Çukur Kaç Sezon Yayınlanacak? Ne Zaman Bitecek?

Çukur dizisi senaristi Gökhan Horzum Çukur’un final tarihini duyurdu böylelikle Çukur ne zaman final yapacak sorusunun cevabı belli oldu. 31 mayıs  2021 de Ramazan bayramı sonrası 4. sezon 39. bölümü ile Çukur dizisi final yaparak ekranlara veda edecek.

Çukur dizisi fragmanlarında ise 35. bölümden itibaren son 5 bölüm açıklaması yapılacak. Cukur finale gidiyor

Çukur’un Final Tarihi Belli Oldu

Çukur dizisinin 100. bölüm şerefine verilen yemekte Çukur dizisinin 31 mayıs  2021 de Ramazan bayramı sonrası 4. sezonda yayınlanacak 39. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edeceği açıklandı. Bir çok Çukur dizisi oyuncusu 2021 2022 sezonu için yapımcılar ile görüşmeye başladı. Özellikle Aras Bulut İynemli’ye yeni sezon için bir çok yapımcıdan teklif geldi.

Çukur kaçıncı bölümde final yapacak diye soran izleyicilerimiz içinde kesin cevap Çukur 4. sezon 39. bölümü ile final yapacak.

Çukur dizisi 4. sezon 39. bölüm 31 Mayıs 2021 de final yaparak ekranlara veda edecek. Çukur dizisinin bayramda da 2 hafta ara vermesi bekleniyor. cukur final resimleri

23 Ekim 2017 de izleyicisi karşısına çıkan Çukur dizisi 3. sezonunu 20 nisan 2020 de yayınlanan 93. bölümü ile kapattı. Çukur dizisi yapımcısı dizilerinin korona virüs nedeniyle sete çıkamadığını bu sezon artık set olmayacağını açıkladı. Çukur severlerin aklında ki en büyük soru ise sevdikleri dizilerinin 4. sezonunda da ekranlarda olup olmayacağı.

Çukur 4. Sezonda Devam Edecek mi?

Ay yapım Çukur dizisinin 4. sezonu için de Show Tv ile anlaştı. Böylelikle Çukur dizisi 94. bölümü ile 2020 2021 sezonunda pazartesi günleri ekranlara gelemeye devam edecek. Çukur dizisinin 3. sezondan kalan bölümleri çekildikten sonra Çukur dizisinin gerçek 4. sezon senaryosuna geçilecek. Peki Çukur 4. sezon ne zaman başlayacak? Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

çukur 94. bölüm yeni sezon

Çukur Ne Zaman Final Yapacak?

Çukur’un ne zaman final yapacağı açıklandı. Çukur dizisi 4. sezonu ile 2021 haziran ayında final yaparak ekranlara kesin olarak veda edecek.

Çukur dizisi senaristi Gökhan Horzum Çukur’un baştan beri 4. sezon planlandığını ve planlandığı gibi biteceğini açıkladı. ve Çukur’un son sezonu harika bir finale de ev sahipliği yapacak. Çukur’da harika bir yeni sezon izleyiciyi bekliyor. Çukur dizisi başrol oyuncusu Aras Bulut İynemli için ise şimdiden yeni planlar yapıldı. Bir çok yapımcı 2021 2022 yeni sezonunda Aras Bulut İynemli ile çalışmak istiyor.

Allah Arka Sokaklar ömrü versin derler ya; Çukur izleyicileri de dizilerinin hiç bitmesini istemiyor ve pazartesi günlerini merak ve heyecan ile bekliyor. Her ne kadar Çukur dizisi senaristi Gökhan Horzum bazen izleyici üzse de yine de Çukur izleyicisi dizilerinin heyecanından çok memnun.

Bu da Çukur dizisini ileri ki sezonlara taşıyacak en önemli etken. Çukur’da başarılı senaryo dizinin en büyük artısı. Eğer Çukur dizisi başrol oyuncusu Aras Bulut İynemli’ye veya dizinin senaristi Horzum’a bir şey olmazsa Çukur 4. sezon da üstün başarısını devam ettirecek.

2019 aralık ayında Sefirin Kızı yayın hayatına başladı; Sefirin Kızı dizisi daha 3. haftasında 10 ve üzeri reytingler almaya başladı ama kemikleşmiş Çukur izleyicisinden hiç bir kitleyi ekrana çekemedi. Bu nedenle eğer Çukur Çukur gibi olmaya devam ederse 2020 2021 sezonunda Çukur 8 ve üzeri reytingleri görür ama yok Çukur dizisi bozar da izleyici sıkmaya başlarsa o zaman reyting canavarı Çukur’u da korkutmaya başlar.

 

ukur Kaç Sezon Yayınlanacak

Çukur dizisinde senaryonun bitmesi gibi bir durum kesin olarak söz konusu olamaz zira bu tür mafya ve aksiyon dizilerinde bir düşman gider başka bir düşman gelir. Aşk hikayesi gibi olmaz. O yüzden Çukur’u korkutacak tek konu reytingler bir de Aras Bulut İynemli olacaktır. Zira herkes ölse dizi devam eder de Yamaç Koçovalı olursa Çukur dizisinin de sonu gelir.

Aras Bulut İynemli Artık Başka Projelerde de Yer Almalı

Çukur dizisi tuttu diye Aras Bulut İynemli en verimli yıllarını Çukuır’da harcayacak değil; ne yazık ki Çukur dizisi Arka Sokaklar kadar uzun ömürlü olamaz. Zira Aras Bulut İynemli artık 30 yaşına girdi ve ne kadar yetenekli olduğunu 2019 yazın da yer aldığı ve 2019’a damga vuran 7. Koğuştaki Mucize dizisi ile bir kez daha gösterdi. Bu nedenle o da bir dönem sonra Çukur’dan da Yamaç’tan da sıkılacak ve artık Çukur’da yer almamak için elinden geleni yapacak ve ücretini yükselttikçe yükseltecektir.

Aras Bulut İynemli Çukur’dan sıkılır Çukur izleyicisi Çukur’dan sıkılmaz; ama Aras Bulut İynemli başka dizilerde de yer almazsa sadece Çukur’da efsane olur Türk Sinemasında değil.

Aras Bulut İynemli Çukurdan ayrılacak mı