Ferhat İle Şirin Sıla Kimdir? Nihan Gür Kimdir? Biyografisi Kaç Yaşında?

Ferhat İle Şirin dizisi oyuncu kadrosunu yakından incelemeye devam ediyoruz. Ferhat İle Şirin dizisinde Nihan Gür Sıla isimli güzel bir kıza hayat verecek. Ferhat İle Şirin dizisinde izleyicinin tanımadığı simalardan biri olacak Nihan Gür güzelliği ile erkekleri büyüleyen Sıla karakterine hayat verecek.

Nihan Gür Kimdir?

Adana’da doğan Nihan Gür çocukluktan beri oyuncu olmak isteyen güzel bir kızdır. New York’ta bir Konservatuar Okulu’nda oyunculuk eğitimi alan Nihan Gür Amerika’da bir çok kısa metraj filmde ve sinema filminde yer almıştır. Apple markasının reklamında da yer alan Nihan Gür Türkiye’den Ferhat İle Şirin dizisi yapımcısı O3 Medya’dan oyunculuk teklifi alınca Amerika’da sürdürdüğü oyunculuk kariyerine arar vermiş ve Türkiye’ye dönmüştür.

Son olarak 2018 de The Debt Collector isimli sinema filminde yer alan Nihan Gür daha önce Westworld ve Criminal Minds filmlerinde de yer almıştır. Türkiye’de N1 Danışmanlık ile çalışan Nihan Gür kendi hayat hikayesini de yazmaktadır. 168 cm boyu ve dikkat çekici güzelliği ile Nihan Gür Türk sinemasına katkı sağlayacak bir isimdir.

Nihan Gür Kaç Yaşında?

Nihan Gür’ün yaşını şuanda bilemiyoruz. Kendisi ile iletişime geçtik; yeni bilgiler geldiğinde sayfamıza eklenecektir. blank

Ferhat İle Şirin Sıla Kimdir?

Ferhat İle Şirin dizisinde Sıla Hüsrev Arhan’ın oğlu Yiğit Arhan’ın güzeller güzeli sevgilisidir. Dizi de Yiğit Şirin ile nişanlıdır. Sıla da Yiğit’in nişanlı bir adam olduğunu bilmektedir ama içinde ki aşka engel olamamakta ve Yiğit ile yasak ilişki sürdürmeye devam etmektedir. Aslında güzel bir kız olan Sıla’nın peşinde ne zengin ve yakışıklı çocuklar vardır ama Sıla’nın gözü Yiğit’ten başkasını görmemektedir. Yiğit ise Sıla’ya hiç değer vermemektedir.

Ferhat İle Şirin dizisinin ilerleyen bölümlerinde Sıla Şirin’in Yiğit’e aşık olmadığını görecek ve çok sevinecektir; ancak Yiğit ile olan yasak ilişkisi Sıla’nın felaketi olacaktır.

Ferhat İle Şirin dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız Ferhat İle Şirin