Ferhat ile Şirin Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Ferhat İle Şirin Dizisi İçin Final Kararı Çıktı 11 Aralık 2019

Fox Tv yönetimi ve Ferhat ile Şirin dizisi yapımcısı O3 Medya’nın yaptığı toplantıdan final kararı çıktı. Alınan karara göre Ferhat İle Şirin dizisi 8. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek. Kararın çıktığı tarihte daha Ferhat ile Şirin dizisinin 4. bölümü bile yayınlanmamıştı.

Bu durumda Ferhat ile Şirin dizisinin kendini göstermesi için 2 bölüm daha şansı var; ancak Fox Tv cuma akşamları Hercai, Arka Sokaklar, Masterchef ve Güldür Güldür Show’un gerisinde kalan bir Ferhat ile Şirin dizisi görmek istemiyor ve yayın haklarını satın aldığı 6 bölümü yayınladıktan sonra Ferhat ile Şirin dizisinin yeni bölümlerinin yayın haklarını satın almayacağını yapımcıya bildirdi.

Ferhat ile Şirin Ne Zaman Final Yapacak?

Ferhat ile Şirin 27 Aralık 2019 Cuma akşamı ekranlara gelecek 6. Bölüm final yaparak ekranlara veda edecek.

Ferhat ile Şirin Nasıl Başladı

Fox Tv ekranlarında 22 kasım cuma akşamı ilk bölümü ile izleyicisi karşısına çıkan Ferhat İle Şirin dizisi en çok merak edilen dizilerin başında gelmekteydi ve sonunda ilk bölüm izleyicisi karşısına çıktı. Baş rollerini Cansu Dere Tolga Sarıtaş ve Leyla Tanlar’ın paylaştığı Ferhat ile Şirin dizisinin ilk bölümü yaklaşık 3.7 milyon izleyici tarafından izlendi ve ilk bölüm de Ferhat İle Şirin dizisi Total de 4.54 reyting ile 8. sırada yer aldı. Cuma akşamı yayınlanan Hercai ve Arka Sokaklar dizisinin gerisinde kalan Ferhat ile Şirin dizisi Star Tv’nin Sevgili Geçmiş dizisini de geçmeyi başardı.

Diğer taraftan 5.59 reyting ile AB kategorisinde yani eğitim seviyesinin üzer düzey olduğu izleyici kitlesinde ilk dizi olmayı başardı. Bu da Ferhat ile Şirin dizisinden kalite beklentisinin yüksek olduğunu gösterir ki gerçekten dizinin müzikleri ve oyuncu kadrosu A Kaliteydi; ancak aynı şeyi senaryo ve oyuncu diyalogları için söyleyemeyeceğim.

Leyla Tanlar Tolga Sarıtaş’ın Yanında Basit Kaldı

Ferhat ile Şirin dizisinin ilk bölümünü izleyen bir çok izleyici dizi de daha çok Cansu Dere ile Tolga Sarıtaş’ı partner görmeyi beklediklerini ancak Leyla Tanlar’ı görünce Şirin karakteri ile hayal kırıklığına uğradıklarını yazmışlar. Bence de haklılar. Bu dizi de Şirin Cansu Dere olmalıydı. blank

Leyla Tanlar Hep Aynı Rollerde

Leyla Tanlar’ın hep bu hasta kız rolleri izleyiciyi sıktı artık. Her ne kadar bu dizi de hasta olmasa da Şirin oyuncunun hayat verdiği bu zayıf karakterler izleyiciyi baydı. Bence Leyla Tanlar Şahin Tepesinde ki Deniz karakterinden sonra böyle zayıf kız tekliflerini kabul etmemeliydi. Neredeyse iki dizi de karakteri aynı ve iki dizi arasından bir yıl bile geçmedi.

