Elimi Bırakma 19 Ağustos Neden Yok? Elimi Bırakma 5. Bölüm Neden Yayınlanıyor?

Elimi Bırakma dizisi Trt 1 izleyicisini büyülemeye devam ediyor. Bilindiği üzere Üs Yapımın yapımcılığını üstlendiği Elimi Bırakma dizisinin başrollerini ise Alp Navruz, Alina Boz ve Batuhan Ekşi üstleniyor. Artan reytingleri ile yapımcısını ve kanalını sevindiren Elimi Bırakma dizisinden izleyiciye ise kötü haber geldi.

Elimi Bırakma dizisi 5. bölümü ile 19 ağustos pazar akşamı izleyicisi karşısına çıkması gerekiyordu; ancak Elimi Bırakma dizisinde bir haftalık bir ara verilmesine karar verildi. Böylece Elimi Bırakma dizisi 5. bölümü ile 19 ağustos pazar akşamı değil bayram tatilinin bitişinde 26 ağustos pazar akşamı ekranlara gelecek.

Her ne kadar bayram tatili resmi olarak 20 ağustos pazartesi günü başlasa da Üs Yapım bir çok izleyicinin tatil için memleketlerine gideceğini var sayarak böyle bir karar almış olabilir. 26 ağustos pazar akşamı ise tatilin son günü. Bence iki haftada Elimi Bırakma dizisi yayınlanabilirdi zira iki pazar arasında bayram anlamında çok fark yok; ancak Elimi Bırakma dizisinde bir kaza olmuştu geçen haftalarda hatırlanacağı üzere

Elimi Bırakma 19 Ağustos Neden Yok

Elimi Bırakma dizisinde Sumru karakterine hayat veren ve çok önemli bir rolde olan Dolunay Soysert’in 6, 7 bölüm çekimleri sırasında ayağı kırılmış ve bir çok sahne yeniden çekilmek zorunda kalmıştı. Bu nedenle Elimi Bırakma dizisi setinde gecikmeler olmuş bu nedenle de planlar değişerek bir hafta ara verilmiş olabilir.

Gerçek şu ki Elimi Bırakma dizisi yavaş yavaş reytinglerini yükselten bir diziydi. Başladığında 3 reyting alan dizi bir mucizeye imza atmış ve 4. bölümü ile 5 reytinge yaklaşarak yaklaşık %70 reytinglerini arttırma başarısı göstermişti.

Ben Elimi Bırakma dizisinin eylül ayı öncesinde diğer sezon dizileri başlamadan izleyicisini tamamen bağlamasını ve ara vermemesini isterdim ancak sakatlık olunca bu tür ara vermeleri normal karşılamak lazım.

Elimi Bırakma dizisi bayram dönüşünde 26 ağustos pazar akşamı 5. bölümü Trt 1ekranlarında sakın kaçırmayın

Elimi Bırakma 5. Bölüm 26 Ağustos fragmanı

Etiketler

Elimi Bırakma 19 Ağustos Neden Yok? Elimi Bırakma 5. Bölüm Neden Yayınlanıyor? (6 Yorum)

    • Yazarlarımız çok fazla içerik giriyorlar ve bu nedenle bazı hatalar yapıyorlar. İlginize çok teşekkür ederim