Çukur 14 Ekim Neden Yok? 72. Bölüm Neden Yayınlanmıyor?

Çukur dizisi yapımcısı Ay Yapım ve Show TV’den ortak bir karar aldı. Çukur dizisi 14 ekim 2019 pazartesi günü yayında olamayacak. Peki Çukur dizisi neden bir hafta ertelendi? İşte detaylar.

Çukur 14 Ekim Neden Yok?

Çukur dizisi 72. bölüm fragmanında Çukur dizisinin 72. bölümü ile 21 ekim pazartesi günü yayınlanacağı açıklandı. Çukur dizisi ile ilgili bir çok iddia ortaya atıldı; ancak gerçek Ay Yapım’a yakın kaynaklardan öğrenildi. 14 Ekim 2019 pazartesi günü Fransa – Türkiye karşılaşması 14 Ekim Pazartesi günü saat 20.45 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2020) H grubu eleme maçı oynanacak. Tüm Türkiye’nin birlik olup ekran karşısına maçı izlemeye geçeceği bir akşamda Ay Yapım genelde erkeklerin izlediği bir diziyi rakip olarak çıkarmanın mantıksız olduğunu düşündü. Zira daha önce 10 eylül salı günü Türkiye’nin Moldova’yı 4-0 yendiği maçta tüm Türkiye ekran karşısına kilitlenmiş ve 30 Share alarak rekor kırmıştı. Diğer taraftan salı günü ekranlarda olan Kimse Bilmez  dizisi ise büyük bir reyting kaybı yaşamıştı. ukur 14 Ekim neden yok

Çukur 72. Bölüm Neden Yok?

Show Tv Çukur dizisi için Ay Yapım’a o kadar yüksek bir ücret ödüyor ki bir bölümde bile reytinglerin 7’nin altına inmemesi gerekiyor. Zira Show Tv ancak Çukur 7 ve üzeri reytingler aldığında tahmini olarak kara geçebiliyor. Show Tv bu nedenle zarar etme riskini göze alamadı ve Çukur’un 7 hatta 6’nın altında reyting alacağını düşündüğü için dizisini bir haftalığına yayından kaldırdı.

Aslında Show TV’nin aldığı bu karar bir çok Çukur izleyicisini üzerken bir çok da futbol ve Çukur severi sevindirdi. Bir çok izleyici milli maçın pazartesine denk gelmesi ile Çukur’u nasıl izleyeceğinin derdine düşmüştü.

Show TV’nin aldığı kararı gören Kanal D’de pazartesi günü milli maçın önünü açtı ve erkeklerin maçı izlemesi için en çok izlenen dizilerinden biri olan Zalim İstanbul’u 14 ekim pazartesi günü yayınlamama kararı aldı. Erkekler maç izlerken kadınlara da evde televizyon kalmayacağını düşünün Kanal D de Zalim İstanbul’u 21 ekim 2019 pazartesi gününe aldı.

Çukur Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Çukur dizisinin 72. bölümü yani yeni bölümü 21 ekim 2019 pazartesi günü 21:00 da ekranlarda olacak.

Çukur 72. Bölümde Neler Olacak?

Bilindiği üzere Çukur’da geçen hafta Azer, Timsah ve Akın’ın ortaklığı Yamaç’ın sonunu getirmek üzereyken Yamaç gizemli bir el tarafından son anda kurtarılmıştı. Hapiste ki Koçovalılar ise yine Azer’in saldırısına uğramış böylelikle tüm Koçovalılar büyük bir badire atlatmıştı. İşte Yamaç Koçovalı bu olay sonrası Çukur’a dönmüş ve Çukur’da ki Akın’ın liderliğini bitirmiş ve açık bir savaş ilanı etmiştir.

Çukur 72. Bölüm Fragmanı

Yorum yaz