Eşkıya Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? EDHO 166. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Eşkıya 165. Bölümü ile Sezon Finali Yapıyor 28 Nisan 2020

Bir çok yapım şirketi dizilerini Korona Virüs geçene kadar sete çıkarmazken Fark Film Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisini Atv’nin de isteği ile sete çıkması için zorladı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde ise sete ara vermek yerine biran önce sezonu kapatmak amaçlandı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 28 nisan 2020 de ekranlara gelecek 165. bölümü ile 5. sezonu noktalayacak. Atv ile Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yapımcısı Fark Film arasında 6. sezon anlaşması imzalanmıştı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 6. sezona ise 166. bölümü ile başlayacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi senaristleri ise alınan erken sezon finali kararı sonrası sezon finaline doğru senaryo da değişikliğe gitmek zorunda kaldılar. Eşkıya’nın 2020 2021 de yayınlanacak yeni sezonunda ise Hızır reisin olmayacağı konuşuluyor. eşkıya 166. bölüm yeni sezon

Atv’nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni sezon afişi yayınlandı. EDHO’nun 5. sezon afişinde dikkat çeken detay ise Naz Elmas detayı oldu. Eşkıya Yeni Sezon afişi

Güncelleme 13 Eylül 2019

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezon başlama tarihi Oktay Kaynarca’ya soruldu. Oktay Kaynarca Eşkıya’nın 24 eylül 2019 salı günü yeni sezona başlayacağını duyurdu. Atv zorlu başlayan yeni sezon sonrası EDHO için yeni sezona erken başlaması yönünde karar aldı ve ani bir değişiklik ile 1 ekim 2019 pazar günü olan yeni sezon tarihini 24 eylül 2019’a aldı.

Eşkıya Yeni Sezon 17 eylül

Güncelleme 23 Temmuz 2019 Eşkıya dizisi 5. Sezon çekimlerinin 20 Ağustos 2019 salı günü başlaması planlanıyor. Böylelikle dizi de 2 bölüm stok çekilmiş olacak.  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezonunun 24 eylül 2019 salı günü yayında olabilecek şekilde hazırlanması planlanıyor; ancak Atv kanalı bütçe durumuna göre kendi istediği zamanda dizinin yeni sezonunu yayına alacak. 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 140. bölüm çekimlerinden önce Eşkıya dizisi oyuncuları Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer ve Ozan Akbaba Atv’nin 2019 2020 yeni sezon tanıtım filmi çekimlerini gerçekleştirdi. Eşkıya Yeni Sezon çekimleri başladı 140. bölüm

EDHO 140. bölümü ile 5. Sezona Başlayacak

4 sezondur Atv ekranlarında her salı izleyicisi karşısına çılan Eşkıya Dünyaya hükümdar olmaz dizisi 28 Mayıs’ta 139. bölümü ile sezon finali yapmıştı Eşkıya dizisi 140. bölümü ile 5. sezona başlayacak.

Eşkıya’da 5. Sezon 1 Ekim 2019’da mı Başlayacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar dizisinin 5. sezonu tahminlerimize göre diğer dizilerden  hafta sonra 1 Ekim 2019 da başlayacaktır; zira Kadın ve Eşkıya dizisi büyük reytingli diziler olduğu için düşük reyting ile başlamak istemiyorlar ve ekim ayını bekliyorlar

Tahminlerimize göre Eşkıya Dünyaya Hükümdar 140. bölüm 1 Ekim 2019 da başlayacak ancak Atv bir karar alır ve yeni sezonu geciktirse bu durumda Eşkıya’da yeni sezon 8 Ekim  2o19 salı gününe kalabilir. Bu kararı tamamen Atv verecek.

Eşkıya’da 5. Sezon Tanıtım Fragmanı

Eşkıya 5. sezon

Güncelleme 5 Ağustos 2018 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 4. sezon 25 eylül 2018 salı günü başlayacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi sezon başında kötü reytingler ile karşılaşmamak için yeni sezon tarihini diğer dizilerden iki hafta sonraya aldı.  Diğer taraftan salı akşamları Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın en önemli rakibi kadın dizisi de yeni sezona 2 ekim salı günü başlama karar aldı. Ekim ayının da başlaması ile salı akşamları reyting savaşı kızışacak.

Eşkıya Dünyya Hükümdar Olmaz dizisi oyuncu kadrosuna deneyimli tiyatrocu Mehmet Ulay’da dahil oldu. Ulay dizi de Çakırbeyli ailesinin eski dostlarından birine hayat verecek. Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz 25 eylül

Eşkıya Dünyaya Hükmdar Olmaz dizisi çizgisini bozmadan bir sezonu daha kapattı. Her ne kadar Eşkıya dizisi çizgisini bozmasa da son dönemde izleyicisini çok bozdu ve büyük reyting kayıpları yaşadı.  Eşkıya dizisi ilk sezonlarında hatta 3. sezonunda da 9 ve türevi reytingler almıştı. En kötü 8 reyting ile kapatmış ve üzülmüştü ancak son dönemlere bakıldığında Eşkıya dizisinin sadece 5 reyting aldığı buna bile sevildiği görülmekte.eşkiya yeni sezon

Bu durum Eşkıya dizisinin geleceğinin hiç de parlak olmadığının en önemli kanıtı denebilir.  Zira dizi neredeyse %40 izleyici kaybetmiş. Bu kayba rağmen Atv Eşkıya dizisinin 4. sezonuna onayı verdi.  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 107.Bölümüyle 12 Haziran 2018 Salı günü sezon finali yaparak kısa süreliğini izleyicisinden müsaade isteyecek. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 108. bölümü ile 2018-2019 yeni sezonunda kaldığı yerden yayınlanmaya devam edecek.

