İmparatoriçe Ki

Trt 1’de Hangi Kore Dizileri Yayınlanacak? Kralın Kızı’ndan Sonra Hangi Dizi Yayınlanacak?
Trt 1 ile Kanal 7 arasında ucuz maliyetli günlük dizi savaşı başladı. Trt 1 daha önce yerli günlük dizi yapmaya çalışıyordu; ancak günlük dizi çekmenin zorluğu ve maliyeti göz önüne..
İmparatoriçe Ki Wang Yu Sunyang Aşkı Özel Klip I Love You
İmparatoriçe Ki dizisinde en çok onların aşkı konuşuldu. Wang Yu henüz Koryo Krallığının varisi iken Çakal isminde birisiyle tanışmış ancak daha sonra onun bir kız olduğunu öğrenmişti. Onlar birbirlerine yakınlaşırken..
İmparatoriçe Ki 14 Ocak Fragmanı 51. Bölüm 2. Kısım Muhteşem Final Özeti
İmparatoriçe Ki dizisinde Togon Kolta nın hain olduğunu öğrendikten sonra yeni bir plan yapmıştır. Bunu Dokman ile paylaşmıştır. Ancak onun hayatı için çok kısa bir zaman vardır. Artık kan öksürmeye..
İmparatoriçe Ki 14 Ocak Fragmanı 51. Bölüm 1. Kısım Togon Kolta’nın Hain Olduğunu Öğrendi
İmparatoriçe Ki dizisinde Wang Yu çok acı bir şekilde ölmüştü. Aslında onun için acı olan Sunyang’dan ayrı kalmasıydı. Başka bir acı taraf ise Wang Yu nun en çok sevdiği ve..
İmparatoriçe Ki 50. Bölüm Özeti 11 Ocak Fragmanı Togon Wang Yu’yu Öldürdü
İmparatoriçe Ki dizisinde heyecan hiç bitmiyor. Soluğumuzu tutarak izlediğimiz son bölümün ardından Finale bir bölüm kala özetlerimize devam ediyoruz. Tankişi içerdeki adamından yardım alarak Leydi Ki ye saldırmıştı. Leydi Ki..
İmparatoriçe Ki 49. Bölüm Özeti 10 Ocak Fragmanı Yeni İmparatoriçe Ki
İmparatoriçe Ki dizisinde Leydi Ki amacına ulaşmıştır. Komutan Bayan Tal Tal’in eliyle can vermiştir. Togon bunu hazmedemeyerek Leydi Ki yi cezalandırmaya karar vermiştir. Leydi Ki onun emriyle sürgüne gönderilecektir. Tal..
İmparatoriçe Ki 48. Bölüm Özeti 9 Ocak Fragmanı Tal Tal Bayan’ı Öldürdü
İmparatoriçe Ki dizisinde Saray hizmetçisi Soh, Maha nın Wang Yu ve Leydi Ki nin çocuğu olduğunu söylemek üzere saraya gelmiştir. Togon kendine geldiğinde karşısında Kolta ve Soh’u görür. Soh gerçeği..
İmparatoriçe Ki 47. Bölüm Özeti 8 Ocak Fragmanı Maha Öldü
İmparatoriçe Ki dizisinde Leydi Ki ile İmparator Naibi Bayan arasında soğuk savaş başlamıştır. İkisi de birbirini yok etmek istemektedir. İlk olarak Leydi Ki hamle yapar. Valileri toplayarak Bayan’ın görevden alınmasını..
İmparatoriçe Ki 46. Bölüm Özeti 7 Ocak Fragmanı Yom Bi Su Öldü
İmparatoriçe Ki dizisinde Leydi Ki Maha’nın kendi oğlu olduğunu öğrenmiştir. Ancak oğlunun bir suikastle öldürüleceğini öğrenir. Yom Byuns ve ekibi Maha nın tapınakta dua edeceğini öğrenmiştir. Amaçları onu öldürmek ve..
İmparatoriçe Ki 45. Bölüm Özeti 4 Ocak Fragmanı Leydi Ki Maha’nın Kendi Çocuğu Olduğunu Öğreniyor
İmparatoriçe Ki dizisinde son olarak Tal Tal yaralı bir şekilde saraya dönmüş ve Leydi Ki ye Wang Yu nun öldüğünü söylemişti. Leydi Ki haberden sonra çılgına dönmüş ve onu öldürenin..