Çukur Ayrılan ve Yeni Gelen Oyuncular 2019

Çukur 2.sezonun başlama tarihi belli oldu Çukur 2. Sezon 17 Eylül pazartesi akşamı Show TV ekranlarında olacak

Çukur dizisi setinden bilgi aldık. Çukur dizisi yeni sezon çekimleri 27 ağustos pazartesi günü başladı Bu durumda Çukur dizisi 2 bölüm çekildikten sonra 17 eylül pazartesi günü başlayacaktır.

Show Tv’nin Ay Yapım imzalı dizisi Çukur’da çok önemli bir değişikliğe gidildi. Son dönemlerde önlenemeyen şekilde reyting kaybeden Çukur dizisi için Ay Yapım riskli bir karar aldı. Çukur’un 2. sezonunda yeni bir konu yeni bir senaryo olacak. Adeta Çukur dizisi baştan ayağa değişecek ve yenilenecek.Değişme derken sadece oyuncular değişmeyecek Çukur’da senaryoda baştan ayağa değişti. Çukur artık Çukur’luların değil. Eski karakterlerden Vartolu ve Yaman Çukur’u yine Çukurlulara vermek için birlikte mücadele edecek. Çukur’un 2. sezonunda Koçovalı’ların oğlu Cumaali karakteri de diziye dahil olacak. Selim ve Sena da Çukur’da devam edecek.

Çukur Dizisine Yeni Gelen Oyuncular 2019 2020 Yeni Sezon

Hayati Akbaş (Çizgili Kenan)

Hayati Akbaş 1977 de doğmuştur ve 42 yaşındadır. Abd’de oyunculuk eğitimleri almıştır. Hayati Akbaş son olarak Kanıt Ateş Üstünde dizisinde yer almıştır.

Erdem Eren Ayaş

Erdem Eren Ayaş Yaralı Kuşlar isimli Kanal D’nin yeni günlük dizisi ile ismini duyurmuştur. Çukur dizisi kadrosunda yeni sezonda kalıcı olarak yer alacaktır.

Salih Kalyon (Aliço’nun Babası)

Salih Kalyon Çukur dizisi oyuncu kadrosuna 3. sezonda Ali Çoban yani Aliço’nun babası olarak dahil oldu. Salih Kalyon 1946 Ağrı doğlumludur ve 73 yaşındadır. Yıllarını tiyatro ve sinemaya veren Salih Kalyon özellikle Şevkat Yerimdar serisi ile televizyonda çok sevilmiştir 2019 da ise Düğüm Salonu filminde yer almıştır. Sümela’nın Şifresi serisi de Salih Kalyon’un tiyatrodan sonra ekranlarda tanınmasına da büyük katkı sağlamıştır.

Meral Çetinkaya (Makbule)

Meral Çetinkaya 1945 Bursa doğumludur. 73 yaşında olan Meral Çetinkaya devlet tiyatrosu sanatçısıdır. Bizimkiler dizisi ile dizi tiyatrodan dizi sektörüne geçen Meral Çetinkaya son olarak  Vizontele, Binbir Gece, Öyle Bir Geçer Zaman ki dizilerinde rol almıştır. Mahsun Kırmızı Gül’ün Mucize filminde de önemli bir rol üstlenen Meral Çetinkaya daha sonra yine Star Tv’nin en önemli dizisi Anne’de yer almıştır. 73 yaşına rağmen Anne dizisinde gösterdiği performans ve oyunculuk becerileri gençlere ders niteliğindedir. Meral Çetinkaya son olarak İstanbullu Gelin dizisine Ülfet Kavaklı olarak dahil olmuş ve çok sevilmiştir.

Gizem Ergün (Duygu)

Gizem Ergün 1995 İstanbul doğumludur ve 24 yaşındadır. Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde hayat verdiği Narin karakteri ile tanınmıştır. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur.

Lorin Merhart (Kutay)

1997 doğumlu olan Lorin Merhat çocuk dizi oyuncusu olarak sektöre girmiştir. İlk olarak daha 15 yaşında Zil Çalınca dizisinde Acar karakeri ile yer almıştır. Çukur dizisinde tanınmadık bir sima olacak ve çok dikkat çekecektir.

Akın Koçovalı’nın arkadaşı.