Ferhat İle Şirin Dizisine Acil Yeni Senaristler Lazım

Dizinin ilk bölümünde ki diyaloglar çok basitti. Hikaye de zaten dizinin kalitesinin altındaydı. Ferhat’ın Hüsrev ile bir intikam meselesi olacak bu tamam da Ferhat’ın intikamı ile Karalar ailesinin ne alakası var anlaşılmadı. Ferhat acaba hem Şirin ile hemde Banu ile çıkıp mı intikam alacak? Böyle intikam Yeşilçam d kaldı. Yoksa entrika olacak da Yasak Elma’ya mı bağlanacak dizi anlamadım!!!

Bütün Kızlar Ferhat’ın Peşinde hiç mi Erkek Yok?

Aslını söylemek gerekirse Ferhat’ın daha ikinci bölümden hem Banu’yu hemde Şirin’i kendine aşık etmesi benim hoşuma gitmedi. Biraz birbirlerinin peşinde koşacaklardı nitekim kız nişanlı. Diğer taraftan Banu da sanki her gelen ile öpüşüyormuş gibi daha dün bir bugün iki gitti Ferhat’ı öptü. Çok inandırıcı gelmedi Banu Karalar gibi despot olmaya çalışan bir karaktere.

Ayrıca erkek mi kalmadı ya. Ferhat’ın yaptığının bir sonra ki adımı aile içi ilişki! Ne kadar ayıp hadi Banu bilmiyordu Ferhat’ta mı bilmiyordu da gitti öptü kızı. Bence bu iş böyle gitmez Ferhat bir karar vermeli ablası mı kardeşi mi? blank

Ferhat İle Şirin Ne Zaman Final Yapacak?

Ferhat İle Şirin dizisi AB’de çok güçlü bir dizi olmaya devam ederse ömrü uzun olur ama Fox TV çok fazla zarar etmeyi kabul edip bir kaç bölüm daha şans tanıyayım diyen bir kanal değil. Benzer reytingler alan Kurşun dizisi için daha 7. bölümde final kararı verdi. Benzer bir durum ile karşılaşmamak için Ferhat İle Şirin dizisi reytinglerini arttırmak zorunda. Ferhat İle Şirin dizisi ilk bölüm reyingleri dizinin maliyetini kurtardı; ama Fox TV’ye kar ettirmedi. Eğer böyle reytingler almaya devam ederse bence 13. bölümü görür ama yok Ferhat İle Şirin 3. ve 4. bölümden sonra reyting kaybetmeye başlar ve bu seviyenin altına gerilerse final ocak ayında çekilir.

Ferhat İle Şirin Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Ferhat İle Şirin dizisi için ilk final durağı 8. bölüm ikinci durak ise 13. bölüm. Yani yapımcı tahminimizce isterse 8 de final yaptırır isterse sözleşmeyi 5 bölüm uzatıp Ferhat İle Şirin dizisine zaman tanıyıp diziyi 13. bölümde de bitirebilir.Ferhat İle Şirin dizisinin kaç bölüm yayınlanacağına izleyici ve reytingler karar verecek.

Ferhat ile Şirin Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak? (24 Yorum)

 1. Dizinin kendisi ve konusu çok güzel yayından kaldırmak yerine düzeltile bilirdi çünkü geçen sene söz dizisi 3.sezon yeni oyuncular eklenmişti öyle kötü başlamışlardı ki sezona yeni gelen oyuncular kötü oynamışlardı veya rolleri tam oturmamıştı sonra halktan tepki almışlardı sonra şöyle olsun dediler herkes bir şeyler söyledi oyuncular bir güzel oynadılar sonra reytingler yükseldi bunu niye söyledim bu dizi yayınlanması çok isteniyor görünen bu yayından kaldırılması saçma oldu tekrar dönmesi dileğiyle bana göre başlamasıyla sonuna kadar güzel devam etti öyle büyük sorun yoktu yani

 2. Aynen diziyi sevenlere ve oyunculara çok büyük ayıp ettiniz olmadı fox tv diğer dizilerine final Ferhat ile Şirin dizisini yayından kaldır olur mu bizler 7.bölümü istiyoruz gördün o kadar program koydun yerine ama bir Ferhat ile Şirin dizisi etmedi diziyi herkes geri istedi lütfen dizi kaldığı yerden devam etsin

 3. Dizinin ekrana dönmesini bekliyorum bari bir final verseydiniz birşey yapın geri gelsin dizi bekleyen kitleye ayıp ediyorsunuz.

