Adını Sen Koy

Adını Sen Koy Devam Edecek mi? Yeniden Başlayacak mı? Tv8’e Transfer olacak mı?
Adını Sen Koy dizisi 5 kasım pazartesi günü Tv8 ekranlarında yayın hayatına başlamıştı; ancak alınan kötü reytingler nedeniyle Adını Sen Koy  dizisini Tv8 13 kasım salı  günü yayından kaldırıldı. Adını Sen Koy ..
Adını Sen Koy Neden Final Yapıyor? Adını Sen Koy Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor?
Adını Sen Koy dizisi Tv8’de de dikiş tutturamadı. Böylelikle Adını Sen Koy dizisi 12 kasım salı günü final yaparak ekranlara veda etmiş oldu. Acun Ilıcalı önce Adını Sen Koy dizisinin saatini 19:00’dan..
Adını Sen Koy Zeliha Kimdir? Sabire Feyza Kaya Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?
Sabire Feyza Kaya Adını Sen Koy ‘un 3. sezonunda yardımcı başrol olarak dizimizde yer alacak ve güzel yüzü ile Adını Sen Koy’da Zeliha karakterine hayat verecek.  Adını Sen Koy’da Zeliha ve..
Adını Sen Koy Tarık Kimdir? (Mert Öcal)
Adını Sen Koy Tarık Kimdir? Tarık dışarıdan bakıldığında heyecanlı cool bir karakter, görenler onun sorumsuz biri olduğunu düşünüyor. Aslında Tarık görüldüğü gibi bir adam değil. Tarık her problemi anında çözebilen..
Adını Sen Koy Yıldız Kimdir? (Dünya Aydoğdu Kimdir? Sevgilisi Kim?)
Adını Sen Koy’un yeni kötü karakteri de belli oldu. Deneyimli oyuncu Dünya Aydoğdu  Adını Sen Koy’a Yıldız karakteri ile dahil olacak. Yıldız aynı Alev gibi Kervancıoğlu olabilmek için yırtınan bir kızdır...
Şampiyon Eylül Kimdir? Deniz Özlem Durmaz Kimdir? Kaç Yaşındadır?
Yapımcılığını Başak Bingüller ve Çağrı Bingüller’in üstlendiği başrollerini Tolgahan Sayışman, Yıldız Çağrı Atiksoy, Erdal Özyağcılar ve Erkan Avcı gibi usta oyuncuların paylaştığı Şampiyon dizisi eylül ayında Trt 1 ekranlarında izleyicisi..
Adını Sen Koy Oğuz Kervancıoğlu Kimdir? (Cenk Torun Kaç Yaşında Kaç Kilo)
Adını Sen Koy dizisi yeni sezonda yeni karakterler ile 17 eylül pazartesi günü 15:30’da izleyicisi karşısına çıkacak. Adını Sen Koy’un 3. sezonunda erkek başrol oyuncusu ise Cenk Torun olacak deneyimli oyuncu..
Cenk Torun Kimdir? Sevgilisi Kim? Kaç Yaşında? Adını Sen Koy Oğuz
Cenk Torun’un Adını Sen Koy dizisinde hayat vereceği Oğuz Kervancıoğlu karakterinin detayları belli oldu. Kervancıoğlu şirketlerinin yeni sahibi de Oğuz Kervancıoğlu oldu; zira Ömer’in bir abisi varmış da bize  kimse..
Çağan Alp Önder Kimdir? (Adını Sen Koy Emir Kervancıoğlu)
Çağan Alp Önder Adını Sen Koy’da geçen sezon ölen ve Adını Sen Koy’un başrol karakterleri olan Ömer ve Zehra’nın biricik oğludur. Zaman atlaması yaşandığı için artık Emir Kervancıoğlu 5 yaşındadır;..
Adını Sen Koy Kılıç Kimdir? Kaç Yaşında Sevgilisi Kim? Gökberk Demirci Kimdir?
Adını Sen Koy dizisi yeni sezona çok farklı bir giriş yapmak için hazırlıklara devam ediyor. Adını Sen Koy’da yeni sezon çekimleri bayram öncesi başlamıştı; çekimlerde dikkatimizi çeken en önemli karakterlerden biri..