İkimizin Yerine 407. Bölüm 1. Kısım Özeti 19 Ekim Pramila Suçüstü Yakalanır

İkimizin Yerine dizisinde Hardik Gulli tarafından Badi Haveli’ye getirilir. Hardik burayı çok sever. Gulli gitmem gerekir diye ayrılırken Hardik onunla bir kere daha görüşmek istediğini söyler. Gulli gülümseyerek uzaklaşır. Hardik uzun süre onun arkasından bakar. İkimizin Yerine 407. Bölüm 1. Kısım Özeti başlıyor.

Hardik eve girer ve ilk olarak Subhadra ile karşılaşır. Subhadra yüzüne çamur maskesi yaptırdığı için tanınmaz ancak kendisi Hardik’i tanır. Onu bati kıyafetleri içinde görünce sesini çıkaramaz ve uzaklaşır. Hardik daha sonra Nandu’yu görür ve ona Dadisa’yı sorar. Bir süre sonra Dadisa gelir ve Hardik ile tanışır. Ganga ve Gehna da gelmiştir. Hardik elindeki buketi Dadu’nun gönderdiğini söyler ve ona uzatır. Ayrıca Anandi’nin verdiği yemekleri de ona verir. Dadisa teşekkür eder.

Hardik Subhadra’yı sorar ve kendisinin büyük annesi olduğunu söyler. Hardik Subhadra ile karşılaşır. Subhadra yattığı yerden kalkar ve mutlu bir şekilde rüya mı görüyorum diye tepki verir. Ailenle mi geldin diye sorar. Ayrıca daha önce torununun elinde gördüğü buketi sorar. Hardik onu Dadisa için getirdiğini söyler.

Şiv polisle birlikte gizli bir operasyon gerçekleştirecektir. Pramila kızları çağırır ve dans etmelerini ister. İçerde bazı erkekler Pramile ile birlikte kızları izliyordur. Kızlara danstan daha fazlasını yapmalarını ister ve istedikleri kadar para vereceğini belirtir.

Hardik Subhadra ile odasında konuşurken bundan sonra ABD’ye gitmeyeceğini söyler. Anne ve babasının egolarından bıktığını belirtir ve kendisini bir türlü kabullenemediklerini her şeye karıştıklarını söyler. Subhadra da Anandi ve Dadu beni rahatsız ediyordu buraya geldim der. Subhadra Hardik’in başını okşayarak ona değer verdiğini gösterir.

Anandi bir şeyler pişirirken Şiv’den tuz ister. Şiv tuzu verirken seni sinemaya götürmek istiyordum ancak yarın canlı bir filme götürmeyi düşündüm der. Yarın neler olacağını göreceksin der. Anandi Pramila hakkında mı diye sorar. Şiv evet der. Ertesi gün Şiv Anandi’yi ofisine getirir ve bilgisayarını açar. Şiv’İn gönderdiği polisler Pramila’nın yerindedir ve gizli kamereyla olanları aktarıyorlardır. Şiv Anandi’den görüntüleri izlemesini ister.blank

Hardik Jagdiş ve Dadisa ile konuşur ve Jetsar’ın çok güzel olduğunu söyler. Beni gezdirin diye rica eder. Jagdiş buna vaktinin olmadığını ancak gerekli düzenlemeleri yapacağını söyler. Ganga dan onu gezdirmesini ister. Ganga da pazar günü müsait olacağını belirtince Hardik çok geç der. Bu sırada Gulli gelir. Hardik onu gördüğüne çok sevinir. Hardik köyü gezdirmesini ondan ister. Dadisa bunun mümkün olmadığını söyler ancak Gulli Hardik bizim misafirimiz der ve gezdirmeyi kabul eder. Hardik oldu bu iş diyerek çak bir beşlik der. Gulli de al sana beşlik der. Dadisa ve Ganga şunlara bak diye gülümser.

Şiv ve Anandi kameradan her şeyi izlerken Anandi her şeyin normal olduğunu söyler. Şiv az sonra neler olacağını göreceksin derken görüntü kararır. Şiv hemen kamera odasına gider ve oradan izlemeye devam ederler. Partide oturan adamlar Pramila’dan şehvetli bir dans göstermelerini ister. Pramila, özel performanslarını beklemelerini ister ve Purabia’nın bir sonraki dansı sunacağını söyler. Purabia sahneye gelir ve ekibiyle şehvetli bir dans eder. Paralar havada uçuşuyordur. blank

Anandi ve Şiv polislerle birlikte kızların olduğu yere giderler. Bu sırada Pramila paraları topluyordur. Karşısında Anandi ve polisleri görünce şok olur. Anandi ona tokat atar ve kızları pis işlerine alet ettiği için kızar. Pramila acı bir gerçeği itiraf eder. Kendisinin dansçı olduğunu ancak mesleğinin para kazandırmadığını itiraf eder. Bu yüzden pis işlere bulaştığını söyler. Anandi’den kızları cezalandırmamasını rica eder. Polis erkekler ve dansçı kızları karakola götürür. İkimizin Yerine 407. Bölüm 1. Kısım Özeti sona erdi.

İkimizin Yerine 19 Ekim Fragmanı