Yemin 83. Bölüm 84. Bölüm 85. Bölüm Özeti 25 Eylül 26 Eylül 27 Eylül

Yemin 85. Bölüm Resmi Özeti

Emir ve Reyhan, kıskançlıkla yanan Cemre’nin hedefi olduklarının farkında olmaz. Reyhan’dan gelen itiraf olayları değiştirecek midir? Reyhan ve Emir ikilisi kendi aralarındaki sorunları çözmekle uğraşırlar. Bu sırada kıskançlık krizleri geçiren Cemre’nin hedefi olduklarının farkına varamazlar. Reyhan’ın itirafı ise, ikilinin arasındaki sorunları çözmeye yetecek midir? Kemal ve Narin cephesinde olaylar karışır. Kemal, Talaz’ın hedefindeyken, Narin Kemal’i içine düştüğü tuzaktan kurtarmaya çalışır. Narin’i beladan uzak tutmaya çalışan Kemal, çözüm yolunu bulur. Ancak Narin nasıl tepki verecektir?

 Yemin 27 Eylül Fragmanı

Yemin 84. Bölüm Resmi Özeti

Dağ kulübesinde baş başa kalan Emir ve Reyhan’ın aralarındaki buzlar eriyecek mi? Emir ile Reyhan dağ kulübesinde baş başa kalır. İkisinin arasındaki sorunlar bu romantik ortamda bitecek mi? Reyhan’ın planını öğrenen Cemre ise gözü dönmüş bir şekilde harekete geçer. Öte taraftan her şeyi yanlış anladığını fark eden Kemal, kendisini Narin’e affettirmenin yollarını ararken, bir yandan da adım adım kendisini bekleyen tehlikeye doğru ilerler.

Yemin 26 Eylül Tahmini

Yarın ki bölümde olaylar bitmek bilmez Cemre başından büyük işlere kalkışır, bakalım neler olacaktır.

Zafer’in oyununa gelen Emir dağ kulübesinde karşısında Reyhan’ı bulunca şaşa kalır. Zafer oradan ayrılır ve Reyhan ve Emir orda tek başlarına kalırlar. Tabi Emir’in çok inatçı olduğundan dolayı telefonla Zafer’i aramak istese de telefonu elinden alır ve hiç kimseyi aramayacağını söyler. Emir Reyhan’la baş başa kalmak istemediğini oradan ayrılmak kalamayacağını söyler fakat Reyhan onu dinlemesini ister Reyhan; ikimizde çok acı çektik yara aldık ve ikimizin baş başa kalmaya dinlemeye hakkı olmadığını söyler. Emir bu fikrin yanlış olduğunu söyler. Daha sonra Emir orada kalmayı kabul ederler.

Emir’i merak eden Cemre telefonla onu arar ve açan Reyhan olur buna sinir olan Cemre Emir’i telefona ister Reyhan müsait olmadığını oradan Emir’in sesi gelir, yakınlaşmalarını hisseden Cemre delirir. Reyhan ve Emir geceyi baş başa geçirirler Reyhan’ın bu planı işe yarayacağını ve Emir’le olan ilişkilerini hayal eder. Kemal ve Narin konağa gelirler Hikmet Narin’i Suna’yla tanıştırır Suna Narin’i çok sevmiş ve amcasıyla nasıl tanıştıklarını sorar Narin; Kemal’e evlenmeseydi sınır dışı edileceğini söyler. Taci ve Talas anlaşmalarına boyut kazandırır Talas Taci’yi planlarına alet ederek Kemal’i oyuna getirerek hayatı tehlikeye giren Kemal Narin Tarafından kurtarılır çünkü Narin Taci’nin konuşmalarına kulak misafiri olur Kemal’i uyarmak için arar ama iş işten geçmiştir.

Reyhan ve Emir ateş yakarak romantik bir gece geçirirler Reyhan duygularını Emir’e anlatır, Reyhan Emir’e sensizliğin zor olduğunu söyler. Reyhan samimiyetiyle Emir’in gönlünü fethetmiş Emir’le beraber uyurlar. Cemre bu yakınlaşmasına dayanamayıp dağ kulübesine gider ve Emir ve Reyhan’a zarar verir. Cemre Emire aşkından dolayı aklını yitirmiş. Sağlıklı düşünemeyecek kadar gözü dönmüş ve evi ateşe vermiştir. Cemre bu defa da bu olaydan kurtulacak mı yoksa çekirge sürekli zıplayacak mı? Emir yanan evin dumanını hissetmiş ve uyanmıştır yalnız ciddi bir problem vardır çünkü Reyhan dumandan etkilenmiş ve bayılmış. Bunu gören Emir Reyhanı kaybedeceğini düşünerek endişelenmiştir. Bakalım yeni bölümde neler olacak görünüşe göre Emir bu olaydan etkilenmiş ve Reyhanı kaybetmekten korkan Emir onu affedecektir.

