Çukur Ayrılan ve Yeni Gelen Oyuncular 2018 – 2019

Çukur 2.sezonun başlama tarihi belli oldu Çukur 2. Sezon 17 Eylül pazartesi akşamı Show TV ekranlarında olacak

Çukur dizisi setinden bilgi aldık. Çukur dizisi yeni sezon çekimleri 27 ağustos pazartesi günü başladı Bu durumda Çukur dizisi 2 bölüm çekildikten sonra 17 eylül pazartesi günü başlayacaktır.

Show Tv’nin Ay Yapım imzalı dizisi Çukur’da çok önemli bir değişikliğe gidildi. Son dönemlerde önlenemeyen şekilde reyting kaybeden Çukur dizisi için Ay Yapım riskli bir karar aldı. Çukur’un 2. sezonunda yeni bir konu yeni bir senaryo olacak. Adeta Çukur dizisi baştan ayağa değişecek ve yenilenecek.Değişme derken sadece oyuncular değişmeyecek Çukur’da senaryoda baştan ayağa değişti. Çukur artık Çukur’luların değil. Eski karakterlerden Vartolu ve Yaman Çukur’u yine Çukurlulara vermek için birlikte mücadele edecek. Çukur’un 2. sezonunda Koçovalı’ların oğlu Cumaali karakteri de diziye dahil olacak. Selim ve Sena da Çukur’da devam edecek.

Çukur Dizisine Yeni Gelen Oyuncular

Ercan Özdal (İdris’in Gençliği)

1988 Yozgat doğumlu olan yakışıklı oyuncu Ercan Özdal’ın önemli yapımları arasında 2006 da Hatırla Sevgili dizisinde hayat verdiği Suar ve 2018 de elimi Bırakma isimli Trt 1 dizisinde hayat verdiği Hasan karakterleri vardır.

Çukur dizisinde bir kaç bölüm İdris Koçovalı’nın 30’lu yaşlarına hayat verecektir. 

Halil Babür(Veysel)

Halil Babür 1987 doğumludur ve 32 yaşındadır. Bitlis doğumlu olan Halil Babür Çukur dizisinde Veysel karakterine hayat verecektir. Haliç Üniversitesi Tiyatro mezunu olan yakışıklı oyuncu ilk olarak Yaprak dökümü dizisi ile ekranlarda yer almıştır. Ay Lav Yu filminde Faruk karakterine hayta vermesi ile çıkış yaşayan Halil Babür Çukur dizisi ile bu çıkışı devam ettirmek istemektedir.

Veysel Cumaali’nin sadık adamıdır. Veysel daha önce İdris babanın karşısına çıkmış ama ondan dersini almıştır.

Kaan Yıldırım (Çukur Yaman Samatlılar)

Kaan Yıldırım da Çukur dizisi oyuncu kadrosuna dahil oldu. Daha önce Ulan İstanbul, Klavye Delikanlıları ve İnsanlık Suçu gibi dizilerde yer alan Kaan Yıldırım hayatının rolünü oynamak için Çukur dizisi kadrosuna dahil oldu. 1986 yılında İstanbul’da doğan Kaan Yıldırım 33 yaşındadır.

Çukur dizisinde Yaman Samatlılar Vartolu’nun eski düşmanlarıdır. Karakuzular Reşit Fazlullah derken şimdi de Yaman Samatlılar Çukur dizisinde reyting rekorları kırmaya geliyor. Vartolu’nun geçmişte adamlarını öldürdüğü bir aşirettir samatlılar 

Şenay Gürler(Çukur Meliha)

İdris Koçovalı’nın unutamadığı eski aşkı. Meliha hala oldukça güzel ve alımlı bir kadındır. Meliha ve İdris Koçovalı arasında yeni bir aşk başlayacak mıdır? Çukur’un 2. sezonunda önemli karakterlerden biri de Meliha olacak. Meliha İdris Koçovalı’nın unutamadığı aşkı  olarak Çukur dizisine dahil olacak; Çukur dizisinde Meliha karakteri için anlaşılan oyuncu Şenay Gürler oldu.

Atakan Arslan(Ünlü Kick boksçu kötü adam)

Avatar Atakan olarak ünlenen ve son olarak Söz dizisinde bir askere hayat veren Atakan Arslan şimdi de Show Tv’nin reyting rekortmeni başarılı dizisi Çukur kadrosunda yer alacak ve bu sefer kötü adam olarak ekranlarımızda olacak. Avatar Atakan Çukur dizisinde Ünlü bir Kick boksçuya hayta verecek. 