Nur Sürer (Fadik Kurtuluş)

Nur Sürer 1954 Bursa doğumludur ve 64 yaşındadır. Gerçek ismi Şennur Sürer’dir. İlk olarak ismini Uçurtmayı Vurmasınlar isimli ödüllü film ile yer alarak duyurmuştur. Nur Sürer son olarak Kayıtdışı dizisinde rol almıştır. 2014 de Bana Artık Hicran De ve 2013 de Tatar Ramazan dizilerinde rol almıştır. deneyimli bir kamera önü oyuncusu Nur Sürer son olarak Bir Litre Gözyaşı dizisinde Güzin karakteri ile yer almıştır.

Çukur dizisinde Fadik Azer Kurtuluş’un annesidir.

Hazal Subaşı (Nehir)

1996 da İzmir hayata gözlerini açan güzel oyuncu Hazal Subaşı şuanda 23 yaşındadır. İlk olarak Elidor Miss Turkey 2016 da finalist olması ile tanınmıştır. İzmir Ekonomi Üniversitesinde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık okuyan Hazal Subaşı’nın tek hedefi oyuncu olmaktı zira tiyatroya yeteneği vardı ve düzgün fiziği ve temiz yüzü ile erkeklerin çok beğendiği bir kızdı. İlk olarak Adını Sen Koy dizisi seçmelerine katılan Hazal Subaşı bu seçmeler ile hayatının değişeceğinin farkında değildir. Adını Sen Koy ile büyük bir hayran kitlesine sahip olan Hazal Subaşı Bir Umut Yeter dizisinde kadın başrol olarak yer almış ama dizi tutmamıştır. Hazal Subaşı son olarak Trt1’in Halka dizisi kadrosunda  yer almış ama bir kez daha başarıyı yakalayamamıştır.

Nehir şarkı söylemeyi çok seven güzeller güzeli bir kızdır. Yamaç’a aşık olacaktır.

Damla Sönmez (Efsun)

1987 İstanbul doğumlu olan Damla Sönmez artık 32 yaşındadır. Çerkes güzeli bir oyuncu olan Damla Sönmez Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Keman bölümü mezunudur; ancak yeteneğinin kemanda değil oyunculukta olduğunu keşfeden Damla Sönmez Yeditepe Üniversitesi’nde tiyatro  eğitimi almıştır. İlk olarak 2004 yılında daha 17 yaşında Camdan Pabuçlar dizisi ile ekrana çıkan Damla Sönmez 2008 yılında Emret Komutanım dizisi ile büyük bir çıkış yakalamıştır. Damla Sönmez  son dönemde Güllerin Savaşı dizisinde Gülru karakteri ile ismini sadece Türkiye’ye değil yedi cihana duyurmuştur; ancak 2018 ve 2019 da Aşk ve Gurur ve Masum Değiliz dizilerinde başrolde yer alsa da iki dizisi de tutmayınca hayal kırıklığı yaşamıştır.

Efsun Baykal’ın güzeller güzeli kızıdır. Yamaç’a aşık olacaktır. 

Onur Yar (Cüneyt)

Oyuncu ve dublaj sanatçısı olan Onur Yar Çukur dizisi kadrosuna Cüneyt karakteri ile dahil oldu.

Çukur 3. Sezon Diziden Ayrılan Oyuncular

Ercan Kesal (İdris Koçovalı)

Ercan Kesal Çukur dizisi kadrosundan ayrıldı. Ercan Kesal Çukur dizisinde iki sezon Koçovalıların babası İdris Koçovalı olarak yer almıştı; ancak Çukur’un 3. sezonunda Ercan Kesal’in senaryoda yeri kalmadığı için oyuncu ile yeni sezon sözleşmesi imzalanmamış.

Çukur izleyicisi için en kötüsü de Yamaç’ın ailesini kurtarabilmek için baba katili olması oldu.

Ercan Kesal Çukur’dan Neden Ayrıldı? Detaylar için tıklayınız Neden Ayrıldı?

Ayça Ayşin Turan (Sözleşme imzalamasına ve Çukur dizisinin kostüm provalarına kadar katılmasına rağmen son anda Çukur dizisinden yeni sezon çekimleri başlamadan ayrıldı)

Ayça Ayşin Turan son olarak Hakan: Muhafız isimli internet dizisinde yer almıştı. Dilan Çiçek Deniz’in ayrılmasından sonra Çukur dizisinde boşalan Kadın başrol oyuncusu koltuğuna Ayça Ayşin Turan oturacak.

1992 İstanbul doğumlu olan Ayça Ayşin Turan 26 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi Radyo sinema Televizyon bölümü mezunudur. İlk olarak 2013 yılında Șefkat Tepe dizisinde yer almıştır. Son olarak Meryem dizisinde başrol olarak yer almıştır. Ayça Ayşin Turan asıl çıkışını ise Karagül dizisindeki canlandırdığı Ada karakteri ile yakalamıştır.

