İkimizin Yerine 406. Bölüm 2. Kısım Özeti 18 Ekim Şiv ve Anandi’nin Arası Açılıyor

İkimizin Yerine dizisinde Saurab’ın hain planı işliyordur. Sançi ise saflığından dolayı Saurab ve annesinin emellerine ortak oluyordur. Vivek ise Sançi’ye karşı soğumaya başlamıştır. Subhadra iyileşmemek için elinden geleni yapıyordur. İkimizin Yerine 406. Bölüm 2. Kısım Özeti başlıyor.

Dadisa sabah 4’te Subhadra’yı kaldırmaya gider. Subhadra 5 dakika daha uyumak ister ancak Dadisa bir kere daha uyandırmaya gelir. Gehna ona inek çişi getirir. Dadisa taze inek sütü içiyormuş gibi içmesini ister. Subhadra zorla içer. Ardından onu Dışarı çıkarırlar. İnek pisliğinin yanına getirirler. Subhadra inek pisliğini görünce kaçmaya tenezzül eder ancak yakalanır. Gehna ve Ganga onu inek pisliğine batırırlar. Elini yüzünü iyice sıvazlarlar.(Adamlar ineği kutsadıkları için pisliğini de şifa dağıtması için kullanıyorlar.)

Dadu Subhadra ile konuşur ve tedavisini sorar. Subhadra az önce inek pisliğine bulandığını söyler. Dadu oğlun ABD’den Hindistan’a gelmiş diye müjde verir. Subhadra heyecanlanır. Gehna Subhadra için süt getirirken Subhadra ondan oturmasını ister. Gehna kocam için yemek vermem lazım der ve gitmek ister. Subhadra kocan sana göre oldukça yaşlı der. Gehna aramızda sevgiye dayalı bir ilişki var der ve çok mutlu olduklarını belirtir.(Huylu huyundan vazgeçmiyor)

Hardik diye birisi top oynayan çocukların olduğu yere bisikletle gelir. Çocukların topunu havada yakalarken çocuklar onun hareketinden etkilenir ve başına toplanırlar. Hardik onlarla biraz konuşur ve Dadu’nun evine gelir. Hardik Subhadra’nın torunudur.

Gulli’nin ebeveynleri Dadisa’yı ziyarete gelirler ve herşeyin yoluna girdiğini ve dünürlerine bütün gerçekleri anlattıklarını söylerler. Dadisa mutlu olur. Hardik evdekilerle birer birer tanışırken Anandi’ye güzelliğinden dolayı iltifat eder. Ardından büyük annesini sorar. Dadu onun tedavi için Jetsar’a gittiğini söyler. Hardik hemen gitmek isterken evdekiler ondan yarın gitmesini ister. Hardik zencefil çayı ister. Anandi ona çay yapmaya gider.

Pramila’nın akademi kızlarından Purabia polis tarafından yakalanır. Onun kefaletle serbest bırakılmasına Pramila karşı çıkar ve hapiste yatmasını ister. Bunu Anandi ile Şiv’in arasını açmak için yapıyordur. Müfettiş Şiv’i arar ve bir şeyler konuşur. Anandi ne olduğunu sorar. Şiv Purabia’nın takipten sonra yakalandığını söyleyince Anandi bunda bir yanlışlık var der ve Pramila ile konuşmak istediğini söyler. Şiv karısının kendisine inanmadığını görünce şok olur. blank

Hardik Jetsar’a gitmek için sabah erkenden yola çıkar. Dadu ona buket verir ve bunu Dadisa’ya ver der. Anandi de Dadisa için yiyecek hazırlar ve Hardik’e verir. Hardik Dadisa’nın çok popüler olduğunu söylerken Dadu o hepimiz için çok özel birisi der. Anop Hardik’in arabayla gitmesini ister ancak Hardik Hindistan’ı gezmek istediğini bu yüzden toplu taşım araçlarını tercih ettiğini söyler.

Anandi Pramila’nın yanına gider ve Purabi’yı kurtardığını öğrendim der. Pramila bunu nerden öğrendin diye sorar. Anandi kocam söyledi der. Pramila Purabi’yi ailesinden evinden aldım ve buraya getirdim, onun için bir anne gibiyim der. Anandi senin hakkında yanlış şeyler düşündüğüm için özür dilerim der ve ayrılır. blank

Hardik Jetsar’a ulaşır. Gulli ve arkadaşından Dadisa’nın evini sorar. Gulli ve arkadaşı Hardik’e kıyafetlerinden dolayı gülerler. Gulli onu eve götürmeyi teklif eder. Ardından Hardik’i bisikletinin arkasına bindirip götürür. Purabia saklandığı yerden çıkar ve çok korktum der. Pramila yakalanırsa ona zarar vereceğini söyler. İkimizin Yerine 18 Ekim Özeti sona erdi.

İkimizin Yerine 406. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 406. Bölüm 2. Kısım Özeti 18 Ekim Şiv ve Anandi’nin Arası Açılıyor (1 Yorum)