Bugün Düğünümüz Var

Bugün Düğünümüz Var 5 Ekim Kim Kazandı? İşte Sonuç
Bugün Düğünümüz Var’da 6 Ekim Cumartesi günü haftanın kazanan çifti belli oldu. Bugün Düğünümüz Var’da Neslihan ve Gökhan çifti 5. olurken Elif ve Hasan 4. Elif ve Yusuf ise 3. oldu. Peki Bugün..
Bugün Düğünümüz Var 28 Eylül Kim Kazandı? Kim Birinci oldu?
Bugün Düğünümüz Var’da 28 eylül cuma günü 15.000 TL’yi kazanan çiftimiz belli oldu; bu hafta da halk jürisi bizi yanıltmadı ve hakkaniyetle puan verdi. Trakyalıların düğünü gerçekten kazanmayı hak eden..
Bugün Düğünümüz Var 21 Eylül Kim Kazandı? 21 Eylül Sonucu ve kim kaç Puan aldı
Bugün Düğünümüz Var’da 21 eylül cuma günün kazanan çifti sonunda belli oldu. Aslında daha ilk bölüm yayınlandığında haftanın kazanan çifti az çok belli olmuştu. İşte detaylar Bugün Düğünümüz Var’da 21..
Bugün Düğünümüz Var 14 Eylül Kim Kazandı? 14 Eylül Sonucu Puanları
Bugün Düğünümüz Var’da bu hafta da beş farklı düğünü konuk olduk ve ülkemizin zengin kültürlerini bir kez daha görmüş olduk; tabi ki düğünler güzel zamanlar ancak heyecan yapıp kalp kırmadan..
Bugün Düğünümüz Var 7 Eylül Kim Kazandı? 7 Eylül Kim Birinci Oldu
Bugün Düğünümüz Var’da 7 eylül de 10.000 TL’lik ödülü kazanan isim haftanın ilk düğünü Elmas ve  Samet çifti oldu. Elmas ve Samet çifti  aldığı 15 puanın ardından zaten haftanın ilk..
Bugün Düğünümüz Var 7 Eylül Kim Kazandı?
ELMAS ve SAMET çifti haftanın kazanan çifti oldu. ELMAS ve SAMET çifti ilk gün yarışmış ve 15 puanı rakiplerinden almayı başarmıştı.  Bugün Düğünümüz Var’da bir haftanın daha finaline geldik. Bilindiği üzere Bugün..
Bugün Düğünümüz Var 17 Ağustos Kim Kazandı? 2. Haftanın Birincisi
Bugün Düğünümüz Var 17 ağustos cuma günü ikinci hafta finali ile Tv8 ekranlarında izleyicisi karşısına çıktı. Bugün Düğünümüz Var  programında bilindiği üzere her hafta dört çift yarışıyor ve bir çift 15.000..
Bugün Düğünümüz Var 10 Ağustos Kim Kazandı? 1. Hafta
Bugün Düğünümüz Var programının ilk haftası başarı ile noktalandı. Tv8 ekranlarında hafta içi her gün ekranlara gelen Bugün Düğünümüz Var programında ilk hafta dört gelin ve damat yarıştı. Bugün Düğünümüz Var programında..
Bugün Düğünümüz Var Yarışmacıları Kimler?( Tüm Gelin ve Damatlar)
Bugün Düğünümüz Var 6 temmuz pazartesi günü 13:00 da ilk bölümü ile Sema Öztürk’ün sunumu ile izleyicisi karşısında olacak. Bugün Düğünümüz Var  programında toplam 4 düğün izleyeceğiz her hafta yani Bugün Düğünümüz Var..
Bugün Düğünümüz Var Sunucu Kimdir? Sema Öztürk Kaç Yaşında? Sevgilisi kim?
Bugün Düğünümüz Var ilk bölümü ile 6 ağustos pazartesi günü saat 13:00’da izleyicisi karşısında olacak. Bilindiği üzere Tv8’in sahibi Acun Ilıcalı bir çok program ve iki yeni dizi ile yeni..