Çukur 2018 2019 2. Sezon Yeni Gelen Oyuncular

Burak DADAK (Çukur Akın Koçovalı)

Çukur dizisinde Akın Koçovalı karakterine sonunda Burak DADAK’ın hayat vermesi konusunda mutabık kalındı. Çukur dizisinin 3. sezonunu sırtlaması beklenen Akın karakteri sert mizaçlı ve tuttuğunu koparan bir karakterdir.

Cihangir Ceyhan (Azer Kurtulmuş)

Cihangir Ceyhan bir Youtube dizisi olan SıfırBir dizisi ile ismini duyurmuştur. Bilindiği üzere daha sonra SıfırBir dizisi Blue Tv’ye transfer olmuştu. Cihangir Ceyhan SıfırBir dizisinde başarılı oyunculuğu ile dikkat çekmişti; zaten SıfırBir ve Çukur dizileri de konsept anlamında bir birlerine çok yakın iki dizi. Bu nedenle Cihangir Ceyhan transferi bence Çukur için hayırlı olmuş. Cihangir Ceyhan 1989 yılında Adana’da doğmuştır ve aslen de Adanalıdır. 29 yaşında olan Cihangir Ceyhan Kamera Önü oyunculuk eğitimi almıştır. Daha önce Yusuf isimli bir filmde oyunculuk deneyimi yaşamıştır. Cihangir Ceyhan 1.77 cm boyunda ve 75 kg’dır.

Çukur dizisinde Azer başa bela bir uyuşturucu baronudur.  Azer İstanbul’un belalı mafya babalarından biridir. Kimse Azer ile düşman olmak istemez; çünkü o hem psikopat hemde çok acımasızdır.

 

Feridun Bozdeveci (Süleyman)

Feridun Bozdeveci son olarak Al Yazmalım ve Seksenler dizisi kadrosunda yer almıştır. Feridun Bozdeveci 23 Haziran 1985 Denizli doğumludur ve 34 yaşındadır. Bilgisayar Mühendisliği bölümü mezunudur. Özel sahne eğitimleri ile oyunculuk dersleri almıştır.

Ahmet Melih Yılmaz(Timsah)

Ankara Dil-Tarih Tiyatro mezunudur. 1989 Ankara doğumlu olan Ahmet Melih Yılmaz 30 yaşındadır. Deneyimli bir tiyatro oyuncusudur. Erdal Beşikçioğlu’nun yönettiği “Woyzeck Masalı” isimli tiyatro oyununda ki oyunculuk perforansı ile çok sevilmiştir.  Ahmet Melih Yılmaz Kimdir? son olarak Daha isimli yerli filmde 2018 de yer almıştır. 2018 de ise Körfez isimli filmde oyunculuk deneyimi yaşamıştır.  Ahmet Melih Yılmaz Şuanda Hep Sonradan isimli oyunda da aktif olarak yer almaktadır. Hatırla Gönül isimli 2015 yapımı dizi de küçük bir rolü vardır.

Timsah Yamaç’tan intikam almak için gelen bir adamdır. Yüzüklü ve Baykal’ın adamıdır.

 

Ahmet Dizdaroğlu(Yeni Baykal)

Ahmet Dizdaroğlu 5 Nisan 1964 ankara doğumludur ve şuanda 55 yaşının içindedir. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunu olan Ahmet Dizdaroğlu Çukur dizisi ile kariyerinin en önemli rolüne imza atacaktır. Son olarak Oyunbozan dizisinde Mahmut ve Şeref Meselesi dizisinde Ayhan karakterine hayat veren Ahmet Dizdaroğlu  Paramparça ve İsimsizler dizilerinde de küçük sahnelerde bölüm oyuncusu olarak yer almıştır. Ahmet Dizdaroğlu 1.90 cm boya ve 105 kg ağırlığa sahiptir.

Baykal bilindiğinin aksine ölmemiştir ve Koçovalılar’ın başına bela olmak için geri dönmüştür. 

Mehmet Ali Nuroğlu

Mehmet Ali Nuroğlu Çukur dizisi oyuncu kadrosuna dahil oldu. Son olarak Sen Anlat Karadeniz dizisinde Vedat Sayar olarak yer alan  Mehmet Ali Nuroğlu Çukur dizisinin de yeni kötü karakteri oldu. Mehmet Ali Nuroğlu Çukur dizisinde Timsah Celil olarak yer alacak. Mehmet Ali Nuroğlu 40 yaşındadır ve İstanbul doğumludur.

