Yemin 94. Bölüm 95. Bölüm Özeti 10 Ekim 11 Ekim Fragmanı

Yemin dizisinde geldik 10 ekim ve 11 ekim özetine. Yemin dizisinde Hikmet suçsuzluğunu ispat etmek ve Cavidan’ın gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için Cavidan’ı vurduranın kendisi olduğunu söyler. Hikmet’in bir oyun çevirdiğini fark eden Cavidan ve Cemre ise şok olur

Yemin 95. Bölüm resmi özeti

Cavidan’ın oyunu sonucunda Emir’le karşı karşıya gelen Reyhan ne tepki verecektir? Hikmet’in itirafıyla şaşkına dönen Cavidan’ı ise bir sürpriz bekler.

Öte taraftan, Kemal evde karşılaştığı manzaradan sonra ne yapacağını bilemez. Narin de Kemal ile ilgili şok olacağı bir itirafla karşılaşacaktır.

Yemin 11 Ekim Özeti

Hikmet sonunda Cavidan’ın kendi kendini vurdurduğunu öğrenir. Gerçekleri öğrenen Hikmet kendisini hapse göndermek için oyun kuran Cavidan’ı hak ettiği deliğe göndermeye kararlıdır. Emir ise her şeyden habersiz babası Hikmet’e karşı hala öfke ile doludur. Emir’in tek sığındığı omuz ise Reyyan’ın omuzu dur. Emir’in gerçekleri öğrenmesi ile artık Cavidan ve Cemre’nin işi sonsuza dek bitecektir; ancak hiç bir şey  beklendiği gibi olmaz. Cavidan ve Cemre bir kez daha kısıldıkları delikten kurtulmayı başarır. Yemin 11 Ekim resimleri

Yemin 95. Bölüm Fragmanı

Yemin 94. Bölüm resmi özeti

Hikmet’in itirafı konakta bomba etkisi yaratır. Ne yapacağını şaşıran Reyhan, Cavidan’ın kendisine kurduğu tuzaktan habersizdir.

Öte yandan Kemal’in kuşkuları artar. Telefonuna gelen mesaj bardağı taşıran son damla olur.

Yemin 10 Ekim Fragman Analizi

Cavidan ve Cemre’yi tuzağına çeken Hikmet sonunda amacına ulaşır. Cavidan’ı ben vurdurdum diyerek tüm okları üzerine çeken Hikmet’in elinde ne olduğunu görmek isteyen Cavidan tam da Hikmet’in beklediği gibi telaşa kapılır ve ani bir karar ile Cemre’yi kendisinin ayarladığı adamın evine gönderir. Adamın ailesine aldığı para ile ilgili bir  şeyler anlattığını düşünen Cavidan planına devam edebilmek için tuttuğu katili ve ailesini susturmaları gerektiğini düşünür. Cemre katilin evine gider ve karşısında Hikmet’i görür. Hikmet ile yüz yüze gelen Cemre’nin yalan söyleyecek durumu kalmamıştır.

Diğer taraftan Emir’i sakinleştirmek için Hikmet’in itirafına rağmen hala dayısının böyle bir şey yapmayacağını söyleyen Reyhan haklı çıkacaktır ama Emir öfkesine hakim olamaz ve bir kez daha arabaya binerek kaza yapar.

Narin’in telefon konuşmalarını dinleyen Kemal bir kez daha kıskançlık krizlerine girer. Kaan denen adamla Narin’in barışma yiyeceğini duyan Kemal kendini durduramaz ve Narin’e bir ders vermek ister.Yemin 10 Ekim resimleri buse

Yemin 94. Bölüm Özeti

Yemin dizisinde Cavidan Emir’e iyi görünmek için elinden geleni yaparken nezaretten çıkan Hikmet’i ise en çok ailesinin babalarına inanmaması üzer. Hikmet Cavidan’ı öldürmek isteyen bu adamın kim olduğunu araştırmaya ve gerçekleri ortaya çıkmaya karar verir. Hikmet’e inanan tek kişi Reyhan değildir. Hikmet’in suçsuz olduğuna kardeşi Kemal de gönülden inanmaktadır. Cavidan ile konakta yaşamak zorunda kalan Hikmet kendisine bu komployu kuran kişinin Cavidan olduğuna emindir. Cavidan ise Hikmet’e de iyi görünmek ister; ancak Hikmet Cavidan’ın ne kadar tehlikeli bir kadın olduğundan adı kadar emindir. Cavidan’ın oynadığı oyun ortaya çıktığında ise en çok üzülecek olan Suna’dır. Suna şimdi annesine inanıp babasından nefret etse de çok kısa süre içinde gerçekler bir kez daha ortaya çıkacaktır.

Şuana kadar Cavidan’ın planı tıkır tıkır işlemektedir. Her ne kadar Hikmet’in serbest kalması Cavidan’ın beklemediği bir gelişme olsa da Hikmet aslında yaşayan ölü gibidir. Hikmet dava da Cavidan’ın lehine olan delillerin tamamını yeniden inceler ve kendisine kurulan komployu daha net fark eder. Yemin 94. Bölüm resimleri

Emir ve Reyhan arasında her şey çok iyi gitmektedir. Artık bir birini daha iyi tanıyan ikili aşklarını doyasıya yaşamaktadır; ancak Cavidan’ın yeni planı ise Emir ve Reyhan’ın arasının bozulmasına neden olacaktır. Cavidan’ın, Reyhan’dan kurtulmak için de bir planı vardır. Reyhan ise duydukları ile Hikmet’in yolunu açacaktır.

Reyhan ise Emir ve Suna’ya zaman verilmesi gerektiğini düşünmektedir. Reyhan özellikle Emir’in babası hakkında ki gerçekleri kısa zamanda fark edeceğinden emindir. Emir’in kalbinde ki Reyhan aşkı bile onu sakinleştirmez. Reyhan’ın yanında bile boğulan Emir’e destek ise Reyhan’dan gelecek. Reyhan bir an bile Emir’i yalnız bırakmayacaktır. Reyhan her seferinde Hikmet’in ne kadar iyi bir insan olduğunu Emir’e hatırlatacak ve Emir’in kalbini yumuşatacaktır.

Narin ve Kemal arasında ki yanlış anlaşılmalar düzeliyor derken çıkıp gelen Oya Kemal’in başına velayet davası öncesi bela olacak.

Yemin dizisi bölüm özetlerini yazmak üzere Azeri arkadaşlar ile çalışmak istemekteyiz. Özellikle yurt dışında yaşayan Türkçe bilen yazar aranmaktadır; ücret dolar üzerinden ödenecektir. 

Yemin 10 Ekim 94. Bölüm Fragmanı