Diriliş Ertuğrul Osman’ın Süt Annesi Kimdir? (Oya Unustası) Gerçekte Osman’ın Süt Annesi var mıdır?

Diriliş Ertuğrul dizisinin 9 mayıs çarşamba günü ekranlara gelen 117. bölümünde kadroya Oya Unustası dahil oldu. Oya Unustası Diriliş Ertuğrul  dizisinde Osman’ın Süt annesi Sugay Hatun’a hayat verecek. Osman’ın annesi ölünce Osman’ın anne sütü alması için Ertuğrul bey bebeği ölen bir anne olan Sugay hatun ile karşılaşacak.

Diriliş Ertuğrul dizisinden ayrılan Esra bilgiç yerine kadın başrol oyuncusu olarak Oya Unustası geldi. Oya Unustası kendi bebeği öldürülünce Osman’a süt vermeyi kabul edecek. oyaunustası Diriliş Ertuğrul

Diriliş Ertuğrul dizisinde Oya Unustası bebeği ölen bir anne Sugay Hatun’aae hayat verecek. Oya Unustası bebeğini gömerken Ertuğrul’un Aktolgalı atı tarafından bulunur.

Harezmilerden olan Sugay Hatun iki kabilenin kan davası sebebi ile bebeğini kaybetmiştir; uzak diyarlardan gelmiştir. Sugay hatun Osmanın süt annesi 1

Oya Unustası Kimdir?

1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 30 yaşında olan Oya Unustası son olarak Sevdaluk Beyaz Karanfil Kalbim Ege’de Kaldı dizilerinde rol almıştır.Son olarak ise sezon finali yapan Atv’nin dizisi Masum Değiliz’de Ceyda karakterine hayat vermiştir. Muhtemelen Oya Unustası yaz sezonunda ekranlara gelmeye devam edecek Masum Değiliz dizisinden ayrılacaktır.

Diriliş Ertuğrul Osman’ın süt Annesi Var mı?

Diriliş Ertuğrul dizisinde Osman’ın bir süt annesi olsa da gerçek hayatta Halime Hatun Osman doğduktan 21 yıl sonra ölmüştür; yani Diriliş Ertuğrul dizisinde anlatıldığı gibi Osman’ın bir süt annesi yoktur; hiç sütsüz de kalmamıştır.