Onur Saylak

Çarpışma dizisinde hayat vermeye devam ettiği Veli Cevher karakteri ile izlenme rekorları kıran Onur Saylak aynı kanalın başka bir projesi olan Ay Yapım’in çok sevilen dizisi Çukur’da konuk oyuncu olarak yer alacak. Vatanım Sensin dizisi ile çok sevilen Onur Saylak Çukur’da geçici olarak yer alacak.

Menderes Samancılar(Kadir)

1 Mayıs 1954’de Adana’da dünyaya gelen Menderes Samancılar 65 yaşındadır. Uzun yıllar tiyatro ile ilgilenen Menderes Samancılar son dönemde Urfalıyım Ezelden dizisinde yer almıştır. Çukur dizisinde konuk oyuncu olarak yer alacaktır tahminlerimize göre.

Mahsun’un babasıdır Kadir.

Gökşen Ateş(Yıldız)

14 Nisan 1984 doğumlu olan Gökşen Ateş şuanda 35 yaşındadır. Gökşen Ateş’i izleyici son olarak yer aldığı Kuzey Güney dizisinden tanıyabilir.

Yıldız Cumali’nin gençlik aşkıdır ve bir pavyonda çalışmaktadır.

Hare Sürel (Damla)

Medcezir dizisi ile tanınan Hare Sürel Çukur dizisi kadrosuna dahil oldu.  Hare Sürel 1999 yılından beri televizyon ekranlarında aktif olarak görev alan başarılı bir oyuncudur. Medcezir” dizisinde canlandırdığı “Leyla” karakteri ile tanınmıştır. 1983 yılında İstanbul’da doğan Hare Sürel Aslen Samsunludur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro mezunu olan deneyimli oyuncu Poyraz Karayel adlı dizide Meltem Karayel karakterini de hayat vermiştir.

Hande Sürel Çukur dizisinde Oruç Reisin kızı Damla olarak karşımıza çıkacak. Damla oldukça mert ve korkusuz bir kızdır. Hande Sürel ile  Cumali karakterine hayat veren Necip Memili ile Çukur dizisinde partner olacak. Bu durumda Damla ve Cumaali aşk yaşayacak.

Erman Cihan(Şenol)

Erman Cihan’ı son dönemde Vatanım Sensin dizisinde hayat verdiği Arnavut Cezmi karakteri ile tanıdık ve çok sevdik.  1983 yılında dünyaya gelen Erman Cihan BACAK 36 yaşındadır. Kara Sevda ve Muhteşem Yüzyıl Kösem yer aldığı önemli dizilerden bazılarıdır. Saksafon ve Gitar çalmayı çok seven Erman Cihan Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur.

Kafası kırık bir silah ustası olan Şenol Koçovalılar’ın silah ihtiyacını karşılayacak ve Koçovalıların güçlenerek tekrar Karakuzular’ın karşısına geçmesine yardım edecek. Tabi Karakuzular Koçovalılar için kritik öneme sahip olan Şenol’u yaşatırsa

Serhat Özcan(Oruç Reis)

Serhat Özcan 1961 Sİnop doğumludur ve şuanda 58 yaşındadır. Süper Baba dizisi ile ilk oyunculuk dneeyimi yaşayan Serhat Özcan son dönemde Kalbim Ege’de Kaldı dizisi ile çok sevilmiştir. Çoban Yıldızı dizisinin kadrosunda da yer alan Serhat Özcan hayat verdiği İbrahim karakteri ile sadece komedi değil dramda da iddialı olduğunu ispat etmiştir

Oruç Reis eskiden İstanbul’un en önemli mafya liderlerinden biriyken bu işlerden elini kolunu çekmiş bir adamdır. Çukur dizisinde Çeto’nun planı ile diziye dahil olan Oruç Reis Karakuzular’ın en büyük destekçisi olacak ve Karakuzuların mahalleye dönmesi için elinden geleni yapacaktır; çünkü Çeto hain bir plan ile Oruç Reis’in elini kolunu bağlamıştır. 

Tansu BİÇER(Yücel)

Tansu Biçer 1978 Ankara doğumludur ve İzmir’de lise okumuştur. Eski Şehir Anadolu Üniversitesi konservatuvar mezunudur. Yüksek Lisansı ise oyunculuk üzerinedir.  Son dönemde Ufak Tefek Cinayetler dizisinde hayat verdiği Baş komiser Kemal rolü ile tanınmış ve sevilmiştir. Ölene Kadar dizisinde de Yılmaz karakterine hayat vermişti.