 Yemin 26 Eylül Fragmanı

Yemin 83 bölüm Detaylı Öözeti

Son bölümden kısaca bahsetmek gerekirse; Reyhan mektubu okur, yazan kişinin peşine düşer. Yazanın Cavidan olduğunu öğrenir. Cavidan’la konuşmaya gider ikna edip eve gelmesini ister Cavidan; Emir’i benimle konuşmasına ikna etmesini ve geleceğini söyler. Reyhan’da kabul edip oradan ayrılır. Cemre’nin telefonu çalar arayan Cavidan’dır ve eve bir şey bıraktığını tüm gerçeklerin ortaya çıkacağını ve yarına kadar mühlet verdiğini söyler Cemre panik olur ve hemen konağa gider konağa döner dönmez ne olacağını düşünmeye çalışır o sırada Nigar’ı çağırır ve konakta bugünler Emir’e ne geldiğini söyler Nigar mektuptan bahseder ve Emir’in odasına bıraktığını söyler Cemre odaya bakar ama zarfı bulur fakat içinde mektup yoktur ve o sırada aklına Reyhan’ın aldığını tahmin eder.

Yemin 83. Bölüm özeti; Cavidan Emir’le konuşmaya çalışır fakat Emir dinlemek istemez Reyhan onu dinlemesi için ikna etmeye çalışır. Kemal gördüğü habere şaşa kalmıştır tam o sırada Narin odaya gelir ve ne olduğunu sorduğunda Kemal öylece bakar. Cavidan gerçekleri anlatacağına sadece özlediğini söyler Emir ise onu dinlemek istemez Reyhan Cavidan’ın gerçekleri söylemesini beklerken Cavidan bir şey dememiştir Reyhan bu olaya şaşırmıştır. Hikmet Kemal’i ara konuşurlar Hikmet yarın öğlen Narinle beraber konağa beklediğini söyler ve kapatır. Reyhan Cavidan’a hesap sorar neden gerçekleri söylemediğini söyler. Cavidan konağa gelmeden önce Cemre ve Suna evine gelir ve gerçekleri söylemeyeceğini ve onu geri konağa Suna yoluyla getireceğini söyler. Reyhan ise Cavidan’a hesap sorar neden gerçekleri söylemediği için Cavidan inkâr eder kendisi yazmadığını söyler Reyhan bu duruma sadece ağlar. Kemal Narin’e çalışmadığı için her ay para vereceğini söyler Narin bunu kabul etmez ve Kemal’in bu davranışın sebebinin merak eder.

Emir Cavidan konağa gelmesine çok öfkelenir ve etrafı dağıtır. Reyhan tek çareyi mektupta bulur Emir’in annesinin yazısını bildiği için göstermek ister fakat mektup Reyhan’ın çantasında değildir. Cavidan ve Cemre konuşurlar. Cemre odaya gelir ve Reyhan’ın bir şeyler ne aradığını görünce sorar ve Cemre; kendisiyle uğraşmamasını söyler. Reyhan o kadar çaresiz bir durumda. Şehriye yemek hazır olduğunu söyler Masal ne yaptığını sorunca Azerbaycan yemekleri olduğunu söyler Narin yemekleri çok özlediği için yaptığı söyler Kemal bir sorun olmadığını değişiklik olduğunu söyler ve yarın konağa gideceklerini de söyler. Reyhan Emir’e Cavidan’ı konağa getirmekle yanlış olduğunu ve pes ettiğini söyler. Suna Cemre’ye annesini affetmediğini ve onun için oraya gittiğini söyler Cemre ise her şeyin suçlusu sadece Reyhan olduğunu ve Cavidan’ın suçlu olduğu ama sadece eskiye dönmek için bunları yaptığını söyler. Reyhan Suna’yla konuşmak ister Suna buna izin vermez ve Reyhan onu dinlemesi için rica eder ve her şeyin bir hata olduğunu ve kendisini ilerde affedeceğini söyler Reyhan Cemre’ye onun kazandığını ve pes ettiğini söyler. Emir odaya gelir ve Reyhan’ın eşyalarını topladığını görür ama bir şey demez. Kapıda ki alarm çalar ve Kemal kapıya çıkar Narin’in kolundan tutar ani bir refleksle onu hiçbir yere gidemeyeceğini söyler.

