İkimizin Yerine 405. Bölüm 2. Kısım Özeti 17 Ekim Saurab’ın Hain Planları Devam Eder

İkimizin Yerine dizisinde Subhadra zor durumdadır. Gittiği hastanede kendisi için önerilen tedaviyi kabul etmeyerek herkesi zor durumda bırakıyordur. Saurab annesinin de desteğiyle Sançi’ye bir oyun kurmuştu. Saurab Sançi’yi güya ölmekten kurtarmış ve Vivek’in takdirini kazanmıştı. İkimizin Yerine 405. Bölüm 2. Kısım özeti başlıyor.

İkimizin Yerine 17 Ekim Özeti

Subhadra gizli olarak Dadu’yu arar ve hastane şartlarının iyi olduğunu ancak yemeklerin kötü olduğunu söyler. Eve geleceğini söyleyince Dadu tedavisini yapmasını ister. Dadu ses çıkarmadan telefonu kapatır ve Amol’un ona verdiği şekerlemeleri hatırlar.

Anandi Pramila’yı ziyarete gider. Pramila akademi kızlarını uyandırır ve içki şişelerini kaldırmalarını ister. Kızlar şişeleri temizlerken Anandi kapıyı çalar. Pramila, Anandi’yi etkilemek için odaya tütsü koydurur ve kızların geleneksel elbiseler giymelerini ister. Şarap şişelerinden biri gözükünce Pramile korkar ancak ayağı onu tekmeleyerek Anandi’nin görmesini engeller. Pramile Anandi için kızların dans etmesini ister. Anandi, Pramila ve kızlardan çok etkilenmiştir.

Hemşireler Subhadra’yı banyo etmesi için ikna etmeye çalışır. Subhadra sabah yaptığını söyler ancak hemşireler bunun çamur banyosu olduğunu belirtirler. Subhadra beni kimse çamur banyosu yaptıramaz der. Hemşire Dadisa’yı arayacağını söyleyince Subhadra çamur banyosuna karar verir. Hemşireler ona banyo yaptırırken Subhadra şekilden şekle giriyordur.

Sançi Vivek ile telefonda görüşür. Vivek yarım saat içinde orda olacağım der. Saurab onu duyar ve Sançi’nin odasına girerek onun parfümünü üzerine sıkar. Vivek eve gelince Saurab karşısına dikilir, biraz sonra da Sançi gelir ve Vivek’e sarılır. Vivek aynı kokunun Saurab’da da olduğunu düşünür. Sançi Vivek ile konuşmaya çalışır ancak Vivek’in aklı parfümdedir.

Bu parfümü sadece sen mi kullanıyorsun der. Yani anne ya da Raki’ye verdin mi diye sorar. Sançi kimseye vermediğini söyler ve neden böyle sorular soruyorsun der. Vivek parfüm benim için bir kimlik ve bunu sadece senin kullanmanı istiyorum derken Sançi şaşkın görünüyor.

Dadisa, hastaneye gelir ve Subhadra ile görüşmek istediğini söyler. Doktor onun hastaneden kaçtığını söyler. Dadisa şok için Jagdiş’i arar ve ondan yardım ister. Jagdiş onu mutlaka bulmalıyız diyerek Subhadra’nın bilgilerini polise verir. Subhadra ise bu sırada lokantada yemek yiyordur. Polis müfettişi gelir ve onu götüreceğini söyler. Subhadra yemekleri yemeden asla gelmem diyerek müfettişten 45 dakika izin ister.

Gülli için gelen görücüler yeniden gelirler ve Gulli’yi gelin olarak almaktan vazgeçtiklerini söylerler. Gulli ağlarken alnındaki bu lekenin ölene kadar devam edeceğini söyler. Müfettiş Subhadra’yı Dadisa’nın evine getirir ve teslim ettikten sonra ayrılır. Dadisa neden hastaneden kaçtığını sorar. Subhadra bana işkence çektiriyorlardı ben de yemek için kaçtım der. Ece gideceğini söyleyince Dadisa seni tedavi ettirmeden göndermeyeceğim der.

Pramile Anandi’yi ziyarete gider. Ona ev sahipleri ve halktan bazılarının dansslarından dolayı şikayet ettiklerini söyler. Ayrıca kirayı veremedikleri için ayrılmayı düşündüklerini söyler. Anandi benim kocam bu kentin kaymakamı der ve onlara yardım edeceğini söyler. Bu sırada da bazı adamlar Şiv’in yanına gelmişler ve Pramile ve kızların danslarıyla ortamı bozduklarını ve geceleri erkeklerin dans akademisini ziyaret ettiklerini söylerler. İkimizin Yerine 405. Bölüm 2. Kısım Özeti sona erdi.

İkimizin Yerine 17 Ekim Fragmanı