Eşkıya Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? EDHO 108. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Güncelleme 5 Ağustos 2018 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 4. sezon 11 eylül 2018 salı günü başlayacakmış. Tabi ki bu bilgi kesin değil ama kulis bilgisidir. 

Eşkıya Dünyaya Hükmdar Olmaz dizisi çizgisini bozmadan bir sezonu daha kapattı. Her ne kadar Eşkıya dizisi çizgisini bozmasa da son dönemde izleyicisini çok bozdu ve büyük reyting kayıpları yaşadı.  Eşkıya dizisi ilk sezonlarında hatta 3. sezonunda da 9 ve türevi reytingler almıştı. En kötü 8 reyting ile kapatmış ve üzülmüştü ancak son dönemlere bakıldığında Eşkıya dizisinin sadece 5 reyting aldığı buna bile sevildiği görülmekte.

Bu durum Eşkıya dizisinin geleceğinin hiç de parlak olmadığının en önemli kanıtı denebilir.  Zira dizi neredeyse %40 izleyici kaybetmiş. Bu kayba rağmen Atv Eşkıya dizisinin 4. sezonuna onayı verdi.  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 107.Bölümüyle 12 Haziran 2018 Salı günü sezon finali yaparak kısa süreliğini izleyicisinden müsaade isteyecek. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 108. bölümü ile 2018-2019 yeni sezonunda kaldığı yerden yayınlanmaya devam edecek.

Fark Film’den Raci Şaşmaz’ın senarist olarak yer aldığı Edho dizisinde yeni sezonda bir çok oyuncu kadroya dahil olurken bir çok isimde senaryo gereği kadrodan ayrılmak zorunda kalacak; ancak biz buradan hatırlatalım Raci Şaşmaz sadece EDHO’nun oyuncu kadrosunu değiştirerek eski reytingleri yakalayamaz. Raci Şaşmaz’ın önce beynini sonrada hikayeyi değiştirmesi lazım. İzleyiciler dönüp dolaşıp aynı şeyi anlatan EDHO dizisinden sıkıldı.

Düşman değişiyor ölüyor yerine yeni bir düşmen izleyici bunun dışında Eşkıya dizisinden farklı bir şeyler bekliyor; biraz heyecan biraz farklı aksiyon arıyor. Eğer Eşkıya dizisi eski çizgisinde devam ederse benim tahminim Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi için 2018 2019 yeni sezonu felaket olur bence finali de 2018 2019 yeni sezonun sonu gelmeden gerçekleşir.

Eşkıya Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Eşkıya dizisi yeni sezon başlama tarihi kesin olarak şuanda belli olmasa da Eşkıya dizisinin geçen sezon başlama tarihine bakarak dizinin yeni sezon başlama tarihini yordayabiliriz; Eşkıya dizisi 3. sezona 19 eylül 2017 salı günü başladı. Yani Eylül’ün 3. haftası Eşkıya dizisi sezona başlıyor. Bu durumda eğer çok önemli bir değişiklik olmazsa Eşkıya dizisi 11 eylül 2018 salı günü 108. bölümü ile Atv ekranlarında olacaktır.

Eşkıya 108. bölüm kesin yayın tarihi açıklandığında sizlere net bilgi vereceğiz ancak Eşkıya dizisi çok maliyetli bir dizi olduğu için 2. sezonunda yeterli ücreti alamayınca sezona başlamamıştı. Umarım reklam anlaşmaları tamamlanmıştır ve Eşkıya dizisi yapımcısına para erkenden ödenir ve biz de gecikme olmadan Eşkıya dizisini yeni sezonda yayınlanacak 108. bölümü zamanında izleyebiliriz.

Eşkıya Sezon Finali fragmanı 107. Bölüm

Fragman şuanda yayınlanmadı

Eşkıya Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? EDHO 108. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? (1 Yorum)

  1. Men bu sözleri qardaş Azerbaycandan yazıram.EDHO filmi çox sevdiyim bir mafya serialıdı.Amma son iki ilde eyni senari ile qutarırlar.Ona göre de reyting düşgüsü olmuş.Men düşünüremki Raci Şaşmaz reytingi ayağa qaldıracaq.Ve EŞKIYA DÜNYAYA HÜKUMDAR OLMAZ dizisi reytingde 1-ci olacaq.İnşallah.