Fark Film’den Raci Şaşmaz’ın senarist olarak yer aldığı Edho dizisinde yeni sezonda bir çok oyuncu kadroya dahil olurken bir çok isimde senaryo gereği kadrodan ayrılmak zorunda kalacak; ancak biz buradan hatırlatalım Raci Şaşmaz sadece EDHO’nun oyuncu kadrosunu değiştirerek eski reytingleri yakalayamaz. Raci Şaşmaz’ın önce beynini sonrada hikayeyi değiştirmesi lazım. İzleyiciler dönüp dolaşıp aynı şeyi anlatan EDHO dizisinden sıkıldı.

Eşkıya Yeni Sezon

Düşman değişiyor ölüyor yerine yeni bir düşmen izleyici bunun dışında Eşkıya dizisinden farklı bir şeyler bekliyor; biraz heyecan biraz farklı aksiyon arıyor. Eğer Eşkıya dizisi eski çizgisinde devam ederse benim tahminim Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi için 2018 2019 yeni sezonu felaket olur bence finali de 2018 2019 yeni sezonun sonu gelmeden gerçekleşir.

Eşkıya Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Eşkıya dizisi yeni sezon başlama tarihi kesin olarak şuanda belli olmasa da Eşkıya dizisinin geçen sezon başlama tarihine bakarak dizinin yeni sezon başlama tarihini yordayabiliriz; Eşkıya dizisi 3. sezona 19 eylül 2017 salı günü başladı. Yani Eylül’ün 3. haftası Eşkıya dizisi sezona başlıyor. Bu durumda eğer çok önemli bir değişiklik olmazsa Eşkıya dizisi 25 eylül 2018 salı günü 108. bölümü ile Atv ekranlarında olacaktır. Eşkiya her sezonda diğer dizilerden bir hafta sonra başlıyor; çünkü çok maliyetli bir dizi ve reytinglerin maliyeti kurtarması lazım

Eşkıya 108 ne zaman

Eşkıya 108. bölüm kesin yayın tarihi açıklandığında sizlere net bilgi vereceğiz ancak Eşkıya dizisi çok maliyetli bir dizi olduğu için 2. sezonunda yeterli ücreti alamayınca sezona başlamamıştı. Umarım reklam anlaşmaları tamamlanmıştır ve Eşkıya dizisi yapımcısına para erkenden ödenir ve biz de gecikme olmadan Eşkıya dizisini yeni sezonda yayınlanacak 108. bölümü zamanında izleyebiliriz.

Eşkıya 108. Bölüm Yeni Sezon Fragmanı

 

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezon başlama tarihi Oktay Kaynarca’ya soruldu. Oktay Kaynarca Eşkıya’nın 17 eylül salı günü yayında olacağını açıkladı.  Oktay Kaynarca muhtemelen 17 eylül salı günü için yeni bölüm başlayacak demedi; 17 eylül salı akşamı Atv EDHO’nun eski bölümlerinden oluşan  kolaj bölümü yayınlayacak ve EDHO yeni sezona 24 eylül 2019 salı günü başlayacaktır.  Demek ki atv EDHO için yeni sezona erken başlaması yönünde karar almış.

Eşkıya Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? EDHO 166. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? (6 Yorum)

  1. Biz Deniz Çakır’ın gelmesini Meryem’in geri dönmesini istiyoruz zaten o gittikten sonra reyting düştü… bide Hızır başka kadını severse… olmaz bu çünkü Hızır’ın Meryem’e sözü var biz beraber öleceğiz diye “

  2. Eskiya dunyaya hukumdar o’lmaz super serial biz bu serialni sevioruz Rusiyadan duriv bokiyoruz

  3. Edho nün yerine mac koymasınlar zaten reytingi iyidir maçları spor kanalına koysunlar daha iyi olur

  4. Bu dizi enaz beş sene daha oynar, arka sokakların 10 yıldan fazla oynadığı yerde bu dizi 20 sene oynaması lazım, kadın dizisi eşkiyayı geçiyor oda basının sayesinde oldu bu diziye sahip çıkalım kadına şiddete dikkat çekelim böyle sosyal sorumluluk içeren diziler yayından kalkmasın söylemleri kadınları bu diziyi izlemeye yöneltti erkeklerde evde sorun çıkmasın diye diziyi İnternetten izliyor gerçek reyting orada iyi günler.

  5. BİZ DİZİDEN SIKILMADIK GÖTÜNÜZDEN LAF CAMBAZLIĞI YAPMAYIN BİR VATANDAŞ OLARAK ADAM AKILLI HABER YAPIN !

  6. Men bu sözleri qardaş Azerbaycandan yazıram.EDHO filmi çox sevdiyim bir mafya serialıdı.Amma son iki ilde eyni senari ile qutarırlar.Ona göre de reyting düşgüsü olmuş.Men düşünüremki Raci Şaşmaz reytingi ayağa qaldıracaq.Ve EŞKIYA DÜNYAYA HÜKUMDAR OLMAZ dizisi reytingde 1-ci olacaq.İnşallah.