Survivor 2018’de Kıbrıs’a Hangi 5’li Gider? (Anket)

Survivor 2018’de Kıbrıs’a gitme yolunda Favorilerini Sahra Işık’da açıkladı. Survivor 2018de Kıbrıs finali 1

Survivor 2018’de birleşme partisi haftası geldi çattı. 31 yarışmacının dahil olduğu Survivor 2018’e 17 yarışmacı veda etti. Kime smsde elenerek adaya veda etse de bir çok isimde sakatlanarak Survivor 2018’e veda etmek zorunda kaldı. Son olarak Ünlüler takımından Elif Şadoğlu’nun vedası sonrası Ünlüler 6 Gönüllüler 8 kişi kaldı.

Survivor 2018’de tam izlenecek vakitlere geldik; zira bu zamana kadar ya bir takım çok güçlüydü rekabet olmadı yada takımları canlarını dişlerine takarak mücadele etmedi; ancak Survivor 2018’de 7 nisan pazartesi akşamı yapılan sms oylamasında bir kez daha gördük ki herkes kazanmak için varını yoğunu ortaya koymak zorunda. Ben All Star’ım bana bir şey olmaz meselesi kalmadı. Tüm takım Turabi’yi yazdı ve duyduk ki Turabi bu şekilde takımı da düşman olarak görmeye devam ederse sürekli potada olacak.

Survivor 2018’de kalan 14 yarışmacıdan hangisini ele alsak Kıbrıs’a gitme şansı var deriz; Tabi ki Survivor 2018’de Kıbrıs’a gitmek için sadece iyi performans göstermeniz yetmez aynı zaman da da yoğun bir izleyici desteğine ihtiyaç duyarsınız. Bilindiği üzere Yağmur Banda, Birsen Pekgöz, Mustafa Kemal Kurt, Murat Ceylan 24 27 nisan akşamları yapılan sms oylamasında bu potansiye sahip olabilecek bir performans sergilemediler.

Survivor 2018de Kıbrıs finali

Tabi ki Yağmur Banda, Birsen Pekgöz, Mustafa Kemal Kurt, Murat Ceylan’ın Kıbrıs’a kalacak kadar sms alamadıkları benim görüşüm; şimdi de sizlerden görüşlerinizi istiyorum. Sizce Survivor 2018’de Kıbrıs’a hani 5 isim gidecek? Şuanda adada bulunan 14 isimden sadece 5 tanesi Kıbrıs’a bilet alırken kalan 9 tanesi ise Survivor 2018’e Kıbrıs öncesi veda etmek zorunda kalacak.

Bilindiği üzere Survivor 2018’de Kıbrıs finali Kıbrıs’ta yer alan Nuhun Gemisi otelde yapılacak.

Sizce Survivor 2018’de Kıbrıs’a Kimler Gider? (En fazla 5 kişiye oy verebilirsiniz)

[poll id=”7″]

Survivor 2018’de Kıbrıs’a Hangi 5’li Gider? (Anket) (35 Yorum)

 1. goruldugu uzre kıbrıs 6 lısı oldu acun medya turabı sakat ve oynayamadıgı ıcın hazırlanan bu sıstem aslında kımseyı de rahatsız etmedı kımseyı rahatsız etmeyen bır sey de demek kı mantıklı bulunmus bu herkes ıcın makul ve avantajlı olmustur.
  sıstemı de degerlendırdıgımıze gore artık cıddı meseleye donebılırız
  hılmıcem ve anılın yarı fınalı kazandıktan sonra yanlarına oturacak ıkı kısının ılk koltugunda ademın oturacağını tahmin edıyordum ancak aynı şeyi nagihan için düşünmemiştim ancak nagihan yarı final koltuğuna oturarak herkesın öngörüsünü yıktı

 2. Bence hilmi cem turabi adem anıl nagi han damla gider yarı final koltuğuna anıl ve hilmicem oturur demedi demeyin

 3. Turabi gitmesin karekteriyle hak etmiyen biri sanki turabinin ciftligi
  .herzamki gibi baslarda meydan okur sanki 9 köyün agasi gibi finale yaklasinca bas duygusala sagolsun bizim millet zaten duygusala baglar …. delikanlilik böyle olmaz ademe yemedi demi..

 4. HİLMİCEM+TURABİ=HİLTUR 2015’TEKİ GİBİ YİNE İKİSİNİ DESTEKLİYORUM ❤❤????

 5. ya bence anil olur anil iyi yarismaci
  cok iyi gifiyor
  cok guclu

  ve cok yakisikli diyilmi ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡?????????????? anil sana guveniyorum

 6. ya bence anil olur anil iyi yarismaci
  cok iyi gifiyor
  cok guclu

  ve cok yakisikli diyilmi ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡??????????????

 7. anil birinci olucak ?????????????????
  anilllll seni coooook seviyorum ❤??????????????????????????????????????????????????????????????????
  anil ?????

 8. kıbrısa gidecek isimler Adem Merve Hilmi cem Damla Sema olur ama inşallah bu sene Adem yada Merve şampiyon olur ikisi hakediyor bence ikisinde çok seviyorum

 9. parkurun kraliçesi.dişiçita,sarıfırtına nagi. kalbimiz seninle inşallah sen şampiyon olursun.

 10. kalbim hilmicem ve damlanın kazanmasından yana inşallah kazanırlar tüm kalbimle onları destekliyorum