Çukur Ayrılan ve Yeni Gelen Oyuncular 2018 – 2019

Show Tv’nin Ay Yapım imzalı dizisi Çukur’da çok önemli bir değişikliğe gidildi. Son dönemlerde önlenemeyen şekilde reyting kaybeden Çukur dizisi için Ay Yapım riskli bir karar aldı. Çukur’un 2. sezonunda yeni bir konu yeni bir senaryo olacak. Adeta Çukur dizisi baştan ayağa değişecek ve yenilenecek.

Değişme derken sadece oyuncular değişmeyecek Çukur’da senaryoda baştan ayağa değişti. Çukur artık Çukur’luların değil. Eski karakterlerden Vartolu ve Yaman Çukur’u yine Çukurlulara vermek için birlikte mücadele edecek. Çukur’un 2. sezonunda Koçovalı’ların oğlu Cumaali karakteri de diziye dahil olacak. Selim ve Sena da Çukur’da devam edecek.

Çukur Dizisine Yeni Gelen Oyuncular

Cihangir Ceyhan

Cihangir Ceyhan bir Youtube dizisi olan SıfırBir dizisi ile ismini duyurmuştur. Bilindiği üzere daha sonra SıfırBir dizisi Blue Tv’ye transfer olmuştu. Cihangir Ceyhan SıfırBir dizisinde başarılı oyunculuğu ile dikkat çekmişti; zaten SıfırBir ve Çukur dizileri de konsept anlamında bir birlerine çok yakın iki dizi. Bu nedenle Cihangir Ceyhan transferi bence Çukur için hayırlı olmuş. Cihangir Ceyhan 1989 yılında Adana’da doğmuştır ve aslen de Adanalıdır. 29 yaşında olan Cihangir Ceyhan Kamera Önü oyunculuk eğitimi almıştır. Daha önce Yusuf isimli bir filmde oyunculuk deneyimi yaşamıştır. Cihangir Ceyhan 1.77 cm boyunda ve 75 kg’dır. 

Erkan Avcı

Çukur dizisinde Cumaali karakterine hayat vermesi için Erkan Avcı’ya teklif gittiği yönünde idialar var. İddianın sahibi ise Yazar birsen Altuntaş. Erkan Avcı bilindiği üzere son olarak Payitaht Abdülhamid dizisinde rol almıştı ancak Cesur ve Güzel dizisi ile ismini duyurmayı başarmıştı. 1982 de Diyarbakır’da doğan Erkan Avcı 36 yaşındadır ve Mimar Sinan Üniversitesi oyunculuk bölümü mezunudur. 

Necip Memili

Necip Memili 1980 yılında Adana’da doğmuştur ve 38 yaşındadır. Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. İlk olarak Stv’nin Beşinci Boyut dizisinde görev alarak sektöre giren Necip Memili sektörde çok farklı projede oynamıştır. Selena dizisi bu dizilerden biridir. Kehribar Muhteşem Yüzyıl Kösem Dolunay ve Şahsiyet dizileri Necip Memili’nin yer aldığı son dönemde ki önemli projelerdir. Caner Cindoruk ile çocukluk arkadaşıdır ve İstanbul’a oyunculuk için beraber gelmişlerdir ve ikisi de çok başarılı iki oyuncu olmuşlardır.

Berkay Ateş

Berkay Ateş 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir ve 31 yaşındadır. Berkay Ateş Abluka isimli sinema filminde harika bir performans gösterince dikkat çekmiştir. Abluka filminin bir de ödül gelince  ‘Anne’ ve ‘Gülizar’ dizileride yer almayı hak eden Berkay AteşÇukur dizisinin kadrosuna katıldı. Berkay Ateş Çukur dizisinde sert bir karakterle seyirci karşısına çıkacak.

Çukur Dizisinden Ayrılan Oyuncular

Burak Sergen (Baykal)

Alperen Duymaz (Emrah)

Emrah bir Baş komiserdi ve Baykal’ın oğluydu. Emrah’ı Nazım zehirledi öldürdü.

Ahmet Tanu (Nazım)

Avukat Nazım’da Baykal’ın oğluydu. Nazım’ı kardeşi Emrah silahla vurdu. 

Mustafa Kırantepe(Medet)

Vartolu ve Sadiş’e yapılan saldırı da onları korumaya çalışırken öldü.

Aşağıda ki isimler Celasun ve Akşın düğünün katılımcılarıydı. Düğüne yapılan saldırıda hepsi ölerek Çukur dizisinden ayrıldığı iddia ediliyor. Bir çok internet sitesi bu oyuncular ile Ay Yapım’ın yeni sezon sözleşmesini yenilemediği ancak intihar eden Selim karakterinin yeni sezonda İdris’in oğulları arasında ki mücadele de yer alacağı konuşuluyor.

Perihan Savaş( Sultan Koçovalı)

Nebil Sayım(Muhittin)

İrem Altuğ(Ayşe)

Zeynep Kumral(Nedret)

Cem Uslu(Metin)

Uğur Yıldıran(Kemal)

Aytaç Uşun(Meke)

İlayda Alişan(Akşın)

Kubilay Aka(Celasun)

Ece Yaşar(Karaca)

Doğancan Sarıkaya(Acar)

Çukur Yeni Gelen Oyuncular

Cumaali(Necip Memilli)

Birsen Altuntaş Necip Memilli için Çukur’da Cumaali olabilir dedi.

Cumaali(Ufuk Bayraktar)

Çukur dizisinin sezon finalinde diziye dahil olan Cumaali karakterine  Ufuk Bayraktar’ın hayat vereceği iddia edildi. Bakalım iddialar gerçek çıkacak mı? Çukur dizisine 2018 2019 yeni sezonunda yeni gelen oyuncular oldukça sayfamıza eklenecektir.

 

Çukur Ayrılan ve Yeni Gelen Oyuncular 2018 – 2019 (8 Yorum)

  1. Super birdizi yapmissiniz ihsallah yeni sezonda ufuk bayraktar oynar yeni sezonda basarilar dilerim butun emegi gecen arkadaslara tesekur ederim supersiniz