Eşkıya Tipi Neden Yok? Geri Gelecek mi? Savaş Özdemir Eşkıya’dan Ayrıldı mı?

Eşkıya dizisinin 22 ekim 2019 pazar akşamı ekranlara gelen 144. bölümünde Tipi karakteri ölerek diziden ayrıldı. Tipi intihar ederek kendi canına kıydı. Böylelikle Savaş Özdemir Eşkıya dizisinden ayrılmış oldu. Savaş Özdemir yeni bir dizi ile ocak 2020’den sonra ekranlarda olacak. 

Eşkıya Tipi intihar ediyor

Savaş Özdemir Eşkıya’dan Ekim 2019 da Ayrılacak

EDHO dizisinin sevilen karakterlerinden Tipi’ye hayat veren Savaş Özdemir EDHO’nun 5. sezonun Eşkıya dizisinden ayrılacak. Bilindiği üzere Eşkıya dizisi 24 eylül 2019 salı günü 5. sezonuna başladı. Eşkıya dizisinin 5. sezonunda Meftun ailesi dizinin kadrosuna dahil oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 5. sezonunda diziye bir çok yeni oyuncu dahil olurken yine kadrodan bir çok oyuncu da ayrılacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 5. sezonunda ayrılığı en çok konuşulan isim Savaş Özdemir olacak. Eşkıya Tipi Neden Yok

Eşkıya’da Tipi Ölecek

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz senaristleri yeni sezonun ilk bölümlerinde Tipi karakterine senaryoda yer vermemişler ve Tipi’yi yurt dışına tatile göndermişler. Tipi kısa zaman içinde gelecek dense de belli ki Savaş Özdemir Eşkıya dizisinden ayrılmış zira Eşkıya dizisinde genelde ayrılıklar yurt dışına giderek oluyor. Daha önce Hızır’ın eşi çocukları da yurt dışına gitmiş ve bir daha dönmemişti. Eşkıya dizisi için en az Savaş Özdemirkadar önemli olan Deniz Çakır ve Sanem Çelik de yurt dışına giderek diziden ayrılmıştı; ancak Tipi’nin ablası Emine karakterine hayat veren Sevil Akı diziye devam edecek.

Eşkıya Tipi Geri Gelecek mi?

EDHO dizisinde Tipi karakterinin diziye geri dönmesi gibi bir durum şuanda söz konusu değil. Tipi karakterine hayat veren Savaş Özdemir  Eşkıya dizisinden ayrıldı. Tabi ki ilerleyen bölümlerde Savaş Özdemir diziye Tipi karakteri ile dönebilir ancak şuanda çekilen yeni bölümlerde Tipi karakterine hayat veren Savaş Özdemir sete gelmedi.

Savaş Özdemir Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan Neden Ayrıldı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden Savaş Özdemir’in ayrılığı tamamen senaryoya bağlı olarak gerçekleşmiştir. Eşkıya dizisi senaristleri Tipi’ye ne yazık ki rol yazmamış. Muhtemelen Savaş Özdemir de böyle bir ayrılık beklemiyordu ama kimin devam edip etmeyeceğine ne yazık ki oyuncular değil senaristler karar veriyor.

Savaş Özdemir’in hayat verdiği Tipi karakterin senaryo da ki ağırlığı iyice azaldı. Buda Savaş Özdemir’in alacağı ücreti de etkilemektedir. Belki de bu nedenle Savaş Özdemir Eşkıya’dan ayrılmak zorunda kalmıştır.

Umarım Savaş Özdemir’i yeni bir kabadayı dizisinde görürüz zira çok iyi oyuncu

savaş Özdemir Eşkıyadan neden ayrıldı

 

Eşkıya Tipi Neden Yok? Geri Gelecek mi? Savaş Özdemir Eşkıya’dan Ayrıldı mı? (1 Yorum)