Damla Survivor 2018’e Devam Edebilecek mi? Damla’nın Son Durumu Nasıl?

Survivor 2018 adeta sakatlıkların ve diskalifiyelerin yılı oldu. Survivor 2018’de daha önce ki Survivorlarda olmadığı kadar sakatlıklar yaşandı. Sadece fiziksel sakatlıklarda değil bu yıl mental rahatsızlıklardan da diskalifiyeler yaşandı.

Survivor 2018’de son olarak Berna Canbeldek Survivor 2018’den sakatlığı yüzünden diskalifiye olmuştu. Ondan önce Batuhan mental olarak Survivor 2018’e alışamadığı için  diskalifiye olmuştu. Yine Survivor 2018 de Ecem Karaağaç ve Gamze Aksu da sakatlıklar yüzünden Survivor 2018’e veda etti. Diğer taraftan Survivor 2018’de sona gelinirken Damla Can ve Turabi Çamkıran’da sakatlıklar ile boğuşuyor.

Sakatlıkların Survivor’ında izleyici artık finale kadar desteklediği ve sms attığı Turabi ve Damla’yı finale de götürmek istiyor. Hatta izleyici destekleri ile bunu yaptı bile. Aslında herhangi bir diskalifiye olmazsa Survivor 2018’de hem Damla Can hemde Turabi  Survivor 2018’de Kıbrıs finaline görme ihtimalleri en yüksek isimlerden

Turabi’nin durumundan Damla Can’ın durumu biraz daha farklı. Turabi de tabi ki Survivor 2018’de en azından Kıbrıs finallerinde yer alabilmek için tedavi görüyor ama Damla Can gördüğü tedaviye cevap vermiyor. Damla Can şuana kadar gördüğü tedaviler sonucunda sakatlığında ilerleme gösteremedi ve Acun Medya benim tahminimce Turabi ve Damla Can’ın ikisini birden Kıbrıs’a götürmek istemiyor bu nedenle de bence Damla Can çok yakın  zamanda yani 18 24 haziran arasında Survivor 2018’e veda edecektir. Damla Can bence diskalifiye yöntemi ile Kıbrıs finalinden uzaklaştırılacak isim olacaktır. Damla Survivor 2018

Damla ve Turabi ikisi birden Survivor 2018’de Kıbrıs’a giderse son haftalarda bu ikili sakat iken mücadele eden ama sms de bu ikisinin gerisinde kalan diğer yarışmacılara haksızlık olacak. Bu durumu da değerlendiren Survivor 2018 yapım ekibi sadece bu yıl ki Survivor’a özel 5+1 şeklinde Kıbrıs’a 6 kişi gitme gibi bir karar alınabilir. En azından benim tahminimce masa da ki seçeneklerden biri de o.

Damla Survivor 2018’e devam etmeyi ve kendisini destekleyenlere karşı borcunu ödemek için uğraşıyor ama bu çabaları ne yazık ki boşa çıkacak ve bence bu hafta Survivor 2018’e veda edecek.

Damla Survivor 2018’e Devam Edebilecek mi? Damla’nın Son Durumu Nasıl? (2 Yorum)

  1. Bos bos konusmayin ne vedasi, Damla sadece durumu iyi olmadigindan ve oyunlara cikamdigindan agliyor, veda falan etdigi yok.