Çukur Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Çukur 94. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Çukur’da yeni sezon çalışmaları devam ediyor. 4. sezonunda final yaparak ekranlara veda edecek Çukur dizisinin yeni sezon senaryosu da hazır. Medyada dolaşan bir bilgiye göre Çukur’un 4. sezonunda dizinin çok önemli bir başrol oyuncusu ölerek diziye veda edecekmiş; ölen kişi de bir Koçovalı olacakmış.

Çukur Yeni Sezon Çekimleri Bayram Sonra Başlayacak

Çukur’da yeni sezon çekimleri 7 ağustos 2020 günü başlayacak. Ay Yapım Çukur dizisinin yeni bölümlerini Show TV’ye ağustos öncesi teslim edecek; yeni sezon başlama tarihine tamamen Show TV’i karar verecek. ukur Yeni Sezon resimleri 4. sezon

Bir çok analizde Çukur’da Selim Koçocalı ölecek dense de şuanda Çukur’dan ayrıldığı ve yeni sezonda olmayacağı kesinleşen tek isim Berkay Ateş. Daha önce de Çukur’dan ayrıldığı söylenen Berkay Ateş yeniden Mahsun karakteri ile diziye dönmüştü.

Çukur Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Çukur yeni sezon başlama tarihi belli oldu. Bize gelen bilgilere göre Çukur dizisi yeni sezona 7 eylül 2020 pazartesi başlayacak. Bilindiği üzere Çukur dizisi 93. bölümü ile 20 nisan 2020 de erken sezon finali yapmak zorunda kalmıştı. Çukur dizisinin 94. bölümü ile ise yeni sezona kalmıştı.

Ay Yapım Çukur dizisinin 4. sezon çekimlerine ağustos ayı öncesinde başlayarak yeni sezona en az 5 bölüm stok yaparak girmeyi planlıyor; zira 2020 2021 yeni sezonunda da Korona Virüs belası dizi setlerinin peşini bırakmayacak.

Çukur’un 4. sezona her sezon olduğu gibi eylül ayının ilk haftasında başlaması bekleniyor. Çukur dizisi 4. sezon tanıtım fragmanı ise ağustos sonunda başında izleyiciye gösterilecek. Çukur’un yeni sezonunda çok önemli bir değişilik beklenmiyor.

Çukur 4. sezon 2020 2021

Çukur 4. Sezon Tanıtım Fragmanı

Çukur 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak 2019 2020

Çukur dizisinin 3. sezona 16 eylül pazartesi günü başlayacağı duyuruldu. Çukur dizisinin yeni sezon tanıtımı da 7 eylül akşamı sosyal medyadan paylaşıldı.

Çukur dizisinin yeni sezon tanıtımında daha önce açıkladığımız gibi İdris’in ölümü sonrası Yamaç’ın aklını kaybetmesi ve Baykal’ın intakamını almaya gelen kızı Efsun yer alıyor. 

ukur Yeni Sezon tanıtımı yapıldı

Güncelleme 5 Eylül 2019 Çukur dizisinden önemli bir ayrılık yaşandığı ortaya çıktı. Bilindiği üzere Çukur dizisinin sezon finalinde Akın’ın kurtardığı Yücel Koçovalılar’dan ağır bir intikam almak için hain bir plan yapmış ve Koçovalılar’ın kadınlarını kaçırmış ve kadınların hayatı karşılığında Yamaç ile İdris’i karşı karşıya getirmiş biriniz ölmezse kadınlar ölecek demişti. Çukur dizisinin yeni sezonunda İdris Koçovalı karakterinin olmayacağı Ercan Kesal’ın Çukur’dan ayrıldığı ortaya çıktı.

