Diriliş Ertuğrul 11 Nisan Var mı Yok mu? Diriliş Ertuğrul 114. Bölüm yayınlanacak mı?

Günceleme Diriliş Ertuğrul  dizisi yapımcısından yayınlanmayan fragman ile ilgili resmi açıklama geldi. Diriliş Ertuğrul  dizisi fragmanı yetişmemiş; Diriliş Ertuğrul  11 nisan akşamı 114. bölümü ile izleyicisi karşısında olacakmış. Fragman ise hafta içi çıkacakmış

Diriliş Ertuğrul 11 Nisan

Diriliş Ertuğrul 11 Nisan Fragmanı

Trt 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul  4 nisan çarşamba akşamı 113. bölümü ile Trt 1 ekranlarını şenlendirdi. Diriliş Ertuğrul  dizisinin 114. bölümü ile de 11 nisan çarşamba akşamı izleyicisi karşısında olması bekleniyordu; ancak bir  Diriliş Ertuğrul geleneği olan bölümden sonra fragman verme 4 nisan akşamı bozuldu; zira 1 saate yakın bekledik ama Diriliş Ertuğrul 114. bölüm fragmanı yayınlanmadı.

Diriliş Ertuğrul dizisi fragmanı hemen bölümün arkasından yayınlanmazsa izleyiciler hemen Diriliş Ertuğrul haftaya yok gibi bir düşünceye kapılıyor. Evet bu düşünce doğru. Genel olarak Diriliş Ertuğrul  dizisi yeni bölümü ile haftaya ekranlara gelemeyecekse fragman verilmiyor. Bu durumlarda yeni fragman bir hafta sonra çarşamba gecesi veriliyor.

Ben daha önce bir kaç defa daha Diriliş Ertuğrul  dizisinin fragmanın geç verildiğini gördüm; özellikle ekip fragmanı yetiştirip kanala yollayamazsa fragman perşembe günü öğlen montajlanıp çıkıyor muhtemelen. Yani Diriliş Ertuğrul fragmanı çarşamba gecesi çıkmadı diye kesin olarak yok demek değildir.

Diriliş Ertuğrul dizisi 11 nisan akşamı yayınlanamayabilir de. Şuana kadar araştırmalarımız sonucu Diriliş Ertuğrul  dizisinin 11 nisan akşamı yayınlanmamasının sebebini bulamadık; kandil desek o da değil; zira Miraç kandli 13 nisanı 14 nisana bağlayan cuma gecesi.

Diriliş Ertuğrul dizisi bir tarihi dizi olma sebebi ile bazen bölüm yetişmediği zamanlar oluyor. Özellikle çekimlerde sakatlık gibi sıkıntı gibi durumlar olmuş veya hava koşulları izin vermemişse çekimler yetişmeyebiliyor. Bu durumlarda ise Diriliş Ertuğrul dizisi yeni bölümü ile değil özel bölümü ile ekranlarda oluyor.

Diriliş Ertuğrul dizisi eskiden tekti gününde. Bunun gibi bu hafta yok gibi durumlar oluyordu; ama şimdi Diriliş Ertuğrul  dizisi Atv’nin Sen Anlat Karadeniz isimli dizi ile liderlik mücadelesi veriyor; eğer gerçekten Diriliş Ertuğrul  dizisi yayınlanamayacaksa 11 nisan akşamı bu yarışta büyük yara alır.

Diriliş Ertuğrul 11 Nisan Var mı Yok mu? Diriliş Ertuğrul 114. Bölüm yayınlanacak mı? (1 Yorum)