Sefirin Kızı Yeni Sezonda Devam Edecek mi? (2. Sezon) İşte Detaylar

Güncelleme 30 Nisan 2020 Sefirin Kızı dizisi 1 haziran 2020 pazartesi günü 16. bölüm çekimleri için sete çıkacak. Sefirin Kızı dizisi 16, 17 ,18 ve 19. bölümleri haziran ayı boyunca çekilecek. Sefirin Kızı dizisinin sezon finalini ise 22 haziran da yapacak. Sefirin Kızı dizisi böylelikle 17. bölümü ile sezon finali yapacak ve 2020 2021 yeni sezonuna ise 18. bölümü ile başlayacak. sefirin Kızı sezon finali 19. bölüm

Sefirin Kızı dizisi Star TV’nin yüzünü güldüren bir proje oldu. Star Tv’nin bölüm başı olarak en çok ücret ödediği dizisi Sefirin Kızı aldığı yüksek reytinglerle aldığı paranın hakkını ödedi. Son dönemde dizi tutturmak zorlaşmışken Star Tv sevilen dizisi Sefirin Kızı’nı elinden kaçırmak istemiyor. Mayıs ayında tekrar sete çıkmak için hazırlıklara başlayan Sefirin Kızı dizisi harika bir sezon finali ile mayıs ayında ekranlarda olacak.

Sefirin Kızı’na 2. Sezon Onayı Geldi

Star Tv yetkileri daha mayıs ayı gelmeden Sefirin Kızı yapımcısı NGM Medya ve O3 Medya ile dizinin ikinci sezonu için masaya oturmaya karar verdi. Özellikle Sefirin Kızı dizisinin İstanbul dışında çekiliyor olması bazı oyuncular için ciddi sıkıntılara neden oluyor. Sevdiklerinden ayrı kalma sıkıntısına katlana oyuncularda hali ile ücretlerini sürekli arttırıyorlar.

Sefirin Kızı kadın başrol oyuncusu ve dizide Nare karakterine hayat veren Neslihan Atagül hem çok sevdiği İstanbul’dan hemde sevgilisi Kadir Doğulu’dan uzak kalarak büyük fedakarlık yapıyor. Sete verilen bir kaç günlük aralarda Muğla’da durmayan Neslihan Atagül ilk uçakla soluğu İstanbul’da alıyor.

Sefirin Kızı Yeni Sezonda Devam Edecek mi?

Sefirin Kızı Yeni Sezonda Devam Edecek mi? Evet; Sefirin Kızı dizisi kesin olarak yeni sezonda devam edecek. Dizinin yeni sezona 14 eylül 2020 pazartesi günü başlaması bekleniyor. 

Sefirin Kızı dizisi yapımcısı O3 Medya Sefirin Kızı başrol oyuncuları Neslihan Atagül, Engin Akyürek, Uraz Kaygılaroğlu ve Tülin Yazkan ile yeni sezon sözleşmesi için ilerleyen günlerde masaya oturacak. Eğer Sefirin Kızı başrol oyuncuları ile de bir anlaşmazlık olmadan 2. sezon sözleşmeleri de imzalanabilirse Sefirin Kızı kesin olarak 2020 2021 yeni sezonunda 2. sezonu ile ekranlarda olmaya devam edecektir.

Sefirin Kızı 2. Sezonda Neler Olacak?

Sefirin Kızı dizisinde senaryo her hafta farklılaşıyor ancak bize gelen bilgilere göre Sefirin Kızı dizisinin ilerleyen bölümlerinde Dudu ile Yahya Efeoğlu arasında bir aşk yaşanacak. Bilindiği üzere Elvan açık sözlülüğü ile Kocası Yahya’nın kalbini kırmış ve evliliğini zora sokmuştu. Yahya Elvan’ı aldatmakla kalmayacak aynı zamanda abisi Sancar’ı da ilerleyen bölümlerde çok zora sokacak. Yahya ile Sancar arasında büyük anlaşmazlıklar çıkacak.

Sefirin Kızı Ne Zaman Bitecek

Sefirin Kızı dizisi senaryo el verdikçe devam edecek bir dizi şuanda yapımcı da senaristlerde hikayenin sonu ile ilgili bir plan yapmıyorlar. Sefirin Kızı ilerleyen sezonlarda reyting sıkıntısı çekerse o zaman final korkusu ile yüzleşmek zorunda kalır; şuanda böyle bir korku yok zira Sefirin Kızı dizisi en çok izlenen 3. dizi olarak kanalına da en çok para kazandıran dizilerden.

Her efsanenin bir yükselişi olduğu gibi çöküşü de var. Pazartesi günü çok riskli bir gün. Daha önce son zamanlarda Söz ve Kırgın Çiçekler gibi efsane denilen dizileri reyting canavarı pazartesi akşamları yakaladı; tahminimce Sefirin Kızı dizisi 3. sezon olarak ekranlarda kalacaktır; daha fazla devam edemeyeceğini düşünüyorum zira çok yüksek maliyetli bir dizi ve 5 reytingin altında Star Tv zarar eder.sefirin Kızı yeni sezon