Muhammed Cangören (Çukur Reşit)

son olarak O Hayat Benim dizisinde yer almıştır. Kurtlar Vadisi dizisinin Abuzer’i olarak tanınmıştır. Muhammed Cangören 1951 Afganistan doğumludur.  ve 67 yaşındadır. Muhammed Cangören 1982 yılında Türkiye’ye gelmiş ve sayısız projede yer almıştır.

Reşit her türlü silah kullanmayı bilen ve her türlü silahı bulunduran bir adamdır. Koçovalıların yanında Karakuzular’ın karşısında olacaktır. Afkan hakka hukuka riayet eden ve devlet dostu zengin ve güçlü bir adamdır. Karakuzulardan da zerre korkmaz

 Ramin Nazir (Çukur Lal – Dilsiz)

Artiz Mektebi ve 7 Kocalı Hürmüz de yer almıştır. ASlan Azerbeycan’lıdır. İStanbul’da yaşamaktadır. Acayip Tipler programında yer almış ve çok sevilmiştir.

Karakuzuların adamıdır. Sempatik bir tiptir. KArakuzular’da evlerden sorumludur. 

Sermet Yeşil (Çukur Deli Halil)

Sermet Yeşil 1977 yılında Eskişehir dünyaya gelmiştir ve 41 yaşındadır. Aslen tiyatrocu olarak görev yapan Sermet Yeşil son dönemde sinema filmi ve dizilerde de rol almıştır. Hacettepe Üniversitesi tiyatro bölümünü bitiren Sermet Yeşil son olarak Bir Deli Sevda dizisinde Hikmet ve Gülümse Yeter dizisinde yer almıştır. Behzat Ç. dizisinde Ahmet karakterine hayat vermesi ile tanınmıştır.

Deli Halil Çukur dizisinde psikolojik anlamda Vartolu’yu dünyaya döndüren adam olacak. Halil sayesinde Vartolu’yu ayağa kalkacak ve kim olduğunu fark edecek. Halil’in Çukur ile bağlantısı ise Kahraman ile Selim’in çatıştığı otel baskınında Halil’in de çocukları ve eşi  ölmüştür. Yani o gece Çukur üç şehit birden vermiştir. Halil tam bir bilgisayar kurduymuş delirmeden önce. Kendine gelince de Yamaç’a çok faydası dokunacak. 

Mehmet Yılmaz AK (Çukur ERSOY)

Mehmet Yılmaz Ak 1986 yılında Diyarbakır’da doğumludur ve 1.77 m botunda 75 kg’dır. Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur.  son olarak İçerde dizisinde Yaşar karakterine hayat vermiştir. Mehmet Yılmaz Ak Çukur dizisinde Karakuzular’ın önemli bir adamı olarak karşımızda yer alacak. 

Ersoy tam bir matematik adamıdır. Karakuzularda çeteleşmeden ve yönetim işlerinden sorumludur. Karakuzuların para işlerine de Ersoy bakar. Acımasız ama mantıklı bir adamdır. 

Cihangir Ceyhan (Çukur Akın Koçovalı)

Cihangir Ceyhan bir Youtube dizisi olan SıfırBir dizisi ile ismini duyurmuştur. Bilindiği üzere daha sonra SıfırBir dizisi Blue Tv’ye transfer olmuştu. Cihangir Ceyhan SıfırBir dizisinde başarılı oyunculuğu ile dikkat çekmişti; zaten SıfırBir ve Çukur dizileri de konsept anlamında bir birlerine çok yakın iki dizi. Bu nedenle Cihangir Ceyhan transferi bence Çukur için hayırlı olmuş. Cihangir Ceyhan 1989 yılında Adana’da doğmuştır ve aslen de Adanalıdır. 29 yaşında olan Cihangir Ceyhan Kamera Önü oyunculuk eğitimi almıştır. Daha önce Yusuf isimli bir filmde oyunculuk deneyimi yaşamıştır. Cihangir Ceyhan 1.77 cm boyunda ve 75 kg’dır.

Akın Koçovalı Selim’in oğludur. Akın Koçavalı İdris Koçovalı’nın torunudur.

Berkay Ateş(Çukur Mahsun)

Berkay Ateş 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir ve 31 yaşındadır. Berkay Ateş Abluka isimli sinema filminde harika bir performans gösterince dikkat çekmiştir. Abluka filminin bir de ödül gelince  ‘Anne’ ve ‘Gülizar’ dizileride yer almayı hak eden Berkay AteşÇukur dizisinin kadrosuna katıldı. Berkay Ateş Çukur dizisinde sert bir karakterle seyirci karşısına çıkacak.

Mahsun Karakuzular’ın önemli isimlerindedir. Gözü kara bir Karakuzuludur. Çeto ile Çukur’u birlikte parçalayıp birlikte yöneteceklerdir. Ekibin de lideridir. 