Emir’i bir türlü uyku tutmaz aklında Reyhan olduğu için. Narin kediye süt vermek için çıktığını söyler ve Kemal inanmaz buna tam o sırada kedi gelir sütü içmeye Kemal utancından bir şey diyemez. Taci yolda yürürken Talas onu çağırır ve niçin çağırdığı söyleyince Kemal’i bana getireceğini ve bende sana aileni göstereceğini söyler. Emir uyanır ve gördüğü manzaraya şaşırır bavul ve fotoğrafı görmez. Zafer gelir ve neden moralinin olmadığını sorunca kahve içmediğinden söyler ve geçiştirir. Suna Hikmet’le konuşmak istediği bir konu olduğunu söyler ve Emir’in konağa geldiğini ve bir kişi eksik olduğunu söyler ve annesinin tekrar konağa gelmesini ister Hikmet bu fikri düşüneceğini söyler. Hikmet Melike’den Cavidan’ın ev adresini ister. Emir zaferle doktora gider Zafer Reyhan sayesinde iyileştiğini söyler artık bir teşekkür edersin Emir teşekkür edemem çünkü konaktan gittiğini söyler Zafere. Kemal Narinin gittiği yere gider ve içeri dalar oradakilere inanmayın bu kıza bu kız dolandırıcı Narin şaşırır aynı zamanda çok kızar Kemal’e ve neden orda olduğunu sorar. Narin daha öncesin de babasına bakıcılık yaptığını ve Alzheimer olduğunu söyler. Kemal ve zafer daha önce geldikleri yere gelir ve karşısında Reyhan’ı bulur.

Yemin 83. Bölüm Resmi Özeti

Reyhan’ın tek bir amacı vardır o da Cavidan’ı konağa getirmek ve gerçekleri herkesin öğrenmesini sağlamak. Reyhan amacına ulaşır ve Cavidan’ı elleri ile konağa getirir ancak işler hiçte planladığı gibi gitmez. Emir ise  Reyhan’ın ne yaptığını anlamaya çalışırken kendisini bilmediği bir oyunun içinde bulur. Diğer taraftan Narin’in başını belaya sokmasından korkan Kemal, telaşla Narin’in arkasından gider. Kemal’i gittiği adreste hiç beklemediği bir durumla karşılaşır.

Kanal 7 Ekranlarının sevilen dizisi Yemin’de 17. haftayı da iyisi ile kötüsü ile kapatıyoruz. Yemin’de bir mektuptur furyasıdır gidiyor. Bu haftayı da mektup ile kapatacak gibiyiz. blank

Yemin 83. Bölüm Fragmanı

Yemin 84. Bölüm Tahmini Yemin 26 Eylül Analizi

Yemin dizisinde beklenmedik olaylarla karşı karşıya kalan Reyhan ve Emir nasıl bir sınav verecekler; Cavidan’ın konağa gelmesine sevinen Reyhan gerçekleri Cavidan’dan beklerken işler onun istediği olmaz. Emir Cavidan’ın ve Reyhan’ın konuşmasını beklerken Cavidan her zaman olduğu gibi bu sefer de Cemre’nin yanında olur. Emir yine bir oyunun içerisinde olduğunun farkında değildir. Emir Cavidan’ı karşısında bulunca buna şaşırır ve öfkeyle odasına gider ve sinirden her yeri dağıtır. Reyhan Emir’i beklemediği bir anda Reyhan’ın her şeyi kabullenmesine ve çabuk pes etmesine şaşırır. Reyhan tüm öfke ve sinirini Cemre’den çıkarır. Reyhan Cemre’ye; konakta her şeyi alt üst ettiğini ve tüm bunların sebebinin tek suçlusu olduğunu söyler Cemre Reyhan’a tek suçlusu kendisi olmadığını ve sadece Reyhan olduğunu söyler. Reyhan o kadar üzgün ki nereden çıkar yol bulsa eline yüzüne bulaştırıyor.