Çukur dizisi yapımcısı Ay yapım yeni sezonda Çukur dizisine son olarak Halka dizisinde yer alan Hazal Subaşı ile anlaştı. ukur 3. Sezon Diziden Ayrılan Oyuncular Ercan Kesal İdris Koçovalı

Çukur dizisi kadrosuna Efsun karakteri ile Damla Sönmez dahil oldu. Damla Sönmez dizi de Aras Bulut İynemli ile partner olacak. Efsun karakteri dizi de öldü sanılan ancak Karakuzular’ı Koçovalıların başına bela eden Baykal’ın kızı olarak girecek. ukur efsun ve yamaç

Çukur 3. sezon Fragmanı

Çukur 3. Sezon Tanıtım Fragmanı

Çukur’un 3. Sezon Çekimleri 1 Eylül’de Başladı

Yeni sezon çekimlerine Ağustos ayı başında başlamayı planlarken yaşanan gecikmeden dolayı çekimlere en geç başlayan dizi oldu. Çukur dizisi ekibi 1 eylül 2019 pazar günü yeni sezon çekimleri için kamera karşısına geçti. Bu durumda Çukur’un yeni sezonu  16 eylül pazartesi günü başlayacak.

Çukur dizisinin yeni sezonunda tam bir kadın dayanışması olacağı şimdilerden medyada konuşulan bir konu oldu. Bakalım bizi yeni sezonda ne sürprizler bekliyorukur yeni sezon

Güncelleme 30 Temmuz 2019

Çukur Yeni Sezon Başlama Tarihi Belli Oldu

Ay Yapım Çukur dizisi set ekibine 19 Ağustos pazartesi günü iş başı var bilgisi verilmiş. Çukur dizisinin yeni sezon başlama tarihine Show Tv karar verdi ve Ay yapım 16 Eylül pazartesi günü Çukur dizisinin yeni sezonunu Show Tv’ye teslim edecek. Çukur dizisi yeni sezona başlamadan önce 3 bölüm stok çekecek.

Diğer taraftan Çukur dizisinin 3. sezon müziklerini hazırlaması için MERO isimli Rap şarkıcıya teklif götürdü. MERO yeni sezonda Çukur’un müziklerini yapacak.

mero çukur dizisi yeni sezon

Çukur dizisi 3. Sezon Onayını Aldı

Show Tv Ay Yapım’ın sevilen dizisi Çukur’a 3. sezon onayı 10 bölüm öncesinden verdi. Show Tv pazartesi akşamlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan  Çukur dizisi yapımcısına 2019 2020 yeni sezonu için hazırlıklarınıza başlayın mesajı verdi.

Elinde ki en çok izlenen dizi Çukur için kesenin ağzını sonuna kadar açan Show Tv Çukur’un 2019 eylül ayında yayınlanacak 3. sezonunda yayın haklarını aldı. Show TV’den gelen müjdeli haber sonrası Çukur dizisi senaristleri ve yapımcıları 2019 2020 yeni sezonunda ekranlara gelecek bölümler için planlamalara başladı.

Çukur Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Çukur dizisi başrol oyuncusu Aras Bulut İynemli dizileri Çukur’un 67. bölümüyle 27 Mayıs Pazartesi akşamı 2. sezon finali yaparak ekranlara veda edeceğini açıkladı. Bu açıklama ile Çukur dizisinin 69. bölümün yeni sezon da yayında olacağını anladık. Her ne kadar izleyici Çukur dizisi erken sezon finali yapıyor dese de aslında haziran ayının ilk haftasının yani 5 haziran çarşamba akşamının Ramazan Bayramı tatili olduğu için sezon finalleri bir hafta önceye aldı. Yoksa bir hafta aradan sonra sezon finali yayınlanacaktı.

Çukur 68. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Asas Bulut İynemli’nin açıklaması ile Çukur dizisinin 68. bölümünün 2019 2020 yeni sezonunda yani tatilden sonra yayınlanacağını öğrendik. Çukur dizisi ikinci sezona 17 Eylül 2018 Pazartesi günü başlamıştı. Yani Ay Yapım ve Atv Çukur dizisini geçen sezon 3. haftada yayınlamıştı; bu sezonda Çukur dizisi eylülün 3. haftası başlayacaktır. Bu durumda tahminen Çukur dizisi 68. bölüm 16 Eylül 2019 pazartesi akşamı yeni sezona başlayacak. ukur 2019 2020 yeni sezon 68.bölüm

