Beni Bırakma 90. Bölüm Özeti Beni Bırakma 11 Mayıs Tüyoları

Beni Bırakma 90. Bölüm Özeti

Esin’i tutuklamak için polisler gelir ancak Esin ortalarda yoktur. Esin’in, tutuklanma arifesindeyken birden ortadan kaybolması dengeleri değiştirmiştir. Bora, Zeynep’i hapisten çıkarmak için önce Esin’i polisten kaçırır sonra da  Emre’nin elindeki delilleri yok etmek için harekete geçer. Bora Emre’den delilleri alacak Zeynep’i çıkarttıktan sonra tekrar kullanmak ve Esin’i hapse göndermek için saklayacaktır; ancak Emre Bora’nın düşündüğü kadar kolay bir yem değildir.

Emre ise Esin’i hapse göndermeye kararlıdır ve Bora’nın Esin’i kaçırdığını öğrenir ve Bora ile görüşmek Bora’dan hesap sormak için harekete geçer.

Tarık ise tüm aileyi bir yemekte toplar ve tüm ailetem Meltem’in oyununu açıklar. Herkes bir anda şok olur. Meltem’in intihar etmediği her şeyin bir düzen olduğu ortaya çıkar; fakat Cengiz duyduklarına inanmak istemez; zira şirketin geleceği Meltem ve Tarık’ın evlenmesi üzerine kurulmuştur. Sıkışmış durumda olan Meltem çıkışı Suat ve Cengiz’e dayanmakta bulur.

Suat ve Meltem’in oyun üstüne oyunları sonrası bir anda Tarık ve Cengiz karşı karşıya kalır. Baba ve oğulun arasına sonunda kara kedi girmiştir.  Cengiz’in tepkisi ise Sıla’ya olur. Tüm bunları Tarık’ın aklına Sıla’nın soktuğunu söyleyen Cengiz Sıla’ya öfke kusar. Tarık ise sevdiği kadının Sıla’nın yanında babasının karşısında yer alacaktır.Beni Bırakma 90. Bölüm 1

 

 Beni Bırakma 90. Bölüm Tüyoları

Esin tüm yaptığı suçları itiraf etmiştir. Yasal yollarla polis eşliğinde çekilen kamera kaydı artık Esin’in bittiği nokta olmuştur. Esin polislerin de gelmesi ile işin ne kadar ciddi olduğunu anlar. Polisler Esin’i iyileştiği anda mahkemeye oradan da hapse gönderecektir. Acil bir plan yapması gerek Esin ise Bora’nın desteği ile bu işin içinden sıyrılmaya çalışır.

Emre ise Esin’in her şeyi kameraya itiraf ettiğini Zeynep’e söyler. Zeynep duydukları karşısında büyük sevinç yaşar. Diğer taraftan Bora’da Zeynep’i kurtarmak için gerekirse Esin’in canını dahi almaya ama Zeynep’i bir gün dahi içeride tutmamaya karar verir ancak Esin zaten kuyruğu sıkışmış kedi gibi Bora’nın yanına gelmiştir. Esin Bora’ya Zeynep’i dışarı çıkarma karşılığında Emre’yi durdurmasını ister. Bora için artık işler kolaylaşmıştır. Beni Bırakma 11 Mayıs

Emre Zeynep’in mahkemesinde tüm bu ses kaydını mahkemeye sunmaya karar verir; mahkeme Zeynep’in Esin’i bıçaklamasın da her ne kadar nefsi müdafa olarak değerlendirse de bu süre Zeynep için hem uzun hemde Zeynep’in doktorluk kariyeri için tehlikeli olabilir. Benim tahminim Emre ve Esin anlaşacaktır; Emre her ne kadar Esin’i hapse göndermek istese de bence Zeynep’i kurtarabilmek için bundan vazgeçecektir. Bakalım Bora nasıl bir plan peşinde.

Meltem’in oynadığı oyun ortaya çıkmıştır. Tarık Meltem’in tüm yalanlarını öğrenmiştir ama Sıla’nın Sayar ailesi gözünde hiç bir değeri kalmamıştır. Meltem’e iftira attığı düşünülen Sıla hemde Sayar ailesinin evini basmış gibi görülmektedir. Sayar ailesi gelinleri olarak yalancı iftiracı Meltem’i görmek istedikleri için Sıla’nın yaptığı her hareket onlara batmaktadır. Tarık hem Meltem’in oyununu tüm aileye ispat etmek hemde Sıla’nın masumiyetini ortaya çıkarmak için güzel bir plan yapar.

Beni Bırakma 90. Bölüm

Sıla ise Tarık’ın gerçekleri öğrenmiş olması ile bir nebze rahatlasa da Tarık’ın kendisine değil Meltem’e inanması Sıla’yı yaralamıştır ve bir daha aralarında böyle  bir güven bunalımı olmasını asla istemez; zira düşmanları Meltem çok çetindir.

Beni Bırakma 90. Bölüm Özeti Beni Bırakma 11 Mayıs Tüyoları (5 Yorum)

  1. Valla hep kötülük hep kötülük çok sıkıldık biraz da güzel yönlerini görmeye başlasak da moralimiz duzelse içimize fenalık geldi

  2. SAYIN SENARYO YAZARI BENI BIRAKMA DIZISINDE KÖTŪ KARAKTERLERİ HEP KORUYARAK BİZ SEYİRCILERİ ÇOOOOK SİNİRLENDIRİYORSUNUZ BAZİLARIMIZ SINIR KRIZI GEÇIRIYORUZ RICA EDIYORUZ MILLET OLARAK KÖTŪLERDEN VE KÖTŪLŪKLERDEN BIKTIK BIRAZ INSANA MORAL VERECEK GŪZEL KONULAR YAZIN YADA FİNAL YAPIN BÖYLE YAPMAYA DEVAM EDERSENIZ ÇOOOK SEYİRCİ KAYBEDERSINIZ HABERINIZ OLSUN GÜZEL KONULAR YAZMANIZ DİLEĞİYLE?????

  3. Sıla karekteri çok aptalca.. biraz daha akıllıca hareket ederse diziye az da olsa hareket gelir

  4. Bu Sıla bıktırdı artık. Bu aşkı bitirin artık. Yeni sezonda başka bir aşk başlatın. Vallahi içimiz şişti