İkimizin Yerine 211. Bölüm Özeti 6 Nisan Jagdiş Anandi‘yi Kurtarır

İkimizin Yerine dizisinin 211. bölümü Jagdiş’in Anandi‘yi kurtardığı bölüm  olacak. İşte İkimizin Yerine 6 Nisan detaylı özeti

İkimizin Yerine 211. Bölüm Özeti

Şravan’ın ailesi, Şravan’ı baştan çıkardığı için Anandi’ye küfreder. Jagat onlara inanmaz, mutfağa bardağını koyma bahanesiyle gider. Mutfakta helva görür. Aile Anandi‘yi kötülemeye devam eder. Jagat onları durdurur ve Anandi’nin ne olduğunu bildiği için onlara inanmadığını söyler. Eğer oğulları için gerçekten üzülselerdi, helva ile sevinmeyeceklerini belirtir. Giderken Şravan’ın ailesinin bir şey sakladığını düşünür. Jagat Gulli ile konuşmaya gider. Jagat Gulli’ye Anandi’yi sorar.

Gulli suçlu gibi Anandi’nin asla okula gelmediğini söyler. Jagat, Gulli’yi sorgular ve Gulli şüpheli cevaplar verir. Jagat ile konuşurken, pencerenin dışında bir adam görür ve korkar. Jagat, Gulli’yi sorgulamaya devam eder ve yalan söylediğini bildiğini söyler. Gulli ağlar. Jagat gider ve Anandi’nin nerede olabileceğini merak ederek köyde yürür. O sırada bir çocuk koşarak gelip ona bir not verir ve bir hayat memat meselesi olduğunu söyleyip kaçar.

Jagat notu okur ve Gulli’den olduğuna şaşırır. Gulli, notta, susması için tehdit edildiğini, yoksa Anandi’nin öldürüleceğini söyler. Gulli, Anandi’nin kaçırma olayına tanık olmuş ve Şravan da kaçıranlarla birlikteydi. Jagat şok olur. Ormandaki uzak bir evde, Anandi elleri ve gözleri bağlı halde esir tutuluyor. Gece, birisi Anandi için yemek getirir, ama Anandi yemeği fırlatır. Adam ona vuracakken başka bir adam gelip onu durdurur. Adamlar patronun yaklaştığını duyunca giderler. Şravan ile birlikte gelen patron Heth‘dir. Heth Anandi’yi odada izler ve mutludur.

Sonra aşağı inerler. Heth, Şravan’a Anandi’ye iyi bakılmasını söyler. Anandi’nin vücudunda tek bir çizik dahi olmamalıdır. Böylece onu serbest bıraktıklarında hiçbir kanıt kalmayacak. Herkes onun isteği ile Şravan‘la kaçtığını düşünmelidir. Sonra, Heth, Anandi‘nin oğluna tokat attığını ve Dadisa‘ya intikam meydan okumasını hatırlar. Anandi ve Dadisa’nın hayatını cehenneme çevireceğini söyler. Şravan gülümser.

Heth sorunca, Şravan onun emrini yaptığı için çok mutlu olduğunu söyler. Heth onu takdir eder ve ödülünü alacaksın der. Heth, köyde Şravan ve Anandi ile ilgili dedikoduların başladığını ve bir yere saklanmasını emreder. Anandi‘nin adı tamamen kötüye çıkınca geri gelebilir. Heth, tekrar Anandi’ye dokunmayın diye uyarır. Sonra Şravan ve Heth gider. Çete bundan memnun değil. Gauri üzülür ve Jagat’ı aramaya çalışır ama Jagat’ın Anandi’ye olan inancını hatırlar. Annesi onu teselli eder.kimizin Yerine 211. Bölüm resimleri

Jagat, Gulli’yi izleyen adamı görür ve ipucu için onu takip eder. Onu takip ederek köyün dışına çıkar. Adam bir diğer adamla buluşur ve bir araca binerler. Biri orada birinin olduğundan şüphelenir, diğeri umursamaz. Jagat gizlice aracın kasasına girer ve giderler. Anandi’nin tutulduğu evdeki adamlar içer ve sarhoş olurlar.

Onlardan biri kötü niyetle Anandi’nin odasına gider ve onu taciz etmeye çalışır. Anandi çığlık atar ve ona sertçe karşı çıkar. Diğerleri odaya koşar ve tam zamanında adamı uzaklaştırırlar. Patron, böyle şeyler yapmamak için uyardı diye ona bağırırlar. Eğer patron bunu öğrenirse, onları öldürür. Anandi çok kötü ağlar.

İkimizin Yerine 211. bölüm özetinde Jagat gizlice iki adam ile araçta. Onlardan biri uyuklar, bu yüzden toparlanmak için bir kafede dururlar. Sabah bir yere ulaşırlar. Bir tanesi, bir şeyden şüphelenir ama Jagat’ı göremez. Jagat onu takip eder, ama yanlışlıkla bir bayanla vurur. İnsanlar orada toplanır ve onu dövmeye başlar. Jagat kaçmayı başarır ama takip ettiği adam kaybolur. Ancak Jagat, Anandi’yi bulmaya kararlı. Adamlar kart oynuyor.

