Diriliş Ertuğrul Sugay Hatun Kimdir? (Oya Unustası)

Diriliş Ertuğrul dizisine yeni gelen oyuncuları bir bir sizlere tanıtıyoruz. Son olarak Belgütay yani Şaman karakteri ile Şerif Bozkurt diziye dahil olmuştu. Şimdi de Oya Unustası Osman’ın süt annesi Sugay Hatun olarak Diriliş Ertuğrul dizisine dahil olacaktır.

Osman Süt annesi Sugay Hatun olarak Diriliş Ertuğrul dizisine dahil olan Oya Unustası çocuğunu toprağa veren aynı zamanda da düşmanlarından çocuğunu kaçırmaya çalışan bir annedir. Bebeğin gelecekte başına bela olacağını düşünenler bebeği öldürmüştür; ama bey torunu olan bu çocuğun ölüsü bile değerlidir. Diriliş Ertuğrul Sugay Hatun

Diriliş Ertuğrul Sugay Hatun karakterine Oya Unustası hayat verecek; Oya Unustası 2018 2019 yeni sezonunda da Diriliş Ertuğrul dizisinde yaşlandırılmış şekilde devam edecek gibi duruyor. Hem Engin Altan Düzyatan hemde Oya Unustası Diriliş Ertuğrul’un yeni sezonunda özel bir makyaj yöntemi ile yaşlandırılacak.

Oya Unustası Esra Bilgiç’in ayrılmasından sonra diziye dahil oldu; yani Esra Bilgiç Diriliş Ertuğrul dizisinden ayrılmak istemeseydi kesin olarak bu süt anne meselesine girilmeyecekti; zira gerçek tarihte de zaten Ertuğrul’un süt annesi olmamıştır; Halime Hatun Osman Bey 21 yaşında iken ölmüştür.

Oya Unustası Kimdir?

1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Oya Unustası 30 yaşında girmiş ünlü oyuncularımızdandır. Sadece 50 Kg ve 1.73 cm boyunda olan Oya Unustası Mimar Sinan Üniversitesi Sahne Sanatları bölümü mezunudur. Ayla Algan’dan da oyunculuk  dersi alan Oya Unustası oyunculuğu ile yer aldığı tüm projelerde şapka çıkarttırmayı başarmıştır.

Başarılı oyunculuğunun yanında Oya Unustası aynı zamanda 2013 yılında Miss Turkey yarışmasında derece almıştır ve güzelliğini tescillemiştir. Oya Unustası aynı zamanda sıkı bir Fenerbahçe taraftarıdır.oyaunustası Diriliş Ertuğrul

Oya Unustası Dizileri

Oya Unustası son olarak Sevdaluk, Beyaz Karanfil ve Kalbim Ege’de Kaldı dizilerinde yer almıştır.  Oya Unustası son olarak Atv’nin yeni dizisi Masum Değiliz dizisinde yer almıştı. Oya Unustası Masum Değiliz dizisinde Ceyda karakterine hayat vermişti. Masum Değiliz dizisinin haziran ayından sonra Atv ekranlarında devam edeceği açıklanmıştı. Bu durumda Oya Unustası  yazın Diriliş Ertuğrul dizisi çekimlerinden sonra muhtemelen Masum Değiliz dizisi çekimlerine katılacaktır.

Oya Unustası’nın Sevgilisi Kimdir?

Oya Unustasu oyuncu sevgilisi Tansu Taşanlar ile evlilik yolunda ilerlemektedir. Allah Mutluluklarını daim etsinOya Unustası Diriliş Ertuğrul

Obası Harezmilerdendir; uzaklardan gelmiştir.