Erkan Avcı( Çukur Dizisi Çeto)

 Erkan Avcı bilindiği üzere son olarak Payitaht Abdülhamid dizisinde rol almıştı ancak Cesur ve Güzel dizisi ile ismini duyurmayı başarmıştı. 1982 de Diyarbakır’da doğan Erkan Avcı 36 yaşındadır ve Mimar Sinan Üniversitesi oyunculuk bölümü mezunudur. 

Çeto Karakuzuluların ekibinde lider olarak yer alacaktır. Karakuzular Çukur’un ve Koçovalıların hakimiyetini ele almak isteyecek. Çeto Karakuzular’ın uyuşturucu işini takip etmesi için Vartolu ile anlaşma yapacak.

Necip Memili (Çukur Cumaali)

Necip Memili 1980 yılında Adana’da doğmuştur ve 38 yaşındadır. Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. İlk olarak Stv’nin Beşinci Boyut dizisinde görev alarak sektöre giren Necip Memili sektörde çok farklı projede oynamıştır. Selena dizisi bu dizilerden biridir. Kehribar Muhteşem Yüzyıl Kösem Dolunay ve Şahsiyet dizileri Necip Memili’nin yer aldığı son dönemde ki önemli projelerdir. Caner Cindoruk ile çocukluk arkadaşıdır ve İstanbul’a oyunculuk için beraber gelmişlerdir ve ikisi de çok başarılı iki oyuncu olmuşlardır.

Cumaali ailesinin Çukur’da katledildiğini öğrenmiştir ancak hala cezası bitmediği için dışarı çıkmamaktadır. Cumaali dışarıya çıktığında ise chiç bir şey eskisi gibi olmayacak ve Çukur eski sahiplerinin olacaktır. Cumaali ailesinin intikamını Karakuzular’dan almaya yemin edecektir. Cumaali Çukur ekibini tekrar bir araya getirecektir. 

Çukur’a 2. Sezonda Devam Edecek Oyuncular

Aras Bulut İynemli(Yamaç)

Yamaç Çukur’un yeni sahibi Koçovalıların en çok korktuğu adam. Bu nedenle de onun bu delirmiş halleri onların işine geliyor ve Yamaç’ı göz önünde tutuyorlar. Yamaç’ı yeniden toparlayan Cumaali olacak. 

Dilan Çiçek Deniz(Sena)

Dilan Çiçek Deniz Sena karakteri ile Çukur’un 2. sezonda yer almaya devam edecek. Sena ve Yamaç aşkı 2. sezonda devam edecek. Yamaç Sena’sını tekrar kollarına alacak.

Erkan Kolçak Köstendil(Vartolu)

Vartolu Sadiş’i ve bebeğini kurtarabilmek için Yamaç’ı ve Çukur’u satmış ve Karakuzular ile anlaşma yapmış  gibi görünse de geri dönüşü muhteşem olacak intikamı da ağır olacak.

Rıza Kocaoğlu( Çukur Aliço)

Aliço yeni sezona adeta delirmiş şekilde dönecek ve Karakuzular’ın takibinden böylelikle kurtulacak. Yamaç Aliço’yu tekrar iyileştirecek.

Boncuk Yılmaz(Sadiş)

Sadiş doğum yapmış. Bu da aradan en az 6 ay gibi bir zaman geçtiğini gösterir. Vartolu karısını Karakuzuluların elinden kurtaracak. 

Cem Uslu(Metin)

Kasap olarak Çukur’da devam edecek. Metin Karakuzular’ın hakimiyetini ilk kabul edenlerden

Uğur Yıldıran(Kemal)

Kemal Çukur’un Karakuzular’a geçmesini kabullenemeyenler arasında. Kemal de saldırıdan kurtulanlar arasında. Çekimlerde Kemal de var.

Öner Erkan(Selim)

Selim ilk sezonun sonunda bileği kesilmesine rağmen ölmedi ve 2. sezonda da Çukur’a devam ediyor.

Kubilay Aka(Celasun)

Celasun da Çukur’un 2. sezonunda devam edecek isimlerden. Çukur dizisi 2. sezon çekimlerinde Celasun’u da gördük. Umarım Karaca’da yaşıyordur. Celasun 15 kişinin aralıksız taradığı yerden nasıl sağ salim kurtuldu hayret. Gerçi biraz çekimlerde aksıyordu yeni sezonda sakat başlayabilir. Perihan Savaş( Sultan Koçovalı)

Ercan Kesal(İdris Koçovalı)

Kadir Çermik(Emmi)

Emmi de yeni sezonda Çukur dizisinde devam edecek. 