Reyhan Suna’yla konuşmaya çalışır olan bitenleri ona anlatmaya gerçekleri görmesini sağlamak için konuşur. Cemre Cavidan’ın konağa getirmek için Suna’yı kullanır ve annesinin hiçbir suçu olmadığı bunun tek sebebi Reyhan olduğunu belirtir Suna Cemre’ye o kadar bağlanmış ki her dediğine inanır. Narin ve Kemal nikahtan bahsederler yakında dostlarına küçük bir davet eşliğinde nikâh kıyacaklarını söylerler. Onlar nikâh hazırlıkları yaparken kendilerini bekleyen kötü sürprizin farkında değildirler. Talas Taci’yi tehdit ederek Kemal’in hayatına son vermeye karar verirler. Acaba Taci Kemal’e zarar verebilecek mi. Narin bir şeyler karıştırdığını düşünen Kemal Narini takibinden bırakmaz acaba Narin neler yapacak Kemalin onu takibe ettiğini öğrenecek mi?blank

Masal nikâhı öğrenecek ve çok üzülecek hiçbir şekilde Narin ve babasını affetmeyecek. Talas nikahta Kemali vuracakken Narin görür ve kendini kurşunun önüne atar. Kemal Narinin hayatını kurtardığı için ona borçludur aynı zamanda onu sevmeye başlamıştır. Konakta ise Cavidan’ın gelmesine kızan Hikmet bunu kabul etmez ve onunla konuşmak için Melikeden adresini ister. Reyhan Emir’i bırakıp bırakmayacağına karar veremez. Ama elinden bir şey çünkü yaptığı her şey yüzüne gözüne bulaştırır. Tek bildiği ise gerçeklerin sonsuza kadar saklı kalmayacağıdır.

 Yemin 82 bölüm Detaylı  özeti

Son bölümden kısaca bahsetmek gerekirse; Emir ne olduğunu sorar Cemre Reyhan’ın bana tokat attığını söyler. Emir Reyhan’a bakar Reyhan Suna’nın ilaçlarını değiştirmiş Suna’ya zarar veren ilaçları içiriyor. Narin ve Kemal gelen sosyal hizmet görevlisiyle tatlı tatlı sohbet ederler. Reyhan ilaçların kırmızı reçete ile satıldığını söyler Suna madem öyle kan vermeye karar verir ve gerçekler ortaya çıksın Cemre bu duruma hiç sevinmez ne de olsa her şey ortaya çıkacak. Emir Reyhan’a hiç rahat durmayacaksın değimli Reyhan ise bu Sunanın iyiliği için kimse ona inanmadığı için ağlar. Nigar mektupları Reyhana verir. Suna kan vermeye gider o sıra da Cemre hastanedeki arkadaşını arar ve tahlilleri değiştirmesini ister başta kabul etmese de Cemre onu tehdit ve tahlilleri değiştirir. Cavidan Emir’in mektubu okuyup okumadığını merak eder. Emir bir türlü mektubu okuyamaz. Mektup Reyhan’ın eline geçer ve mektubu Reyhan okur çok şaşırır.

Yemin dizisi 82 Bölüm Özetinde; Reyhan mektubu görür ve öfkelenir tam hesabını soracakken durur ve bir şey demez. Emir ne olduğunu sorar ama Reyhan bir şey diyemez ve susar. Reyhan mektubu kimin yazdığını merak eder ve düşünür. Narin ve Şehriye mutfakta sohbet ederler tam o sırada telefonu çalar ve mutfaktan ayrılır. Kemal eve gelir evde çalışacağını söyler Kemal akşam sinemaya gideceğini söyler fakat Narin buna pek olumlu bakmaz. Reyhan kimin yazdığını merak eder ve herkesin yazısına bakar Cavidan’ın yazdığını öğrenir tam o sırada Emir gelir ve Reyhan’a ne yaptığını sorar. Reyhan mutfağa Melike’ye Cavidan’ın nerede kaldığını ve adresini öğrenir.

Narin evden çıkmak için hazırlanır ama Kemal onunla gitmek istese de Narin kabul etmez ve Kemal onu takip eder. Cavidan’ın elinde evinde hiçbir şey kalmamıştır tam o sırada kapı çalınır gelen Reyhan’dır Cavidan adresini nereden bulduğunu ve niçin geldiğini sorar Reyhan; konakta ki herkesin başının belada olduğunu ve ondan yardım etmek için geldiğini söyler ve mektubu gösterir… Narin’in telefonu çalar kim olduğunu merak edip açar arayan Kemal’dir ve nerde olduğunu sormak için aramıştır. Reyhan olayları Cavidan’a anlatır Suna’ya yanlış ilaç verdiği ve kendine bağladığını açıklar Cavidan; Emir’i ikna etmesini ve ondan sonra gelip her şeyi gerçeği açıklayacağını söyler.

