Çarpışma

Çarpışma Devam Edecek mi? Yeni Sezonda Yayınlanacak mı?
Çarpışma dizisinin 24. bölümü ile 30 mayıs perşembe akşamı final yapacağı kesinleşti. Yapılan açıklamalarda Çarpışma dizisinin zaten bir sezon olarak planlandığını sezonun sonunda da planlandığı gibi dizinin final yapacağı belirtiliyor...
Çarpışma Yakup kimdir? Efecan Şenolsun Kimdir? Diziden Ayrılacak mı?
Çarpışma dizisi yüksek oyuncu ve çekim maliyetleri ile konuşula dursun dizi başlamadan önce dizi de ismi daha önce taciz skandalına karışan ünlü bir oyuncuyu tanıtalım sizlere. Çarpışma dizisinde dizi de yer..
Çarpışma Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?
Çarpışma dizisinin 24. bölümü ile 30 mayıs perşembe akşamı final yapması kesinleşti. Yapılan açıklamalarda Çarpışma dizisinin zaten bir sezon olarak planlandığını belirtiliyor. Çarpışma’dan Final Sesleri Yükseliyor Çarpışma dizisi ile ilgili..
Çarpışma Kadir Kimdir? Kıvanç Tatlıtuğ
Çarpışma Kadir Kimdir? Çarpışma dizisinde polis baş komiseri Kadir’i hepimiz başta çok seveceğiz. Tam bir iş kolik tutuğunu koparan ve başarıları ile göğsümüzü kabartan bir kanun adamı olarak tanıyacağız Kadir’i...
Çarpışma Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri
Çarpışma dizisi 22 Kasım Perşembe akşamı 20:00’da Show Tv ekranlarında olacak.  Ay Yapım imzalı Çarpışma dizisinin senaryosunu Ali Aydın kaleme alacak. Bilindiği üzere Ali Aydın son olarak İstanbul’lu Gelin dizisinde senarist..