan, Anandi’ye çok özgürlük vermenin onların suçu olduğunu ve köy halkının da bu konuda kötü şeyler konuştuğunu belirtir. Kasadan para çaldığı için Şravan’a dava açmalarını söyler.

Dolayısıyla, durumları biraz toparlamak daha iyi olacak der. Jagat onu duyar. Bairon davayı reddeder. Madan öfkeyle gider. Jagat, Bairon’a yüksek sesle 1 yabancının Anandi ile ilgili böyle şeyler konuştuğunu söyler. Onlara neden Anandi’yi bulmak için hiçbir şey yapmadıklarını sorar. Onu kızları olarak gördükleri ve onun için oğullarıyla olan ilişkilerini kopardıklarını söyler.kimizin Yerine 5 nisan resimleri

Anandi’ye duydukları endişe bu mu? Bairon kızar ve kızlarına nasıl bakacaklarını onun söylememesi gerektiğini bağırır. Anandi’ye yaptıklarından sonra, bunu söylemeye hakkı yok. Jagat, hadi ben geçmişte Anandi üzerindeki, haklarımı kaybettim ama siz neden hiçbir şey yapmadınız der.

İkimizin Yerine 5 Nisan özetinde Bairon çok kızgın ve dışarıdan birinin Anandi için endişesine ihtiyaç duymadıklarını söyler. Biz buradayız, Anandi bu büyük ailede sadece senin yüzünden yalnız hissediyor, sen her zaman sık sık geldin ve ben, sadece Anandi için bu eve girmene izin verdim, yoksa bu eve giremezdin der. Jagat, bir şey söylemez ve Anandi’nin karakterinde hiçbir kötü şeye dayanamam, onu bulmak için en iyi seviyemi deneyeceğim diye düşünür.

Evi terk eder. Jagat, Anandi hakkında bilgi almak için karakola gelir ve Bairon’un oğlu olduğunu söyler. Müfettiş, Anandi‘yi başka bir kız için terk ettiği için onunla alay eder. Jagat ondan durmasını ister. Sonra Şravan’ın da kayıp olduğunu ve ikisinin de gizlice kaçtığını öğrenir. Jagat, Şravan’ın ailesinin evine gelir ve onlardan şüphelenir. Yine annesi Anandi’nin suçlu olduğunu iddia eder. Sen onu terk ettiğin için şanslısın, yoksa seni de atlatıp kaçardı der.

İkimizin Yerine 210. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 210. Bölüm Özeti 5 Nisan Jagat Anandi İçin Köye Gelir (1 Yorum)