Anandi gözlerini ve ellerini çözmeyi başarır. Pencereye ilerleyerek oradaki adamı görür. Jagat’ın takip ettiği adam onlara katılır. Anandi bir çubuk bulur ve pencereyi kırar ve oradan atlamayı başarır ve güvenli bir şekilde yere iner. Adamlardan biri odaya gider ve Anandi kaçtı diye bağırır. Hepsi panikler ve Anandi’yi bulmak için acele ederler. Fazla uzaklaşamaz diye düşünürler. Anandi koşar. Adamlar onu yakalamaya çalışır.

İkimizin Yerine 6 Nisan Özeti Devam Ediyor

Anandi, Jagat’ın ayak sesleri olan ayak sesleri duyar ama onu göremediği için ağacın arkasına saklanır. Jagat, Anandi’ye çok yakındır ama birbirlerini göremezler. Sonra, Jagat gider. Anandi saklandığı yerden koşmaya başlar. Yola çıkar ve bir cipte bazı adamlar görür, diğer ikisi de motorla yaklaşır. Anandi’yi kovalamaya başlarlar.

Anandi aralarında sıkışıp kalır. Çetenin lideri öfkeyle herkese bakar ve birini Gulli’ye göz kulak olmaya gönderir. Yine Anandi’yi eve götürürler, ama Anandi’nin halhalı yanlışlıkla o yere düşer ve kimse bunu fark etmez. Anandi‘nin ellerini kelepçelerler. Biri Anandi’yi bunu tekrar yapma diye uyarır. Patronumuz bize sana dokunmamamızı emretti, yoksa sana bir ders veririz der.

Anandi kimin için çalıştıklarını sorar ama cevap alamaz. Liderleri Anandi‘ye göz kulak olan adamını kötü bir şekilde döver. Anandi ona durmasını söyler, sen onu suçluyorsun ama ben zeki olduğum için kaçmaya çalıştığınım der. Adam yine kaçmaya kalkarsa onu öldürmekle tehdit eder. Sonra gözlerini bağlayıp gider. Jagat yolda, Anandi’nin nerede olabileceğini düşünmekte.

Sonra, halhalı bulur ve onu Anandi’ye verdiğini hatırlar. Yakınlarda bir yerde olması gerektiğini düşünerek bölgeyi aramaya başlar. Çok büyük bir barikatın içinde bir kapı bulur ve o yeri araştırır. Nasıl içeri gireceğini ve geri döneceğini düşünür. Ağaca tırmanır ve harap bir alanda Anandi’ye bakınır, ama onu hiçbir yerde bulamaz. Neredeyse görülecekken gizlenir. Daha sonra kilitli bir oda bulur ve Anandi’nin orada olabileceğini düşünür, ama oraya nasıl gireceğini merak eder.

İkimizin Yerine 6 Nisan özetinde tencereden içki içen bir adam görür ve bir fikir elde eder. Eczaneye gider ve yatıştırıcı ister, ama eczacı reddeder çünkü yatıştırıcı oldukça güçlü olduğu için yasaya aykırıdır. Jagat kimliğini gösterir ve bunun bir ölüm kalım durumu olduğunu söyler. Eczacı, sonra istediği yatıştırıcıyı verir. Jagat, Anandi’nin tutulduğu yere, hiç kimsenin bakmadığını görünce, bir ağaca tırmanır ve içki kabına yatıştırıcıyı karıştırır. Daha sonra adamlardan biri diğerlerini çağırıp sarhoş olmaya çağırır.kimizin Yerine 6 Nisan resimleri

Hepsi içip şarkı söyler ve sarhoş olur. Jagat beklerken hepsi tek tek bayılır. Jagat kilitli odaya gider ve Anandi’yi bulunca rahatlar. Anandi, Jagat gelince şaşırır ve rahatlar. Sarılırlar. Jagat Anandi‘nin ellerinin yere kilitlendiğini fark eder, baygın adamlardan anahtarı almaya gider. Anahtarları bulur ve sonra Anandi’nin elinin kilidini açar ve ikili oradan kaçar.

Bir motosiklet bulur ve ikisi de binip giderler. Adamların biri uyanır ve diğerlerini uyandırır. Anandi‘yi aradıklarında şok olurlar. Adamlardan biri boş ilaç poşetini görür ve birinin kızı kurtarmaya geldiğini anlar. Hepsi onları aramaya başlar. Sonra motosikletin gittiğini fark ederler. Çok az benzini olduğu için, fazla uzaklaşamazlar der. Benzin bitince Jagat ve Anandi yaya olarak koşmaya başlar.

İkimizin Yerine 5 Nisan Fragmanı

İkimizin Yerine 211. Bölüm Özeti 6 Nisan Jagdiş Anandi‘yi Kurtarır (1 Yorum)