Çukur’da Yeni Yıla Başlarken 3 Hafta Ara

Çukur 49. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? Çukur Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Çukur dizisi 48. bölüm 21 ocak pazartesi akşamı yayınlanmıştı. Çukur dizisi 49. bölüm 31 ocak pazartesi yani yıl başı akşamı ekranlara gelemeyecek ve yeni bölüm 21 ocak pazartesi 21:00 da Show Tv ekranlarında olacak. Çukur dizisi de Ay Yapım tarafından 3 hatalık tatile çıkarıldı; set çalışanları 3 haftanın sonunda 17 ocakta sete çıkacak tahmini olarak.ukur 2019 ne zaman

Çukur dizisinin 2. sezon çekimlerinin başlama tarihi belli oldu. Çukur dizisi 2. sezona 27 ağustos pazartesi günü başlayacak.  Çukur dizisinin  iki bölüm stok olarak çekim yapacağı ve yeni sezona 17 eylül pazartesi günü 34. bölümü ile başlayacağı açıklandı ukur Karakuzular 2

Güncelleme: Çukur dizisi sezon finali yaptı yapmasına ancak Çukur’da yeni bir dönemde başladı. Çukur’da yeni dönem yeni oyuncular anlamına gelirken de bir çok ismi Çukur’la özdeşleşmiş oyuncu da senaryo gereği sezon finalinde diziden ayrılmak zorunda kaldı; özellikle sezon finalinde ölen Medet, Emrah ve Nazım herkesi üzdü.

Ayrıca şuanda belli olmasa da sezon finalinde Sultan, Akşın, Celasun, Nedret, Ayşe, Karaca İdris, Paşa ve Emmi de ağır yaralandı. Bakalım hangi karakterlerin yeni sezonda senaryo da yeri devam edecek kimler ölecek hepimiz göreceğiz. Ayrıca Selim de bileklerini kesti. 

Peki Çukur’da kimler öldü kimler yeni sezona kaldı? Çukur’da yeni sezon Cumaali’yi kim canlandıracak? Çukur dizisinden Ayrılan ve Yeni Gelen Oyuncular için tıklayınız Oyuncu Kadrosu

ukur 34. Bölüm 1

Ay Yapım’ın en başarılı dizisi olan Çukur için sezon finali tarihi geldi çattı. Çukur dizisi için sezon finali tarihi 33. bölüm olarak açıklandı. Çukur 33. bölümde 11 haziran 2018 pazartesi günü sezon finali yaparak ekranlara veda edecektir.

Söz dizisinin oyuncuları ise haziran ayı başında çektikleri bölüm sonrasında tatile çıkacak. Uzun bir tatile çıkacak olan Çukur dizisi set ekibi 3 aylık bir araının ardından ağustos ayı sonunda tekrar sete çıkacak; ancak Çukur dizisi senaristleri yaz boyunca Çukur’un 2. sezon senaryosu için çalışacak. Çukur dizisi reytingleri özellikle mayıs ayı başından itibaren hızlı bir düşüş dönemi yaşamıştı. Bu düşüşün en önemli nedeni olarak eskiden her bölümü aksiyon dolu olan Çukur dizisinde artık senaryonun standartlaştığı eleştirileri gelemeye başlamıştı. Bu nedenle Çukur dizisi senaristleri Gökhan Horzum iyi bir sezon çıkarmak istiyorsa yaz boy çalışmak zorunda.ukur 34. Bölüm

Çukur 2. sezon ne zaman başlayacak?

Çukur dizisi 2. sezon eylül ayında başlayacaktır. Genel olarak diziler eylül ayının 3. haftasında başlıyor. Show Tv de genel olarak başarılı dizilerini vakit kaybettirmeden başlatma taraftarı. Ay Yapım’da zaten genel olarak dizilerinin ilk bölümlerini eylül ayı başında hazırlayıp kanala gönderiyor.