Mustafa Kırantepe(Medet)

Vartolu ve Sadiş’e yapılan saldırı da onları korumaya çalıştı ve sayısız kurşun yedi. Ölmemesi imkansızdı ama ikinci sezonda o da yaşıyor.

Aytaç Uşun(Meke)

Meke’ye Karakuzular galiba kurşun sıkmış. Meke de yaşıyor ve 2 sezonda devam edecek. İlayda Alişan(Akşın)

Ece Yaşar(Karaca)

İrem Altuğ(Ayşe)Çukur Dizisinden Ayrılan Oyuncular

Arda Anarat (Çukur Efe)

Çukur dizisinde Efe karakterine hayat veren Arda Anarat 2. sezonun başında bir bölümde oynayarak diziye veda edecektir. 

Zeynep Kumral(Nedret)

Çetin Sarıkartal(Paşa)

Paşa da yeni sezonda kaybettiklerimizden. İdris yaşarken Paşa öldü.

Doğancan Sarıkaya(Acar)

Burak Sergen (Baykal)

Alperen Duymaz (Emrah)

Emrah bir Baş komiserdi ve Baykal’ın oğluydu. Emrah’ı Nazım zehirledi öldürdü.

Ahmet Tanu (Nazım)

Avukat Nazım’da Baykal’ın oğluydu. Nazım’ı kardeşi Emrah silahla vurdu. 

Nebil Sayım(Muhittin)

Berber Muhittin Çukur’dan ayrıldı ve Payitaht Abdulhamid dizisine dahil oldu.

Çukur 2. sezon 3. Fragmanı 17 Eylül

Çukur 2. sezon 2. Tanıtımı

Çukur 2. Sezon 1. Tanıtım

Çukur İçin Teklif Giden Ancak Kabul Etmeyen İsimler

Ufuk Bayraktar(Hapse Gireceği Kesinleştiği için Çukur’dan gelen teklifi Kabul edemedi)

Çukur dizisinin sezon finalinde diziye dahil olan Cumaali karakterine  Ufuk Bayraktar’ın hayat vereceği iddia edildi. Bakalım iddialar gerçek çıkacak mı? Çukur dizisine 2018 2019 yeni sezonunda yeni gelen oyuncular oldukça sayfamıza eklenecektir.

Çukur dizisinde Cumaali karakterine hayat vermesi için Erkan Avcı’ya teklif gittiği yönünde idialar var. İddianın sahibi ise Yazar birsen Altuntaş.

Aşağıda ki isimler Celasun ve Akşın düğünün katılımcılarıydı. Düğüne yapılan saldırıda hepsi ölerek Çukur dizisinden ayrıldığı iddia ediliyor. Bir çok internet sitesi bu oyuncular ile Ay Yapım’ın yeni sezon sözleşmesini yenilemediği ancak intihar eden Selim karakterinin yeni sezonda İdris’in oğulları arasında ki mücadele de yer alacağı konuşuluyor.

 

Çukur Ayrılan ve Yeni Gelen Oyuncular 2018 – 2019 (32 Yorum)

  1. Ece yaşar(karaca) diziye yeter çok tatli biraz daha ön plana almalilar kizi cumali karekteri için ufuk bayraktar çok iyi olurdu meliha karekteri berbat onun dışında sikinti yok çukur evimiz idris babamiz

  2. yav cio baba sıfır biri terk etti çukura geldi daha bu filim izlenmezmi cio baba hoş geldın aramıza filimn babası ci baba

  3. CİHANGİR CEYHAN OLSUN YAMAÇNE AYAK 🙂 YAMAÇDAN DAHA DELİDİR CİO BABA S1F1R B1R CİLER AYAKLANSIN BAKAM CİO BABA FAN <3

  4. Kim değişirse oyunculardan kim gelirse gelsin bu dizi izlenir kesinlikle çünkü bu konumda Türkiye’yi bu mahkemeleri gerçekleri anlatan başka dizi yok çünkü biz böyle olayları istemsekte seviyoruz bu bir gerçek

  5. Ufuk bayraktar oyunculuğu zaten tartışılmaz cihangir ceyhanda günümüz tv oyuncularının bir çoğuna taş çıkarır bu ikili mutlaka girmesi lzm çukura ve iyi senaryo rol ve senaryo olmalı başarılar şimdiden

  6. cukurun kadro degisimi aslinda seyircisini uzdu ve reytink simdi kaybedecek bence eski karekterlere alismistik ozur dileriz pek alisamiyacaz yeni karekterlere

  7. Super birdizi yapmissiniz ihsallah yeni sezonda ufuk bayraktar oynar yeni sezonda basarilar dilerim butun emegi gecen arkadaslara tesekur ederim supersiniz