 4. Bence de diziyi sevenlere saygısızlık oldu ne anlar Fox Tv bundan o diğer dizilerine kendini adamış resmen bizim dizimiz kimin umurunda bizim umurumuzda birşey yapın dizi geri gelsin

 5. Ya yapmayın bu akşamda dizimiz yok yerine ne koyarsanız koyun bir Ferhat ile Şirin dizisinin yerini dolduramaz bir final verilmeden kaldırmanız bizlere saygısızlık olmadı fox tv

 6. Yine diziyi aradı gözlerim bir güzellik yapın da başlasın olmadı böyle diziyi izleyen kitleye yazık etmeyin.

 7. İnşallah Fox tv Cuma ve diğer günlerdeki dizilerinizin reytingleri inşallah düşük çıkar Amin bir final yapmadan dizimizi yayından kaldırdığınız için bize ve sevdiğimiz oyunculara saygısızlık yaptığınız için sizi asla affetmeyeceğiz.

 8. Ferhat ile Şirin fragmanı nerede ya böyle yapa yapa diziyi biz değil siz bitireceksin fox tv bitmesini istemiyoruz dizinin anlayın artık dizisi olmayanlar ne yapacak şimdi başka dizi istemiyorum Ferhat ile Şirin dizisini istiyoruz.

 9. Biz dizimizi istiyoruz Tolga Sarıtaş’ı Çukur dizisinde görmek istemiyorum Ferhat ile Şirin istiyorum biz söylemekte ısrarcıyız fox anlayana kadar.

 10. Fox tv Ferhat ile Şirin dizisini bize geri ver Tolga Sarıtaş Leyla Tanlar uyumu muhteşem biraz da bu aşk olsun enrikada olsun ama bu aşkı bizden esirgemeyin bu senenin bana göre en yakışan çifti.

 11. Ferhat ile Şirin dizisini kaldırırsanız Fox’a asla bakmam Tolga Sarıtaş harika bir oyuncusun Leyla Tanlar’la çok yakışıyorsunuz çok sizi çok seviyorum.

 12. Hangi dizi yayından kaldırılsa kaldırsın umrumda değil ama Ferhat ile Şirin dizisi olmasın daha Ferhat Şirin aşkını görmedik sizi çok seviyorum Ferin? aşkı.

 13. Fox bu şakayı hiç beğenmedim Ferhat ile Şirin dizisine bunu yapmaya hakkınız yok ah Tolga seni çok seviyorum harika ötesi oyuncusun Leyla Tanlar’la uyumunu çok sevdim yapma bunu fox bizlere.

 14. Fox tv duy sesimi Ferhat ile Şirin dizisi bitmesin/ Ferhat ile Şirin dizisi bitmesin/ Ferhat ile Şirin dizisi bitmesin/ Ferhat ile Şirin dizisi bitmesin/Ferhat ile Şirin dizisi bitmesin/ Ferhat ile Şirin dizisi BİT_ME_SİN lütfen.

 15. FİNAL YAPMASIN banu ve ferhat diziler içinde farklı bir ask gibi gorunuyor ferhatın babası cunku banunu babsını oldurmuş anladiğimiz kadarıyla goruen bu şekilde bir yandan şirin

 16. ferhat ve şirin ferhat ve banu ferhata gelen not ve banuya paln yaparak yanasması guzel oldu heycanlı bolumler biiz bekiliyo r ferhat tolga sarıtas zaten soz diizsinden beri hayranız cansu der ede guçlu bir karakter olarak gorduk bakalım neler olacak