Diriliş Ertuğrul Belgütay Kimdir? (Diriliş Ertuğrul Yeni Şaman) Şerif Bozkurt Kimdir?

Diriliş Ertuğrul dizisi yeni bir döneme girmeye hazırlanıyor. Bilindiği üzere Diriliş Ertuğrul dizisinin 4. sezonunda Ertuğrul Bey yaşlanacak onun yerine Osman Bey’in gençliğini izleyeceğiz. Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezonunda Engin Altan Düzyatan özel bir yaşlandırma tekniği ile dizide yer alacak.

Diriliş Ertuğrul dizisinde bu sezon bitmeden dizimize 4 yeni oyuncu dahil olacak; bizim tahminlerimize göre bu dört yeni oyuncu da gelecek sezon Diriliş Ertuğrul dizisinde yer alamayacak.

Diriliş Ertuğrul dizisine yeni gelen konuk oyunculardan bir ide Şerif Bozkurt. Bilindiği üzere geçen sezon Çağlar Yiğitoğulları Ulu Bilge Şaman karakteri ile karşımıza çıkmıştı bu sezon ise Şerif Bozkurt Şaman karakteri ile karşımıza çıkacak

belgütay diriliş şaman 1

Diriliş Ertuğrul dizisinde Belgütay hem şaman hemde gözü kara bir savaşçıdır. Şaman Noyan’ın emrinden çıkmayan Noyan’ı ve askerleri heyecana getirerek savaşa hazırlayan dini bir görevlidir.

Şerif Bozkurt Kimdir?

1979 yılında İzmir’de doğan Şerif Bozkurt Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk Bölümü’n mezunudur. İzmir Tiyatrosunda görev alan Şerif Bozkurt aynı zamanda da İzmir radyosunda da çalışmıştır. 2008 yılında çağan Irmak’ın Issız adam filminde rol almıştır. Son olarak 2015 yapımı Aşk Olsun filminde yer almıştır. erif Bozkurt resimleri