Eşkıya Hızır’ın Sevgilisi Sevda Kimdir? Nasıl Biri?

Eşkıya dizisi kadrosuna Naz Elmas dahil oldu. Atv’nin izlenme rekorları kıran dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 5. sezonda kadrosuna bir çok yeni oyuncu dahil etti. Yapımcılığını Raci Şaşmaz’ın üstlendiği efsane mafya dizisi EDHO’ya Naz Elmas Sevda Meftun karakteri ile Burak Sergen Feyyaz Meftun karakteri ile Mahmut Gökgöz baba meftun karakteri ile Selda Alkor hala Meftun karakteri ile Evren Erler Behram karakteri ile Ercan Reşat Demir, Kutay Sungar ve Ufuk Tevge ise Feyyaz Meftun’un oğulları olarak Ali Yerlikaya ise Hakan karakteri ile 5. sezonda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi kadrosuna dahil oldu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Sevda Kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine bu sezon diziye dahil olan aile Meftun ailesi olacak. Meftun ailesi her ne kadar Çakırbeyli ailesi için potansiyel bir düşman olarak görülse de Meftun ailesi ile Çakırbeyli ailesi akraba olacak. Meftun ailesi tüm yeğenleri ile birlikte şerefsiz bir ailedir; ancak Hızır Reis aşık olmuştur.

Meftun ailesi tam olarak güvenilecek bir aile değildir. Özellikle İbrahim Meftun karakteri sağlam bir adamdır. Çakırbeyli ailesi ile bu evliliğe karşıdır. Meftun ailesinin en önemli aktörü ise Sevda Meftun’un amcası Feyyaz Meftun’dır. Feyyaz Hızır Reise bağlı gibi görünen ama arka planda parası peşinde koşan ve Hızır Reis’i arkasından vurabilecek bir ailedir; ancak Hızır Reis Sevda’ya aşıktır ve ilk yanlışını yapana kadar Feyyaz’ı idare etmektedir. Eşkıya Dünyaya Hükümdar sevda

Sevda Çakırbeyli ailesinin gelini olabilmek için elinden geleni yaparken; diğer taraftan da Hızır Reis Sevda’yı Meftun ailesinden almak için uğraşacak.

Sevda Londra’da yaşamaktadır. Hızır çocuklarını görmeye Londra’ya yazın gittiğinde Sevda ile tanışmış ve görüşmüş aşık olmuştur. Şimdilerde Sevda da Türkiye’ye dönmüş ve Hızır ile aşk yalamaktadır. Hızır Sevda’yı babası İbrahim’den isteyecektir. 

Naz Elmas Kimdir?

16 Haziran 1983 de İstanbul’da hayata gözlerini açan Naz Elmas Türkiye’nin en güzel ve alımlı kadınlarından biridir. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro mezunu olan Naz Elmas oyuncu Açelya Elmas’ın kardeşidir. Daha üniversite öğrencisi iken Haziran Gecesi adlı dizide Özcan Deniz ile partner olan Naz Elmas bir çok dizi de yer alsa da özellikle Doktorlar dizisinde Eylül karakterine hayat vermiş ve büyük çıkış yakalamıştır. son olarak Bahtiyar Ölmez dizisinde Handan karakteri ile yer alan Naz Elmas Merhamet dizisinde Ahu Filinta dizisinde ise Azize karakterine hayat vermiştir.

Naz Elmas 2019 resimleri

Naz Elmas Kaç Yaşında?

Naz Elmaz 2019 yılı itibari ile 36 yaşının içindedir.