İkimizin Yerine 84. Bölüm Özeti 30 Kasım Sugna’nın Bebeği Ölecek mi?

İkimizin Yerine dizisi 84. bölümü ile 30 Kasım cuma günü izleyicisi karşısında olacak. İkimizin Yerine dizisi 84. Bölümde  Asha Tauji‘nin planını bozacak; Tauji Genha’nın bebeğini mi öldrütmek isteyecek? İşte İkimizin Yerine 30 Kasım özeti

İkimizin Yerine 84. Bölüm Özeti

Sabah, Basant geçen günkü davranışı için Gehna‘dan özür diler. Gehna‘nın elini tutarak, annemden başkasını düşünemedim affet der. Hem annemi hem de seni mutlu etmek istedim ama ikinizi de incittim der. Gehna, Dadisa’nın evden ayrılma sözlerini düşünür. Dadisa, Sumitra’dan kahvaltı almaz ve mabede gidecektir. Basant annesini mabede bırakır. Niranjan mabette şarkı söyler.

Basant onu orada görünce şaşırır. Basant Dadisa’ya, bir işim var diyerek uzaklaşır. Niranjan Basant ile karşılaşır ve Gehna‘yı sorar. Basant onun bebek kutlaması yapıldığını söyler. Niranjan Basant‘ı kutlar. Basant Niranjan‘ı evine bırakmayı teklif eder ve o kabul eder. Dadisa, bir dini sohbete katılacaktır. Niranjan, bir konser için Jaipur’daydım ve geçen hafta döndüm der.kimizin Yerine 30 kasım resimleri

Niranjan, Basant‘a Gehna’da yetenek gördüm ve ne olur yeteneğini bırakmasın, pratik yapsın der. Basant, aile kuralları Gehna’nın isteğini yerine getirmeme izin vermiyor der. Niranjan, seni anlıyorum ve Gehna’yı önemsediğini görmek güzel der. Basant, bir ihtiyacın varsa söyle der. Niranjan, müzik aletini orada bıraktığını ve alma şansı bulamadığını söyler. Basant yarın gel al der.

Şiyam, bebek için beşik ve birçok oyuncak getirir. Tek tek bebeğe tanıtır. Sugna, bebek için o kadar çok şey yaptın ama o senin… Derken, Şiyam benim değilken mi der. Şiyam, böyle söyleme o artık senin kadar benimde bebeğim der.

Gehna üzülerek Sumitra’ya, Dadisa’ya verdiği söz için doğumdan sonra ayrılacağını bildirir. Sumitra, Dadisa’nın sözlerini kalbine alma der. Gehna, ben unutmuştum ama Dadisa hatırlattı der. Gidince sizi asla unutamam, ailemin gururunu korumak için sözümü tutmalıyım der. Basant bu sohbetin sonunu duyar ve kafası karışır. Sugna Şiyam’ı beklerken Tauji ona süt verir.

İkimizin Yerine 84. Bölüm Özetinde  Sugna, Şiyam’ın ona verdiği teybi mahzende Asha‘ya uzatır. Asha teşekkür eder. Asha Tauji’nin planını anlatmak ister ama atılmaktan korkar. Tauji gelir ve Asha‘yı susması için korkutur. Teybi görünce kırar ve Asha’yı uyarır. Sumitra, Bairon’a Gehna’nın gideceğini anlatır. Ama Bairon, çocuğunu bırakıp gidemez, abim çok değişti, ona çok iyi bakıyor der. Bairon, gitmeyecek diyerek Sumitra‘yı teselli eder.

Basant yine konuşmanın son kısmını duyar ve kırılır. Basant, Gehna onunla mutlu değil ve sözünü tutmak için orada olduğunu zannederek yanlış anlar. Basant onu kaybetmek istemiyor ama onu nasıl durduracağını bilmiyor. Ne hakla durdurayım ona düzgün davranmadım düşünerek, geçmişteki tüm davranışlarını hatırlar. Çaresizce ağlar.