Kara Kuzuların abisi, 1 numarası.

Ercan Özdal (İdris’in Gençliği)

1988 Yozgat doğumlu olan yakışıklı oyuncu Ercan Özdal’ın önemli yapımları arasında 2006 da Hatırla Sevgili dizisinde hayat verdiği Suar ve 2018 de elimi Bırakma isimli Trt 1 dizisinde hayat verdiği Hasan karakterleri vardır.

Çukur dizisinde bir kaç bölüm İdris Koçovalı’nın 30’lu yaşlarına hayat verecektir. 

Halil Babür(Veysel)

Halil Babür 1987 doğumludur ve 32 yaşındadır. Bitlis doğumlu olan Halil Babür Çukur dizisinde Veysel karakterine hayat verecektir. Haliç Üniversitesi Tiyatro mezunu olan yakışıklı oyuncu ilk olarak Yaprak dökümü dizisi ile ekranlarda yer almıştır. Ay Lav Yu filminde Faruk karakterine hayta vermesi ile çıkış yaşayan Halil Babür Çukur dizisi ile bu çıkışı devam ettirmek istemektedir.

Veysel Cumaali’nin sadık adamıdır. Veysel daha önce İdris babanın karşısına çıkmış ama ondan dersini almıştır.

Şenay Gürler(Çukur Meliha)

İdris Koçovalı’nın unutamadığı eski aşkı. Meliha hala oldukça güzel ve alımlı bir kadındır. Meliha ve İdris Koçovalı arasında yeni bir aşk başlayacak mıdır? Çukur’un 2. sezonunda önemli karakterlerden biri de Meliha olacak. Meliha İdris Koçovalı’nın unutamadığı aşkı  olarak Çukur dizisine dahil olacak; Çukur dizisinde Meliha karakteri için anlaşılan oyuncu Şenay Gürler oldu.

Atakan Arslan(Ünlü Kick boksçu kötü adam)

Avatar Atakan olarak ünlenen ve son olarak Söz dizisinde bir askere hayat veren Atakan Arslan şimdi de Show Tv’nin reyting rekortmeni başarılı dizisi Çukur kadrosunda yer alacak ve bu sefer kötü adam olarak ekranlarımızda olacak. Avatar Atakan Çukur dizisinde Ünlü bir Kick boksçuya hayta verecek. 

Muhammed Cangören (Çukur Reşit)

son olarak O Hayat Benim dizisinde yer almıştır. Kurtlar Vadisi dizisinin Abuzer’i olarak tanınmıştır. Muhammed Cangören 1951 Afganistan doğumludur.  ve 67 yaşındadır. Muhammed Cangören 1982 yılında Türkiye’ye gelmiş ve sayısız projede yer almıştır.

Reşit her türlü silah kullanmayı bilen ve her türlü silahı bulunduran bir adamdır. Koçovalıların yanında Karakuzular’ın karşısında olacaktır. Afkan hakka hukuka riayet eden ve devlet dostu zengin ve güçlü bir adamdır. Karakuzulardan da zerre korkmaz

 Ramin Nazir (Çukur Lal – Dilsiz)

Artiz Mektebi ve 7 Kocalı Hürmüz de yer almıştır. ASlan Azerbeycan’lıdır. İStanbul’da yaşamaktadır. Acayip Tipler programında yer almış ve çok sevilmiştir.

Karakuzuların adamıdır. Sempatik bir tiptir. KArakuzular’da evlerden sorumludur. 

Sermet Yeşil (Çukur Deli Halil)

Sermet Yeşil 1977 yılında Eskişehir dünyaya gelmiştir ve 41 yaşındadır. Aslen tiyatrocu olarak görev yapan Sermet Yeşil son dönemde sinema filmi ve dizilerde de rol almıştır. Hacettepe Üniversitesi tiyatro bölümünü bitiren Sermet Yeşil son olarak Bir Deli Sevda dizisinde Hikmet ve Gülümse Yeter dizisinde yer almıştır. Behzat Ç. dizisinde Ahmet karakterine hayat vermesi ile tanınmıştır.

Deli Halil Çukur dizisinde psikolojik anlamda Vartolu’yu dünyaya döndüren adam olacak. Halil sayesinde Vartolu’yu ayağa kalkacak ve kim olduğunu fark edecek. Halil’in Çukur ile bağlantısı ise Kahraman ile Selim’in çatıştığı otel baskınında Halil’in de çocukları ve eşi  ölmüştür. Yani o gece Çukur üç şehit birden vermiştir. Halil tam bir bilgisayar kurduymuş delirmeden önce. Kendine gelince de Yamaç’a çok faydası dokunacak. 