Çukur yeni sezon 34. bölümün ne zaman başlayacağını şuanda kimse bilemez; ancak %90 ihtimalle 17 eylül 2018 pazartesi günü ekranlara gelecektir. Bu tarih genel olarak tüm yeni sezona başlayacak dizilerin haftasıdır. Zaten Çukur dizisi haziran ayının 2. haftası yani tüm dizilerin genel olarak sezon finali yaptığı tarih de diğer diziler ile birlikte sezon finali yaptı; yine yeni sezon da herkesle birlikte Çukur dizisinde de başlayacaktır.ukur Yeni Sezon

Çukur Yeni Sezon başlama tarihi yani Çukur 34. bölüm yayın tarihi ağustos ayı sonunda Çukur 34. bölüm Yeni sezon tanıtımında belli olacaktır; o tarih gelmeden biz sizlere kulis bilgileri ile Çukur’un yeni sezon başlama tarihini açıklamaya çalışacağız.

Bakalım Çukrur’un 2. sezonunda kardeş kavgası bitecek mi? Koçovalı ailesi bir olup düşmanlarının üstesinden gelebilecek mi zira tahminlerimize göre Çukur’un 2. sezonunda Koçovalı ailesinin yeni büyük düşmanları olacak. Çukur dizisinde 2. sezon umarım Vartolu’nun ağırlığı azalmaz zira Vartolu Çukur dizisinin sevilmesinde en az Yamak kadar önemli bir karakter.

Çukur 2. Sezon 3. Tanıtımı 17 Eylül Pazartesi Cumaali Özel Fragman

Çukur Yeni Sezon 2. Tanıtımı 17 Eylül Pazartesi

Çukur Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı Çukur 34. bölüm Fragmanı

Yorum yaz

Çukur Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Çukur 94. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? (10 Yorum)

  1. Şimdi çukur 3 sezon kaç tane bulum uynicak arkadaşlar ben iranliyim ama lütfen çukur çukur çapuk sezon finali yapmasın

  2. Cukur’da bence artık klasık yaz sezonu yapanların yerıne 1 ay tatıl yapıp sezonu acsalar 10 numara izleyici ceker dizi kendine ve Şuan ‘da tv kanallarında dizi tabirinde birşey yok Show tv dahil izlenecek 1 sey kalmadı ! tv ızlenmesini istiyorsa Show Temmuzun ortasında sezonu acmalı ben bıle suan merak edıyorum acaba Ceza evindeki kardeşlerimi yaptırdı dıye cukuru ıyı bılmeyen bırı bole pir plan yapamnazdı!!! finaldeki bence cukur dizi başlamalı eylul gelmeden !!! TV olarak dizi severleri izler dusunun normal ızleyıcısı 1 mılyonken 10 milyon ızlenmesini veya 10 milyondan 50 milyon izleyıcı kapasıtesıne rekor kırar arkadaş !

  3. Hacilar .. OlayKarisik olabilir. BU MElihada da bir is var sultan olur yerine o gecebilir yada Idridin ondanda bir oglu vardir herkezi taratan o olabilir… Selimin hapisteki ogluda ucuncu kisi cikabilir. Yada olumlerin sokundan sonra Alicoda duzelmis oabilir ve 3 cu olabilir .. Celasun olmez MEtin ve kardesi olmez karaca da kurtulur aksin sultan acar ayse gider BAykali unutun cok kucuk kaldi rolude iyi degildi yeni kan olur bu.. Heycan dorukta Bekliyoruz #AYYAPIM

  4. vartolu ve yamaci artik kimse tutamiyacak.selimin ve medetin ölümüne üzüldüm keske selim ölmeseydi . sultan annesi yüzünden selime yazik oldu.

      • Arkadaşlar baykal melihanin oğlu çünkü İdris melihayi çukur için terk etmiş onan intikam aliyor meliha… Belkide olmüşdür baykal ama ben sadece buna eminim ki bu çukura yeni gelener ve koçovalilari tariyanar melihanin adamnaridir … Ben iranan izliyorum iran turkuyum ağer kelimeleri yanliş yazdiysam affedin