Bir Zamanlar Çukurova Hünkar Ölecek mi? Vahide Gördüm Perçin Ayrılacak mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde çok önemli bir ayrılık yaşanacak Bilindiği üzere Bir Zamanlar Çukurova  dizisinin yeni sezonunda Sevda Çağlayan karakteri ile diziye Nazan Kesal dahil olmuştu. Bir çok kişi Sevda Çağlayan’ın Demir’in yanında ne işi var derken diziye yeni katılan Sevda Çağlayan’ın eski bir assolist olduğu ve Demir’in babası Adnan Yaman’ın sevgilisi olduğu tam Adnan Yaman Sevda Çağlayan’a nikah kıyacakken Hünkar Yaman yüzünden bu evliliğin gerçekleşmediği anlaşılmıştı.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde cici annesi Sevda Çağlayan’ı yanına alarak Hünkar Yaman’a savaş açan Demir Yaman  ne yazık ki karşısına aldığı annesini kaybedecek. Hünkar Yaman vurulacak; tüm suç Yılmaz’a kalacak.

Bir Zamanlar Çukurova Hünkar Ölecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Hünkar karakteri 5 kasım 2020 de ekranlara gelecek 71. bölümde ölerek Bir Zamanlar Çukurova dizisine veda edecek. Hünkar Yaman’ı bilinenin aksine Behice bıçaklayarak öldürecek. Yaman ailesinden ayrılan ve Fekeli ailesine katılan Hünkar hanım Fekeli’nin yanında kalan Behice’yi araştıracak ve Behice’nin aslında bir katil olduğunu bu nedenle de İstanbul’a dönemediğini öğrenecek. Behice’nin yüzüne sen katilsin seni şikayet ederim ben seni şikayet etmeden çek git buralardan diyen Hünkar Yaman Behice tarafından bıçaklanacak ve öldürülecek. Tüm suç ise Yılmaz’ın üzerine yıkılacak. Böylece Behice bir atışla iki kuş vuracak. Bir Zamanlar Cukurova Hunkar bicaklandi

Vahide Gördüm Perçin Bir Zamanlar Çukurova’dan Ayrılacak mı?

Vahide Gördüm Bir Zamanlar Çukurova dizisinden 5 kasım 2020 de ayrılacak. Vahide Perçin’in Bir Zamanlar Çukurova’dan ayrılması ne yazık ki senaryo gereği olacak. hunkar yaman bir zamanlar cukurova

Bir Zamanlar Çukurova’da Hünkar Yaman Vuruluyor 15 Kasım 2019

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 15 kasım perşembe günü 10. bölümü ile izleyicisi karşısına çıktı. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 10. bölüm finali dizinin geneline oranla çok daha heyecanlı şekilde bitti. Demir Yaman ve Yılmaz sonunda karşı karşıya geldi ve silahlar konuştu.

Önce Yılmaz Demir Yaman’ın elinden silahını ustalıkla aldı tam Demir’i öldürecekti ki Demir’in küçük oğlu olduğu için Yılmaz Demir’i öldürmekten vazgeçti; ancak Yılmaz iki silahla gelmişti ve Demir arkasını dönüp giderken Yılmaz’ı arkasından vurmak istedi; ancak Hünkar Yaman’da  Züleyha’dan Demir ve Yılmaz’ın karşı karşıya geleceğini ve silahların konuşacağını öğrenmiş ve oğlunun katil olmaması için harekete geçmişti. Hünkar ölecek mi

Tam Demir Yılmaz’ı vuracakken buluşma yerine Hünkar geldi ve Demir’in Yılmaz’ı vurmasını son anda engelledi. Yılmaz ise Hünkar Yaman’ın sesine arkasını döndü ve Demir’in elinde ki ikinci silahı gördü. Yılmaz kendini kurtarmak için Demir’e sıktı ama mermi Hünkar Yaman’ı buldu. yaşlı ve yorgun olan Hünkar Yaman göğsünden kurşun yarasını aldı.

Annesinin Yılmaz tarafından vurulduğunu gören Demir de Yılmaz’a ateş etti ve Yılmaz’ı da o göğsünden vurdu. Yılmaz ve Hünkar yaralı; peki bu olayın sonu nasıl bitecek? kim ölecek kim kalacak?

Öncelikle şunu söyleyim; bize gelen bilgilere göre şuanda Bir Zamanlar Çukurova’da bir başrol oyuncusu ayrılığı ön görülmüyor; yani bu silahlı çatışma sonucunda ne Hünkar Yaman nede Yılmaz ölmeyecek; ikisi de hastahaneye kaldırılacak ve ikisi de kurtulacak; ikisi de hapse girmeyecek.

Demir Yaman hemen annesini hastahaneye kaldıracak ve kurtaracak; Yılmaz’ı ise Fekeli’nin Yılmaz’ı adım adım takip etmesi için görevlendirdiği sadık ama kurtaracak.

Hünkar Yaman Yılmaz’ı şikayet edemeyecek; zira Yılmaz’da yaralı. Böylelikle Yılmaz’ı vuran Demir’de hapse girmeyecek; Hünkar’ı vuran Yılmaz’da

Bir Zamanlar Çukurova Hünkar

Vahide Gördüm Perçin şuan için Bir Zamanlar Çukurova dizisi set çekimleri için Adana’da bulunuyor; bu nedenle de kasım 2018 itibari ile Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrılmadı; ancak ilerleyen süreçte tabi ki nasıl değişiklikler olur Bir Zamanlar Çukurova’dan Vahide Gördüm Perçin ayrılacağı yönünde bilgiler var.