İkimizin Yerine 406. Bölüm 1. Kısım Özeti 18 Ekim Kurt Düştü Bir Kere

İkimizin Yerine dizisinde Subhadra, hastanede sorun çıkarmaya devam ediyor. Saurab Vivek’in Sançi’den uzaklaşması için elinden geleni yapmaktadır. Kurt Vivek’in kalbine girmiştir. Subhadra Ganga’nın odasına gelir ve girebilir miyim diye sorar. Daha sonra bebeğin yanına gider ve onunla tatlı tatlı konuşur. Ganga’ya Anandi’yi sorar. Jagdiş’in ilk karısı olmasından dolayı hiç rahatsız olmuyor musun diye sorar. İkimizin Yerine 406. Bölüm 1. Kısım Özeti başlıyor.

Subhadra Ganga’yı kışkırtırken Ganga Anandi hakkında saygı duyduğum bir insan ve onun sayesinde çok şeyler öğrendim der. İçeri Jagdiş de gelir ve Ganga odadan çıkar. Subhadra bu sefer de Jagdiş’i kışkırtır ve hala Anandi’yi düşünüyor musun diye sorar. Jagdiş sadece ona saygı duyduğunu söyler.

Parmila Anandi’nin güvenini kazanmaya devam ediyordur. Dadisa Subhadra için bazı yiyecekler ve ilaç getirir. Bundan sonra günde bir defa bu ilaçları kullanmasını ister ancak Dadisa ayrılınca Subhadra ilaçları almaz. Sançi, Vivek’in sözlerini düşünüyordur. Bu sırada en yakın arkadaşı Payal onu arar ve evine davet eder. Sançi Vivek’ten izin aldıktan sonra geleceğini söyler.

Polisler şikayet üzerine Pramila’nın kapısına dayanırlar. Pramila evime kimseyi almayacağım der ve polisten gitmesini ister. Polis elinde yazılı emir olduğunu ve karşı çıkması halinde tutuklayacağını söyler. Pramila kendisine referans olarak Anandi’yi çağırır. Anandi Pramila’nın iyi bir kadın olduğunu ve içerîde akademi kızlarını eğittiğini söylüyor. Bu sırada Şiv de geliyor. Anandi onu görünce şaşırıyor.

Anandi Pramila’yı savununca Şiv buraya mahalle sakinlerinin şikayeti üzerine geldiğini söylüyor. Annadi burası sadece bir dans akademisi derken Pramila sahte göz yaşı döküyor. Şiv görevini yapacağını söylerken delil toplaması için polislerden içeri girmelerini istiyor.

Sançi Payal’in evine gitmeden Vivek’e mesaj atmak ister. Suman, ne zaman döneceğini Sançi’ye soruyor. Sançi, akşama kadar döneceğim diyor. Saurab akşam seni almaya ben gelirim deyince Sançi buna gerek olmadığını söyler. Saurab üzgün davranır ve başını yere eğer. Annesi Saurab sadece sana iyilik yapmak istiyor deyince Sançi gelmesini kabul eder. Sançi giderken Saurab ve Suman pişmiş kelle gibi sırıtıyordur. blank

Polis Pramila’nın akademisini araştırır ve suç teşkil edecek bir şeye rastlamaz. Anandi Şiv’e sana demiştim bu insanların kötü bir şey yapmayacaklarını derken Pramila Anandi’ye teşekkür eder. Vivek eve gelir ve Sançi’yi sorar. Annesi Payal’in yanına gittiğini söyler. Vivek bana haber vermedi derken kapı çalınır. Vivek kapıyı açtığında Saurab ve Sançi’yi beraber görür. Saurab suçluymuş gibi davranırken Vivek Sançi’ye bakıyordur. blank

Vivek Sançi’den kapalı zarfı vermesini ister. Sançi dolabını açınca viski şişesi ortaya çıkar. Vivek bunun orda ne işi var diye Sançi’ye kızar. Sançi gerçekten bilmiyorum der ve tartışırlar. Kurt Vivek’in beynini ve kalbini kemirmeye başlamıştır. Saurab ise karşılarına geçip kadeh kaldırıyordur. blank

Anandi odasına gider ve Amol’un uyumasını sağlar. Ardından Şiv ile yaşanan olay hakkında konuşur. Şiv profesyonel ve kişisel yaşamlarının karıştırırlmamasını isterken Anandi sen bana değil oradaki topluluğa inandın diyerek Şiv’İ eleştirir. Şiv sadece görevimi yapıyorum derken Anandi Pramila’nın iyi işler yaptığını ve sonuna kadar da arkasında olacağını söyler. Şiv kısa süredetanıdığın bir kişiye bu kadar fazla güvenmemelisin diye uyarır. İkimizin Yerine 18 Ekim Özeti 1. Kısım sona erdi.

İkimizin Yerine 18 Ekim Fragmanı