Mehmet Yılmaz AK (Çukur ERSOY)

Mehmet Yılmaz Ak 1986 yılında Diyarbakır’da doğumludur ve 1.77 m botunda 75 kg’dır. Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur.  son olarak İçerde dizisinde Yaşar karakterine hayat vermiştir. Mehmet Yılmaz Ak Çukur dizisinde Karakuzular’ın önemli bir adamı olarak karşımızda yer alacak. 

Ersoy tam bir matematik adamıdır. Karakuzularda çeteleşmeden ve yönetim işlerinden sorumludur. Karakuzuların para işlerine de Ersoy bakar. Acımasız ama mantıklı bir adamdır. 

Berkay Ateş(Çukur Mahsun)

Berkay Ateş 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir ve 31 yaşındadır. Berkay Ateş Abluka isimli sinema filminde harika bir performans gösterince dikkat çekmiştir. Abluka filminin bir de ödül gelince  ‘Anne’ ve ‘Gülizar’ dizileride yer almayı hak eden Berkay AteşÇukur dizisinin kadrosuna katıldı. Berkay Ateş Çukur dizisinde sert bir karakterle seyirci karşısına çıkacak.

Mahsun Karakuzular’ın önemli isimlerindedir. Gözü kara bir Karakuzuludur. Çeto ile Çukur’u birlikte parçalayıp birlikte yöneteceklerdir. Ekibin de lideridir. 

Erkan Avcı( Çukur Dizisi Çeto)

 Erkan Avcı bilindiği üzere son olarak Payitaht Abdülhamid dizisinde rol almıştı ancak Cesur ve Güzel dizisi ile ismini duyurmayı başarmıştı. 1982 de Diyarbakır’da doğan Erkan Avcı 36 yaşındadır ve Mimar Sinan Üniversitesi oyunculuk bölümü mezunudur. 

Çeto Karakuzuluların ekibinde lider olarak yer alacaktır. Karakuzular Çukur’un ve Koçovalıların hakimiyetini ele almak isteyecek. Çeto Karakuzular’ın uyuşturucu işini takip etmesi için Vartolu ile anlaşma yapacak.

Necip Memili (Çukur Cumaali)

Necip Memili 1980 yılında Adana’da doğmuştur ve 38 yaşındadır. Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. İlk olarak Stv’nin Beşinci Boyut dizisinde görev alarak sektöre giren Necip Memili sektörde çok farklı projede oynamıştır. Selena dizisi bu dizilerden biridir. Kehribar Muhteşem Yüzyıl Kösem Dolunay ve Şahsiyet dizileri Necip Memili’nin yer aldığı son dönemde ki önemli projelerdir. Caner Cindoruk ile çocukluk arkadaşıdır ve İstanbul’a oyunculuk için beraber gelmişlerdir ve ikisi de çok başarılı iki oyuncu olmuşlardır.

Cumaali ailesinin Çukur’da katledildiğini öğrenmiştir ancak hala cezası bitmediği için dışarı çıkmamaktadır. Cumaali dışarıya çıktığında ise chiç bir şey eskisi gibi olmayacak ve Çukur eski sahiplerinin olacaktır. Cumaali ailesinin intikamını Karakuzular’dan almaya yemin edecektir. Cumaali Çukur ekibini tekrar bir araya getirecektir. 

Çukur’a 2. Sezonda Devam Edecek Oyuncular

Aras Bulut İynemli(Yamaç)

Yamaç Çukur’un yeni sahibi Koçovalıların en çok korktuğu adam. Bu nedenle de onun bu delirmiş halleri onların işine geliyor ve Yamaç’ı göz önünde tutuyorlar. Yamaç’ı yeniden toparlayan Cumaali olacak. 

Dilan Çiçek Deniz(Sena)

Dilan Çiçek Deniz Sena karakteri ile Çukur’un 2. sezonda yer almaya devam edecek. Sena ve Yamaç aşkı 2. sezonda devam edecek. Yamaç Sena’sını tekrar kollarına alacak.

Erkan Kolçak Köstendil(Vartolu)

Vartolu Sadiş’i ve bebeğini kurtarabilmek için Yamaç’ı ve Çukur’u satmış ve Karakuzular ile anlaşma yapmış  gibi görünse de geri dönüşü muhteşem olacak intikamı da ağır olacak.

