Erkenci Kuş Sanem ve Can Evlenecek mi? Demet Özdemir ve Can Yaman’ı Yakıştırıyor musunuz?

Erkenci Kuş dizisi Ramazan bayramından sonra izleyicisi karısına çıkacak. Erkenci Kuş dizisinde izleyiciler efsane  bir aşka da şahitlik yapacak. Erkenci Kuş dizisinde çalıştığı dergide patronun oğlu olarak Can ile tanışan Sanem’in hayata bir anda değişecek. Can Divit Erkenci Kuş dizisinde ulaşılmaz ütopik bir erkek olarak karşımıza çıkacak.

Dağda taşta gezen ve yabani hayat fotoğrafçılığı ile uğraşan Can Divit ailesinin en küçük ve en aykırı oğlu olacak. Can aksiyon peşinde koşarken Can’ı tanıyan genç kızlarda Can’ın havasının peşinde koşacak ama Can’ın kalbi gerçek aşka Sanem’i görünce açılacak.

Sanem de ilk başta Can’ı beğense ve çok havalı olarak düşünse de olmaz denen olacak ve Can ile Sanem arasında önüne geçilemez bir aşk başlayacak. İki genç bir birine aşık olacak ama karakterleri bir birinden çok farklı olunca anlaşmakta da zorluk çekecekler. Bu yaz bol bol Star Tv ekranlarında Can ve Sanem tartışmasını izleyeceğiz. erkenci kuş sancan

Tabi bir dizinin tutması ve un soluklu olması dizinin başrollerinin bir biri ile yakıştırılması ile doğrudan bağlantılı.

Demet Özdemir ve Can Yaman ilk defa aynı dizide başrol olarak yer alacak. Demet Özdemir ve Can Yaman eğer iyi bir çift mesajı verebilirler ve izleyici de onları bir birine yakıştırırsa Erkenci Kuş dizisi 2018 yazının en başarılı dizileri arasında yer alabilir. Can Yaman ne yazık ki daha önce Hangimiz Sevmedik dizisinde Selen Soyder ile çift olmuş ancak izleyici bu çifti bir birine yakıştıramayınca dizi bir türlü istenen reytinglere ulaşamamıştı.

Demet Özdemir ise Çilek Kokusu dizisinde Yusuf Çim ile başrolü paylaşmış ve Aslı ile Burak aşkı 2017 yazını kasıp kavurmuştu. Bakalım izleyici Demet Özdemir ve Can Yaman’ı Yakıştıracak mı? Sanem ve Can aşkı 2018 yazını kasıp kavuracak mı hepimiz izleyip göreceğiz. Siz Demet Özdemir ve Can Yaman’ı Yakıştırıyor musunuz?

Erkenci Kuş tam liste oyuncu kadrosu ve karakter analizi için tıklayınız Oyuncu KadrosuErkenci Kuş Sanem ve Can

Erkenci Kuş Sanem ve Can Evlenecek mi? Demet Özdemir ve Can Yaman’ı Yakıştırıyor musunuz? (16 Yorum)

  1. Bende yakıştırıyorum ve reytingde dun 1.sırada idi sadece günü yanlış oldu utc başlayınca kesin gününu deyişecekler ve bu da reytingi etkileyecek diye düşünüyorum başka günde verseydiler ya