Alican Barlas Kimdir? Kaç Yaşında? Ferhat İle Şirin Yiğit Kimdir?

Ferhat İle Şirin dizisi ilk bölümü ile 22 kasım cuma akşamı izleyici karşısına çıkacak. Yıldızlar topluluğu olan oyuncu kadrosu ile izleyicinin merakla beklediği Ferhat İle Şirin dizisinde dikkat çeken ve merak edilen karakterlerden biri de Yiğit olacak.

Başrollerini Cansu Dere, Tolga Sarıtaş, Leyla Tanlar ve Ushan ÇAKIR’ın paylaştığı Ferhat İle Şirin dizisinde Yiğit karakterine Alican Barlas hayat verecek. Daha önce Amerika’da Adalet 2 ve The Equalizer 2 gibi önemli dizilerde yer alan Alican Barlas Türkiye’de yeni isimlerden biri. ferhat ile şirin Yiğit

Alican Barlas Kimdir?

Alican Barlas ünlü oyuncu Taner Barlas’ın oğludur. İstanbul’da yaşamış büyümüş Alican Barlas babasının da yönlendirmesi ile 2013 de Amerika’ya oyunculuk eğitimi almaya gitmiştir. Los Angeles de oyunculuk eğitimlerini tamamlayan ve sonrasında Amerika’ya yerleşen Alican Barlas ünlü Amerikan oyuncu Denzel Washington ile The Equalizer 2 filminde rol almıştır.

Amerika’ya gitmeden önce İstanbul’da çeşitli tiyatrolarda izleyicisi karşısına çıkan Alican Barlas yetenekli ve deneyimli bir isimdir. Amerika’da çok fazla oyunculuk yapma imkanı bulamayan Alican Barlas Türkiye’ye dönmüş ve O3 Medya’nın Ferhat İle Şirin dizisi oyuncu seçimlerine katılmış ve yönetmen Mehmet Ada Öztekin’in dikkatini çekmiştir. Dizi de Hüsrev’in zengin ve antisosyal oğlu Yiğit karakterine hayat verecek.

Alican Barlas Kaç Yaşında?

25 Mart 1991 İstanbul doğumlu olan Alican Barlas 2019 yılı itibari ile yaşının içindedir.Alican Barlas kaç yaşında

Ferhat İle Şirin Yiğit Kimdir?

Ferhat İle Şirin dizisinde Yiğit Arhan kötülükler kralı Hüsrev Arhan’ın oğludur.  Fakir bir hayat yaşayan sonradan önünde ki tüm engelleri ne pahasına olursa olsun aşarak zengin olan Hüsrev Arhan oğlunun fakirlik görmesini istemez. Oğlunun önüne tüm malını mülkünü seren Hüsrev yokluk görmeyen kaybetmeye tahammülü olmayan, saldırgan ve tatminsiz bir çocuk yetiştirmiştir. Yiğit antisosyal bir gençtir. Londra da üniversiteye okuyan Yiğit babasının isteği ile üniversiteyi bitirir bitirmez Şirin ile nişanlanmıştır.

Aslında Yiğit bir kadına bağlı kalabilecek bir adam değildir. Ayran gönüllüdür. Şirin’i bir çok kadınla aldatmıştır. Hiç bir kadına karşı bir şey hissetmez. Kadınlar onun için bir oyuncaktır. Zaman zaman saldırganlaşabilen ve kaybetmeye tahammülü olmayan Yiğit Sıla ile de gizli bir ilişki yürütmektedir.

Yiğit ile Şirin çocukluk arkadaşıdır. Şirin de bir türlü Yiğit’i sevdiği adam olarak görememiştir ama ablası ve babaannesi istediği için Yiğit ile nişanlanmıştır. Alican Barlas resimleri 2019

Ferhat İle Şirin dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız Ferhat İle Şirin