Basant ve Gehna‘nın birbirine karşı hisleri var ama açılamıyorlar. Ertesi sabah Basant, Niranjan‘ın müzik aletini temizler. Gehna ona nedenini sorar. Basant, Niranjan’ın geri almak için bugün geleceğini söyler. Anandi Niranjan’ın geldiğini bildirir. Basant onu odama getir der. Basant bir çağrı alıp odadan çıkar. Gehna Niranjan ile konuşur. Basant aniden Niranjan’ın Gehna‘nın sesiyle ilgili söylediklerini hatırlar ve bir şeyler çözer. Sugna yine Asha’ya pirinçle birlikte tatlı verir.

İkimizin Yerine 30 Kasım Özetinde

Anandi Sumitra’ya Niranjan için atıştırmalık aldığını söyler. Sumitra, Niranjan Gehna ile olduğu için huzursuzdur ama Dadisa evde olmadığı için rahatlar. Dadisa eve gelince Sumitra gerilir. Dadisa Basant‘a seslenir. Sumitra’ya arabanın bozulduğunu ve dini sohbete gidemediğini söyler. Basant Dadisa’yı görünce şaşırır. Onu dini sohbete geri göndermeye çalışırlar ama Dadisa biraz dinlenip sonra gitmek ister.

Dadisa, Anandi’nin tepsi getirdiğini görür. Anandi Niranjan‘dan bahsedecekken Sumitra araya girip Gehna‘ya yemek götüreceğini söyler. Basant, Sumitra’yı bir dosya alma bahanesiyle Gehna’nın odasına gönderir. Sumitra, Niranjan’ı lafa tutarak odada tutmaya çalışır. Niranjan, Basant’ın bir işi çıktı herhalde diyerek gitmeye karar verir ama Sumitra onu durdurur. Gehna ve Niranjan onun davranışından şüphelenir.

Gehna Niranjan’dan ilahi söylemesini ister ve yine Sumitra onu durdurur ve Dadisa evdeyken ilahi söyleme der. Dadisa Sumitra‘ya seslenerek Gehna’nın odasına ilerler. Sumitra hemen dosyayı arar ve tam Dadisa odaya girerken odadan çıkar. Dosyayı Dadisa’ya verir ve onu oradan götürür. Niranjan Gehna’ya bakar ve Gehna rahatsızdır. Basant, Dadisa’yı dini sohbete götürür.kimizin Yerine 84. Bölüm resimleri

Hoca, hayatta sadece kazanmak değil, kaybetmekte var ve bazen başkaları için bir şeyler feda edilir diye konuşur. Basant kendini düşünür. Niranjan, bugün olanlar doğru değil, Dadisa’nın beni istemediğini biliyorum, sadece Basant’ın ısrarıyla geldim der. Sumitra af diler ama Niranjan senin suçun değil, ben dikkat etmeliydim der ve gider. Gehna üst kattan izler. Tauji yemek yiyor.

Trişa‘ya, Şiyam ile Madan’ın işi var, bu yüzden yemeğe gelemezler, onlara öğle yemeği yolla der. Bir doktorla hemşire eve gelir ve devlet bizi hamile kadınları ücretsiz muayene etmek için gönderdi derler. Trişa onları Sugna’nın odasına götürür. Asha, Tauji’nin hemşireye para verdiğini görür. Doktor Sugna’yı kontrol eder ve hemoglobini düştüğü için Sugna‘ya iğne yapacağını söyler.

Asha kapıya gelir ve Sugna’yı işaret diliyle uyarır. Sugna doktoru durdurur ve Şiyam evdeyken iğne olacağını söyler. Çünkü tüm ilaçlarıyla o ilgileniyordur. Trişa, doktora sabah gelin, Şiyam da evde olacak der. Doktor işini yapamadığı için üzülüp gider.

İkimizin Yerine 30 Kasım Fragmanı