İkimizin Yerine 85. Bölüm Özeti 1 Aralık Genha Doğum Yapar

İkimizin Yerine dizisi 85. bölümde sonunda beklenen bebek doğdu ve İkimizin Yerine dizisinin 1 Aralık cumartesi ekranlara gelecek bölümünde  Basant‘ın da bir oğlu oldu.

İkimizin Yerine 85. Bölüm Özeti

Sugna, Asha’ya gider ve neden beni iğneden vazgeçirdin der. Asha tereddüt eder ama Sugna zorlayınca, Tauji’nin onun çocuğunu öldürmeye çalıştığını anlatır. Sugna şok olur. Asha kimseye söyleme yoksa Tauji beni kovar der. Sugna çocuğunun hayatını kurtardığı için ona teşekkür eder.

Gehna’nın kız kardeşi (Rama) Gehna‘yı arar ve ailesinin onu bugün evlendireceğini ama evlenmek istemediğini söyler. Gehna, Basant’a beni oraya götür der. Dadisa, bu durumda seyahat edemezsin der. Gehna’yı gözyaşları içinde gören Basant sonunda onu götürmeyi kabul eder. Dadisa çok kızar ve çocuğa bir şey olacağından korkar.kimizin Yerine 1 aralık resimleri

Gehna ve Basant eve ulaşır. Gehna, küçük yaştaki bir kızın, iki kat büyük biriyle evliliğini anlatarak onlara büyük bir ders verir. Sonunda düğün alayını geri döndürür.

Gehna kız kardeşinin düğününü durdurur ama aniden sancılanır. Basant ile ailesi onu hastaneye götürür. Dadisa ve Sumitra endişelidir. Sumitra Bairon’a ne olduğunu anlatır. Bairon Basant’ı arar ve hastanede olduklarını öğrenir. Bairon, Dadisa ve Sumitra giderken Anandi ile Jagdiş’ten eve bakmalarını ister.

İkimizin Yerine 85. Bölümde Sugna, Asha’nın söylediği şey için huzursuzdur ve Şiyam’a anlatmalıyım diye düşünür. Ama hemen Asha’ya zarar geleceğini hatırlayıp susmaya  karar verir. Şiyam ile Sugna Anandi’yi arar. Anandi Sugna‘ya endişeyle Gehna‘yı anlatır. Sugna, endişelenme, o yakında bir bebek getirecek der. Anandi sevinir ve Jagdiş ile beraber beşiği getirmeye gider.

Beşiği temizleyip Gehna’nın odasına koymaya karar verirler. Dadisa Gehna’nın ailesine bağırır ve torunuma bir şey olursa Gehna’yı affetmem diye onları uyarır. Oğulları Dadisa‘yı teselli eder. Onu her şeyin iyi olacağına inandırmak isterler.

Doktor Basant’tan, Gehna ile bebek arasında seçim yapmasını ister. Dadisa bebeği seçmeye zorlasa da Basant, karısını seçtiğini söyler ve bunun sebepleriyle ilgili bir konuşma yapar. Dadisa şoklarda. Basant belgeleri imzalar. Dadisa bozulur ve Gehna’nın hamileliğini duyunca nasıl sevindiğini hatırlar.kimizin Yerine bebek

İkimizin Yerine 1 Aralık Özeti Devam Ediyor

Basant, doktor kabininde gergin bir halde Gehna’nın ameliyatını bekler. Gehna ile anılarını hatırlar ve karısıyla çocuğunun kurtulması için dua eder. Doktor ameliyattan sonra ona yaklaşır. Dadisa, Basant’ın kararı yüzünden dışarıda oturur. Basant oraya gelir. Dadisa ona tavırlıdır. Basant dileğinin yerine getirildiğini söyler. Şimdi bir oğlanın büyükannesisin der.

Dadisa havalara uçar. Sumitra Gehna’yı sorar. Basant iyi olduğunu söyler. Herkes çok mutlu. Bol-bol Tanrı’ya ve iyi doktorlara teşekkür ederler. Dadisa, sevincini kontrol edemez. Basant‘a sarılır, babalığın nasıl olduğuyla ilgili konuşur. Dadisa çocuğu görmeye gidecekken kendini tutar. Dul olduğu için yerine Sumitra‘yı yollar. Sumitra içeri girince hala Gehna’yı bilinçsiz görür.kimizin Yerine 85. Bölüm resimleri

Bebeği görür ve Gehna‘ya sevinçle Basant‘ın onu ne kadar çok sevdiğini anlatır. Asla gitmeyi düşünmemelisin der. Bebeği alıp Dadisa’ya gösterir. Dadisa ve aile bebeği sever. Dadisa, daha şimdiden torununu bozma planları yapar. Basant şansına inanamaz ve oğlunu kucağına alır.

Bairon, annesiyle Basant‘ı çok mutlu görüp sevinir. O, evi arayıp çocuklara haber verir. Anandi ile Jagdiş sevinir ve hevesle Gehna ile bebeği karşılamayı beklerler.

İkimizin Yerine 1 Aralık Fragmanı