Cemre arkadaşına tahlil sonuçlarını değiştirdiğini ve tehdit yoluyla yaptığını söyler. Cemre’nin telefonu çalar arayan Cavidan eve onun için bir kum saati bıraktığını ve yarına kadar mühlet verdiğini söyler ve kapatır Cemre panik olur. Narin ise bir adresi aramaktadır ve Kemal Narin’i takip etmekte Talas’ta Kemal’i. Cemre panik bir şekilde eve gelir ve Nigar’ı çağırır konakta son günlerde neler olduğunu ve mektubun nerde olduğunu söyler. Kemal arabadan iner ve Talas’ta elinde ki silahla arabadan iner ve tetiği çeker Kemal’e doğrultur ama vuramaz. Cemre konağı alt üst eder ama bulmaz ve daha çok panik olmasına sebep olur. Emir odasına gelir ve kuşu odaya geri dönmesine sevinir Emir Reyhan’a konuşmak istediğini söyler.

Narin oturmuş birini beklemektedir ve beklediği kişi gelir. Reyhan emir’in rahatsız olduğunu görür ve buz getirmeye gider. Cemre mektubu bulamaz. Talas Taci’yi görür ve tartışırlar ve Kemal’in yanında neden çalıştığının hesabını sorar. Reyhan Emir’e buz getirir ve yarası olduğu yere tutar ve Reyhan; her şeyin düzelmesini ister ve yaraların tek ilacı zaman olduğunu söyler. Cemre ve suna Reyhan hakkında sohbet ederler. Kemal eve gelir odaya gelir ama Narin odada yoktur. Kemal çıkar Narin arkasındadır. Narin mutfaktan süt getirir ama Kemal içine ilaç konulduğunu düşünerek sütü içmez. Sabah olur Reyhan Emire kahve getirir ve onu uyandırır. Bugünün çok güzel geçeceğini söyler. Cavidan konağa gelir kapıyı çalar açan Nigar’dır. Cavidan’ı gören Nigar çok şaşırır Reyhan Cavidan’ı karşılar. Kemal Narin hakkında araştırma yapar ve hakkında az olsa bilgi edinir. Emir bahçede Reyhan’ın konuşmasını beklerken Cavidan konağa gelir ve Reyhan annesinin ona anlatması gereken bir şeyler olduğunu söyler.

Yemin’de Bu Hafta Neler Oldu? Neler Olacak?

Yemin dizisin ilk bölümden bu yana gelişen ve değişen durumları kısaca sizlere özetleyelim; Hikmet amansız bir hastalığa yakalanması Reyhan’ın eve gelmesine sebep olmuştu. Hikmet Reyhan’a hasta olduğunu ve az bir ömrü kaldığını söyler bu konuyu kimseye anlatmaması için kendisine söz vermesini ister. Reyhan zorda olsa buna göz yumar ve kimseye açıklamaz Hikmet Reyhan’la konuşur ve ondan Emir’le evlenmesini ister Reyhan az ömrü kalan amcasını kırmayıp kabul eder ve evlenir. Emir, babasını kırmayıp kabul eder. Emir özgürlüğüne düşkün biridir fakat babasının zoruyla evlenir. İkisi habersiz bir aşka yoluna gireceklerinin farkında değildir. Emir’in annesi Cavidan bu evliliği ne kadar engel olmaya çalışsa bile başaramaz. Cemre Emir’in en yakın arkadaşıdır Emir’e âşık ama Emir Cemre’yle sadece arkadaştır.

Cemre ve Cavidan bir plan kurmaya Emir ve Reyhan’ı ayırmaya karar vermişlerdir. Cavidan Reyhan’a her türlü iftira atılır fakat Reyhan’ın canı yanar verdiği yemin’den dolayı ses çıkartmaz. Reyhan;  “ne olursa olsun evliliğime sahip çıkmalıyım” sözünü aklından çıkarmaz ve bu sözünde durmaya kararladır. Emir’in ondan nefret ettiğini bile bile ses çıkarmaz her şeye göz yumar ve Emir’e saygıda kusur etmez ta ki çirkin bir iftiraya uğrayana kadar.