Rıza Kocaoğlu( Çukur Aliço)

Aliço yeni sezona adeta delirmiş şekilde dönecek ve Karakuzular’ın takibinden böylelikle kurtulacak. Yamaç Aliço’yu tekrar iyileştirecek.

Boncuk Yılmaz(Sadiş)

Sadiş doğum yapmış. Bu da aradan en az 6 ay gibi bir zaman geçtiğini gösterir. Vartolu karısını Karakuzuluların elinden kurtaracak. 

Cem Uslu(Metin)

Kasap olarak Çukur’da devam edecek. Metin Karakuzular’ın hakimiyetini ilk kabul edenlerden

Uğur Yıldıran(Kemal)

Kemal Çukur’un Karakuzular’a geçmesini kabullenemeyenler arasında. Kemal de saldırıdan kurtulanlar arasında. Çekimlerde Kemal de var.

Öner Erkan(Selim)

Selim ilk sezonun sonunda bileği kesilmesine rağmen ölmedi ve 2. sezonda da Çukur’a devam ediyor.

Kubilay Aka(Celasun)

Celasun da Çukur’un 2. sezonunda devam edecek isimlerden. Çukur dizisi 2. sezon çekimlerinde Celasun’u da gördük. Umarım Karaca’da yaşıyordur. Celasun 15 kişinin aralıksız taradığı yerden nasıl sağ salim kurtuldu hayret. Gerçi biraz çekimlerde aksıyordu yeni sezonda sakat başlayabilir. Perihan Savaş( Sultan Koçovalı)

Ercan Kesal(İdris Koçovalı)

Kadir Çermik(Emmi)

Emmi de yeni sezonda Çukur dizisinde devam edecek. 

Mustafa Kırantepe(Medet)

Vartolu ve Sadiş’e yapılan saldırı da onları korumaya çalıştı ve sayısız kurşun yedi. Ölmemesi imkansızdı ama ikinci sezonda o da yaşıyor.

Aytaç Uşun(Meke)

Meke’ye Karakuzular galiba kurşun sıkmış. Meke de yaşıyor ve 2 sezonda devam edecek.

Ece Yaşar(Karaca)

İrem Altuğ(Ayşe)Çukur Dizisinden Ayrılan Oyuncular

İlayda Alişan(Akşın)

Akşın ölerek ölerek dizisine 13 mayıs pazartesi günü veda etti. 

Dilan Çiçek Deniz (Sena)

Sena ölecek ve Çukur dizisinden Dilan Çiçek Deniz ayrılmış olacak. Sena’nın ölmesi ise nisan ayı içinde olacak. Çukur’un 3. sezonunda ise Aras Bulut İynemli’ye yeni partner bulunacak.

Berkay Ateş(Çukur Mahsun)

Berkay Ateş 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir ve 31 yaşındadır. Berkay Ateş Abluka isimli sinema filminde harika bir performans gösterince dikkat çekmiştir. Abluka filminin bir de ödül gelince  ‘Anne’ ve ‘Gülizar’ dizileride yer almayı hak eden Berkay AteşÇukur dizisinin kadrosuna katıldı. Berkay Ateş Çukur dizisinde sert bir karakterle seyirci karşısına çıkacak.

Mahsun Karakuzular’ın önemli isimlerindedir. Gözü kara bir Karakuzuludur. Çeto ile Çukur’u birlikte parçalayıp birlikte yöneteceklerdir. Ekibin de lideridir. 

Erkan Avcı (Çeto)

Çeto karakteri ölerek Çukur dizisine veda etti. Çeto’nun ölmesi ile Çukur’d Koçovalılar rahat bir nefes alacak derken beklenen olmadı. Çeto 25 Mart Pazartesi akşamı yayınlanan bölümde öldürüldü

Arda Anarat (Çukur Efe)

Çukur dizisinde Efe karakterine hayat veren Arda Anarat 2. sezonun başında bir bölümde oynayarak diziye veda edecektir. 

Zeynep Kumral(Nedret)

Zeynep Kumral Çukur dizisinden ayrıldıktan sonra Avlu dizisi kadrosuna dahil oldu. 

Çetin Sarıkartal(Paşa)

Paşa da yeni sezonda kaybettiklerimizden. İdris yaşarken Paşa öldü.

Doğancan Sarıkaya(Acar)

Burak Sergen (Baykal)

Alperen Duymaz (Emrah)

Emrah bir Baş komiserdi ve Baykal’ın oğluydu. Emrah’ı Nazım zehirledi öldürdü.

