Eşkıya Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? EDHO 108. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Güncelleme 5 Ağustos 2018 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 4. sezon 25 eylül 2018 salı günü başlayacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi sezon başında kötü reytingler ile karşılaşmamak için yeni sezon tarihini diğer dizilerden iki hafta sonraya aldı.  Diğer taraftan salı akşamları Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın en önemli rakibi kadın dizisi de yeni sezona 2 ekim salı günü başlama karar aldı. Ekim ayının da başlaması ile salı akşamları reyting savaşı kızışacak.

Eşkıya Dünyya Hükümdar Olmaz dizisi oyuncu kadrosuna deneyimli tiyatrocu Mehmet Ulay’da dahil oldu. Ulay dizi de Çakırbeyli ailesinin eski dostlarından birine hayat verecek. 

Eşkıya Dünyaya Hükmdar Olmaz dizisi çizgisini bozmadan bir sezonu daha kapattı. Her ne kadar Eşkıya dizisi çizgisini bozmasa da son dönemde izleyicisini çok bozdu ve büyük reyting kayıpları yaşadı.  Eşkıya dizisi ilk sezonlarında hatta 3. sezonunda da 9 ve türevi reytingler almıştı. En kötü 8 reyting ile kapatmış ve üzülmüştü ancak son dönemlere bakıldığında Eşkıya dizisinin sadece 5 reyting aldığı buna bile sevildiği görülmekte.

Bu durum Eşkıya dizisinin geleceğinin hiç de parlak olmadığının en önemli kanıtı denebilir.  Zira dizi neredeyse %40 izleyici kaybetmiş. Bu kayba rağmen Atv Eşkıya dizisinin 4. sezonuna onayı verdi.  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 107.Bölümüyle 12 Haziran 2018 Salı günü sezon finali yaparak kısa süreliğini izleyicisinden müsaade isteyecek. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 108. bölümü ile 2018-2019 yeni sezonunda kaldığı yerden yayınlanmaya devam edecek.

Fark Film’den Raci Şaşmaz’ın senarist olarak yer aldığı Edho dizisinde yeni sezonda bir çok oyuncu kadroya dahil olurken bir çok isimde senaryo gereği kadrodan ayrılmak zorunda kalacak; ancak biz buradan hatırlatalım Raci Şaşmaz sadece EDHO’nun oyuncu kadrosunu değiştirerek eski reytingleri yakalayamaz. Raci Şaşmaz’ın önce beynini sonrada hikayeyi değiştirmesi lazım. İzleyiciler dönüp dolaşıp aynı şeyi anlatan EDHO dizisinden sıkıldı.

Düşman değişiyor ölüyor yerine yeni bir düşmen izleyici bunun dışında Eşkıya dizisinden farklı bir şeyler bekliyor; biraz heyecan biraz farklı aksiyon arıyor. Eğer Eşkıya dizisi eski çizgisinde devam ederse benim tahminim Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi için 2018 2019 yeni sezonu felaket olur bence finali de 2018 2019 yeni sezonun sonu gelmeden gerçekleşir.

Eşkıya Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Eşkıya dizisi yeni sezon başlama tarihi kesin olarak şuanda belli olmasa da Eşkıya dizisinin geçen sezon başlama tarihine bakarak dizinin yeni sezon başlama tarihini yordayabiliriz; Eşkıya dizisi 3. sezona 19 eylül 2017 salı günü başladı. Yani Eylül’ün 3. haftası Eşkıya dizisi sezona başlıyor. Bu durumda eğer çok önemli bir değişiklik olmazsa Eşkıya dizisi 25 eylül 2018 salı günü 108. bölümü ile Atv ekranlarında olacaktır. Eşkiya her sezonda diğer dizilerden bir hafta sonra başlıyor; çünkü çok maliyetli bir dizi ve reytinglerin maliyeti kurtarması lazım

Eşkıya 108. bölüm kesin yayın tarihi açıklandığında sizlere net bilgi vereceğiz ancak Eşkıya dizisi çok maliyetli bir dizi olduğu için 2. sezonunda yeterli ücreti alamayınca sezona başlamamıştı. Umarım reklam anlaşmaları tamamlanmıştır ve Eşkıya dizisi yapımcısına para erkenden ödenir ve biz de gecikme olmadan Eşkıya dizisini yeni sezonda yayınlanacak 108. bölümü zamanında izleyebiliriz.

Eşkıya 108. Bölüm Yeni Sezon Fragmanı

Eşkıya Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? EDHO 108. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? (5 Yorum)

  1. Eskiya dunyaya hukumdar o’lmaz super serial biz bu serialni sevioruz Rusiyadan duriv bokiyoruz

  2. Bu dizi enaz beş sene daha oynar, arka sokakların 10 yıldan fazla oynadığı yerde bu dizi 20 sene oynaması lazım, kadın dizisi eşkiyayı geçiyor oda basının sayesinde oldu bu diziye sahip çıkalım kadına şiddete dikkat çekelim böyle sosyal sorumluluk içeren diziler yayından kalkmasın söylemleri kadınları bu diziyi izlemeye yöneltti erkeklerde evde sorun çıkmasın diye diziyi İnternetten izliyor gerçek reyting orada iyi günler.

  3. BİZ DİZİDEN SIKILMADIK GÖTÜNÜZDEN LAF CAMBAZLIĞI YAPMAYIN BİR VATANDAŞ OLARAK ADAM AKILLI HABER YAPIN !

  4. Men bu sözleri qardaş Azerbaycandan yazıram.EDHO filmi çox sevdiyim bir mafya serialıdı.Amma son iki ilde eyni senari ile qutarırlar.Ona göre de reyting düşgüsü olmuş.Men düşünüremki Raci Şaşmaz reytingi ayağa qaldıracaq.Ve EŞKIYA DÜNYAYA HÜKUMDAR OLMAZ dizisi reytingde 1-ci olacaq.İnşallah.