Suna’nın konuştuğu kişi vardır ve ondan fotoğraf isteyin kendisin güzel olmadığı düşüncesiyle Reyhan’ın fotoğraflarını atar bunu öğrenen Cemre ve Cavidan olayları başka yerle taşır ve Reyhan’ın adına konuşmaya başlar bunu öğrenen Emir ise bu olanlara dayanamaz ve Reyhan ayrılmaya karar alır. Reyhana ağır sözler söyleyerek Reyhan’a boşanmak istediğini söyler Reyhan; bunu kabul etmeyecektir verdiği sözünde durması gerektiğini unutma ve bu işin kimlerin yaptığını çözmeye çalışır. Suna bu olanlara dayanamaz Emir’e olan biteni açıklar ama iş işten geçmiştir.  Reyhan onca iftira ve laflardan sonra kendisine güvenmeyen ve inanmayan Emir’e kırılmıştır. Emir, Reyhan’ın onu affetmesi için çabalar ama Reyhan aldırış etmez çok kırılmıştır. Reyhan ve Emir’in arası düzelir Cavidan ve Cemre rahat durmaz hep oyun peşindedirler.

Emir ve Reyhan aşkı büyümüş birbirlerine olan bağları sevgileri tüm olaylara rağmen kopmaz; Emir ve Reyhan arası eski günlere göre daha iyidir birbirlerine bağlıdır ta ki Cemre’nin Emir’e yaptığı oyun herkesi şaşırtır. Cemre nezarette düştüğü günde bir kızla tanışır ve onun beraber Emir’e plan kurar.  Manolya denilen kızı Emir’in yanına gönderir ve kız orada Emir’in yüzüne sıktığı spreyle bayıltır ve onunla fotoğraflarını çeker ve oradan ayrılır. Manolya fotoları Hikmet’e yollar ve tüm aile öğrenir olayı Reyhan üzülür kırılır Emir ne kadar yapmadığını söylese bile kimse inanmaz Reyhan Zeynep’i alır ve evden ayrılır hiç kimse nerede olduğunu bilmez.  Cavidan evden kovulmuş ayakta durmaya çalışır Reyhan’da Narin’le tanışmış ve onun evinde kalmaya başlamıştır Zeynep’le beraber. Kemal emir’le konuşmuş ve Reyhan’ın adresini vermiştir Emir ise gitmek veya gitmemek arasında kalmıştır. Emir en sonunda cesaretini apar topar ve gider gittiği yerde Reyhan’ı bulmaz sadece orada mendili bulur Reyhan mendilini unuttuğunu fark eder gider almaya ama orada bulmaz.

 Narin ise çalıştığı yere gider parsını almak için fakat adam parayı vermez Narin parasını alıp kaçar bunu gören Kemal restorandan ayrılır ve Narin’i tutar Narin ne kadar açıklama yapsa bile Kemal bırakmaz ve ikisi karakolluk olurlar. Narin kaçak olarak geldiği için tekrar sınır dışı edilecek ve o gece nezarette kalır Kemal’e bir teklifte bulunur Kemal bunu kabul etmez. Kemal sonra düşünür ve kızı Masal için kabul eder ve arkadaş avukatlarıyla beraber karakola gider Narin habersizdir her şeyden ve nikâh kıyarlar. Emir ve Reyhan karakolda çarpışarak birbirlerini bulurlar tam o sırada Zeynep bayılır ikisi de hastaneye giderler. Zeynep sayesinde az da olsa Reyhan ve Emir birbirlerine daha yakın olurlar.

Emir kaza yapar ve o sırada Kemal Reyhan’a Emir’in suçsuz olduğunu ve bir oyuna kurban gittiğini söyler tam o sırada telefon gelir ve apar topar hastaneye giderler. Emir’in durumu kötüye gider ve Reyhan çok pişman olur dediklerine. Emir toparlanır ve hastaneden çıkar konağa gider ve orada Reyhan’ı görünce öfkelenir. Suna Reyhan’ın orada kalmamasını istemesine rağmen Hikmet kimseyi dinlemez ve Reyhan Emir için orada kalır. Reyhan ve Emir az da olsa eskisi gibi olmaya çalışmasına rağmen Cemre oyunlarından asla vazgeçmez.blank

 Yemin 84. Bölüm Resmi Özeti

Yemin 84. Bölüm resmi özeti yayınlandığında sayfamıza eklenecektir. Yemin dizisinde 84. bölüm ve 85. bölüm resmi özetleri yayınlandığında sitemize eklenecektir.