Ahmet Tanu (Nazım)

Avukat Nazım’da Baykal’ın oğluydu. Nazım’ı kardeşi Emrah silahla vurdu. 

Nebil Sayım(Muhittin)

Berber Muhittin Çukur’dan ayrıldı ve Payitaht Abdulhamid dizisine dahil oldu.

Çukur 2. sezon 3. Fragmanı 17 Eylül

Çukur 2. sezon 2. Tanıtımı

Çukur 2. Sezon 1. Tanıtım

Çukur İçin Teklif Giden Ancak Kabul Etmeyen İsimler

Ufuk Bayraktar(Hapse Gireceği Kesinleştiği için Çukur’dan gelen teklifi Kabul edemedi)

Çukur dizisinin sezon finalinde diziye dahil olan Cumaali karakterine  Ufuk Bayraktar’ın hayat vereceği iddia edildi. Bakalım iddialar gerçek çıkacak mı? Çukur dizisine 2018 2019 yeni sezonunda yeni gelen oyuncular oldukça sayfamıza eklenecektir.

Çukur dizisinde Cumaali karakterine hayat vermesi için Erkan Avcı’ya teklif gittiği yönünde idialar var. İddianın sahibi ise Yazar birsen Altuntaş.

Aşağıda ki isimler Celasun ve Akşın düğünün katılımcılarıydı. Düğüne yapılan saldırıda hepsi ölerek Çukur dizisinden ayrıldığı iddia ediliyor. Bir çok internet sitesi bu oyuncular ile Ay Yapım’ın yeni sezon sözleşmesini yenilemediği ancak intihar eden Selim karakterinin yeni sezonda İdris’in oğulları arasında ki mücadele de yer alacağı konuşuluyor.

 

Çukur Ayrılan ve Yeni Gelen Oyuncular 2019 (43 Yorum)

 1. Ufuk bayraktar be getirin şu adamı şimdiki cumali atın getirin şu adamı hapisten çıkarın yamacı bile arka planda bırakıp diziye yeni bi keyif getirecektir

 2. Paşa hala yaşıyor gibi hissediyorum hüzünlü kişinin paşa veya yücel olduğundan şüpheleniyorum. Senaristte olağanüstü bir gizemle yazmış helal olsun

 3. Cukuru cok cok cok seviyorum oyuncularindanda celasunu yagni kubilay aka nin hayraniyim

 4. Deli halile ne oldu fark etiyseniz paşa emi ıdiris evde sıkışmıştı aylesini taramislardi orda sıkan kişi ufuk bayraktardi göz atlarına iyi bakın vede sarı montlu adam yuzuklu olan adam burdan ayyapima sesleniyorum koşavalilara destek bi gurup gelsin bir yandan baykal bir yandan çukurun adamı itiyor baykal var bide deli halile ne oldu yardım edecekmi çukura büyük bir destek verilecektir

 5. Ece yaşar(karaca) diziye yeter çok tatli biraz daha ön plana almalilar kizi cumali karekteri için ufuk bayraktar çok iyi olurdu meliha karekteri berbat onun dışında sikinti yok çukur evimiz idris babamiz

 6. yav cio baba sıfır biri terk etti çukura geldi daha bu filim izlenmezmi cio baba hoş geldın aramıza filimn babası ci baba

 7. CİHANGİR CEYHAN OLSUN YAMAÇNE AYAK 🙂 YAMAÇDAN DAHA DELİDİR CİO BABA S1F1R B1R CİLER AYAKLANSIN BAKAM CİO BABA FAN <3

 8. Kim değişirse oyunculardan kim gelirse gelsin bu dizi izlenir kesinlikle çünkü bu konumda Türkiye’yi bu mahkemeleri gerçekleri anlatan başka dizi yok çünkü biz böyle olayları istemsekte seviyoruz bu bir gerçek

 9. Ufuk bayraktar oyunculuğu zaten tartışılmaz cihangir ceyhanda günümüz tv oyuncularının bir çoğuna taş çıkarır bu ikili mutlaka girmesi lzm çukura ve iyi senaryo rol ve senaryo olmalı başarılar şimdiden

 10. cukurun kadro degisimi aslinda seyircisini uzdu ve reytink simdi kaybedecek bence eski karekterlere alismistik ozur dileriz pek alisamiyacaz yeni karekterlere

 11. Super birdizi yapmissiniz ihsallah yeni sezonda ufuk bayraktar oynar yeni sezonda basarilar dilerim butun emegi gecen arkadaslara tesekur ederim supersiniz