Bizim Hikaye Devam Edecek mi? Final Ne Zaman 2019 2020

Güncelleme 2 Mayıs 2019 Bizim Hikaye dizisinin 72. bölümü ile 30 mayıs akşamı final yapması kararlaştırılmıştı; ancak Hazal Kaya’nın özel bir durumu nedeniyle Bizim Hikaye dizisi finale iki hafta erken girecek ve 23 mayısta final ekranlara gelecek; bu hafta Bizim Hikaye dizisinin final bölümü çekimleri yapılacak.Bizim Hikaye final pozu 23 mayıs

Güncelleme 17 Nisan 2019 Bizim Hikaye dizisinin finali konusunda Med Yapım ve Fox TV anlaştı. Bizim Hikaye dizisinin 16 mayıs perşembe akşamı izleyicisine harika bir final bölümü ile veda edeceği açıklandı.

Bizim Hikaye dizisi yapımcısı Med Yapım dizinin düşen reytinglerini, üçüncü sezon senaryosunu ve Hazal Kaya’nın hamile olduğunu değerlendirerek Fox TV’nin her şeye rağmen yeni sezon onayı verdiği Bizim Hikaye dizisi için final kararı aldı. Eğer Bizim Hikaye dizisi 2019 2020 yeni sezonunda devam etseydi dizide Filiz karakterine hayat veren Hazal Kaye yeni sezonda yer almayacaktı. 

Bizim Hikaye final 30 mayıs 2019

Bizim Hikaye dizisinin 2019 2020 yeni sezonu için onay alamadı. Fox TV’yi iki sezondur sırtlayan ve tartışmasız olarak yoluna devam eden Bizim Hikaye dizisi 2019 2020 yeni sezonunda da yer alamayacak ve 30 mayıs 2019 perşembe akşamı final yaparak ekranlara veda edecek. Başrollerini Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan’ın paylaştığı Hamless uyarlaması dizi orijinal senaryoya sadık kalarak izleyicisini büyülemeye devam ediyordu; ancak reytinglerin düşmesi ve Hazal Kaya’nın hamile olduğunun ortaya çıkması ile dizi de işer karışmış ve ister istemez 3. sezonda Hazal Kaya olmadan yola devam etmek zorunda kalınacaktı.

Med Yapı yetkilileri ise Bizim Hikaye dizisinde Filiz olmadan yola devam etmek istemedi ve yol yakınken final kararı verdi.

Fox TV yetkilileri 2. sezonunda büyük reyting kaybeden Bizim Hikaye dizisini aldığı istikrarlı reytinglere de güvenerek 3. sezonda da yayınlamak istiyordu; ancak evde ki hesap çarşıya uymadı. Medyapım’ın sevilen dizisi Bizim Hikaye 2. sezonunda hatırı sayılır bir reyting kaybetmiş ve düşen reytinglerin nedeni olarak ise dişli bir rakip olan Bir Zamanlar Çukurova dizisi gösterilmişti; ancak Bizim Hikaye dizisinin aldığı ortalama 5 reyting aslında diziyi yeni sezona götürmeye yetiyordu. Dizi tutturmanın çok zor olduğu ve yeni başlayan bir çok dizinin 6 hafta final yaptığı bir ortamda Fox TV her hafta 5 reyting getiren Bizim Hikaye’nin değerini bilmiş ve yeni sezon onayını da vermişti ama tüm olay dizi de Filiz karakterine hayat veren Hazal Kaya’nın önce çekimler devam ederken Ali Atay ile evlenmesi ve sonrasında izin almadan hamile kalması ile kopmuştu.

Bizim Hikayeye devam edecek mi resimleri

Bizim Hikaye Ne Zaman Final Yapacak?

Bir çok dizi gibi Bizim Hikaye  dizisinin de finali Ramazan ayının sonu olarak planlanıyor; zira bir haftalık Ramazan Bayramı tatili girmeden diziler ekranlara veda etmeye hazırlanıyor.

Bizim Hikaye dizisinin tahminlerimize göre 70. bölümü ile 16 mayıs pazar akşamı finali yaparak ekranlara veda edeceği açıklandı. Bizim hikaye geçen sezon haziran ayının ilk haftası sezon finali yapmıştı

Bizim Hikaye Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak (Bizim Hikaye 73. Bölüm)

Bizim Hikaye dizisinde ne yazık ki artık yeni sezon diye bir durum söz konusu değildir. Bizim Hikaye dizisi 70. bölümü ile 16 mayıs pazar akşamı final yaparak ekranlara veda etmiştir. Bizim Hikaye dizisinin 73. bölümü hiç bir zaman yayınlanmayacaktır.

Bizim Hikayeye 3. Sezon devam edecek mi

Bizim Hikaye İçin 2. Sezon Son Sezon Oldu

Artık bir perşembe klasiği haline gelen Bizim Hikaye dizisi her sezon biraz daha reyting kaybediyor; zira her yeni sezonda dizilerin kalitesi daha da yükseliyor. Sıcak bir aile hikayesi olan Bizim Hikaye dizisi ilk sezon ki kalitesini ne yazık ki ikinci sezonda koruyamadı. Senaryonun da artık her geçen bölüm bir birine benzemesi ile Bizim Hikaye dizisini 2019 mayıs  ayında finale zorlayan başka bir neden oldu.

Shamless’a da Amerika da büyük eleştirilerin odağında. Artık 9. sezonda eski kalitesini koruyamadığı gerekçesi ile eleştirilen dizi de çocuklar artık genç olmuş ve hikaye artık ilk sezonlar ile bağlantısını koparmıştı. Türkiye’de de artık Hikmet ve Rahmet’in aşkları daha çok 3. sezonda işlenecek konular arasında olacağı düşünülüyordu ama olmadı. Diğer taraftan Kiraz karakteri de artık büyüyecek ve genç bir kız olarak karşımıza çıkacaktı; tüm planlar bu senaryo üzerine kurgulanmıştı.

Bizim Hikaye’de Senaryo Orijinalden Uzaklaşıyor

İlk 4 sezonda Bizim Hikaye dizisi ile Shamless dizisi neredeyse birebir gidiyordu ancak artık Shamless’ın da artık Türkiye’de yayınlanabilecek bir senaryosu kalmadı; iyice Amerikan dizisi haline aldı. Bizim Hikaye dizisinin 3. sezonunda artık diziye bir çok yeni oyuncu dahil olacaktı bu da reytinglerin düşmesine neden olacaktı;  Muhtemelen artık yeni sezonda Zeynep Selimoğlu, Alp Akar ve Ömer Sevgi gibi çocuk oyuncuların yerine daha büyük oyuncuların kadroya girecekti. Tüm bunlar Bizim Hikaye severlerin hoşuna gitmeyecek işlerdi.

Bizim Hikaye 70. Bölüm Final Fragmanı 23 Mayıs

Bizim Hikaye dizisi ilk sezonuna 14 eylül 2017’de başlamıştı; ikinci sezona ise 13 eylül 2018 de başlamıştı. Burada da görülüyor ki genelde Bizim Hikaye dizisi sezona 2. hafta başlıyor. Bu durumda Bizim Hikaye dizisi 3. sezonuna 12 eylül 2019 perşembe günü 73. bölümü ile başlayacak.

Bizim Hikaye Devam Edecek mi? Final Ne Zaman 2019 2020 (1 Yorum)